Žvilgsniu į priekį | Simonas Skužinskas

Akimis, mes galime matyti tik tai kas priešaky. Vaikščiodami, vairuodami, pasukdami galvą į šoną ar atgal, matome tik tai kas priešais akis. Žvelgdami į priekį, mes paliekame praeitį užnugary. Taip mūsų kūnas surėdytas – pasitikti ir priimti ir judėti toliau. Ir dažnai tai skatiname tiek save, tiek kitus daryti, – nepasiduoti, daugiau kreipti dėmesio į tai kas veda mus į priekį ir mažiau užlaikyti dėmesį į tai kas jau praėjo.

 

Realybėje, nėra tai lengva, daugeliui yra sunku išlaikyti dėmesį į tai kas suteikia jiems džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Kažkas nutinka kas sukrečia jų pasaulėlį ir tai palieka įdrėskimą jų pasąmonėje, kur prisiminimas vis aktyvuojamas, kai į jį sugrįžtama mintimis, ar pabuvojus toje vietoje kur tai vyko, ar pabendravus su žmogumi, kuris yra susijęs su patirtimi. Tai ne trauma kas užsilieka, bet informacija kūne, kuri turi būti pakeista tam, kad pagytume ir nebejaustume nemalonių emocijų. Požiūris į tai kas įvyko turi pasikeisti, vadinasi, keičiasi informacija, kuri turi būti priimta ir suprasta, kas leis pagyti.

 

Jei norime būti sveiki ir laimingi, mes turime pakeisti tai ką įsidedame, vartojame, kas eina pro mus ir žvelgti į priekį, jog apturėtume gyvenimišką progresą ir jaustume pasitenkinimą savimi.

 

Žvelk į priekį ir kreipk daugiau dėmesio į tai kas suteikia tau džiaugsmo. Ką pasirinksi – tą pamatysi.

 

 

Autorius: Simonas Skužinskas (Invictus Way)

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.