Trys didžiausi energijos vagys

Audio įrašas su TOMAS KRAVEC. 

AUDIO ĮRAŠAS TEKSTO FORMATU:

Labas Tau, kuris klausai.

Dabar aš pakalbėsiu apie DIDŽIAUSIUS ENERGIJOS VAGIS.

Pradėkime nuo pirmojo.

 

#1 VAGIS. Pirmasis pats didžiausias vagis yra – KAVA, arba gėrimai, kurių sudėtyje yra kofeino.

 

Tai gali būti juoda arbata, joje labai daug kofeino, taip pat tai gali būti žalia arbata., joje taip pat labai daug kofeino.

Taip, kad tokios arbatos kaip juoda, žalia, yra prilyginama prie paprasčiausios juodos kavos. Gali būti, žinoma, ir kava su pienu ir gritinėle, čia nėra skirtumo iš tikųjų. Kofeino išlieka tiek pat tiek balintoje kavoje tiek juodoje.

Taigi, kaip gi tą energiją vagia iš mūsų?

 

Jeigu žmonės išgerdami juodos kavos jaučiasi puikiai, jaučiasi energingi, jaučiasi produktyvūs, gali dirbti, sportuoti, ar kažkokia kita veikla užsiimti, kuri reikalauja energijos.

Aš jums papasakosiu labai trumpai.

 

Pirmas dalykas yra, įsivaizduokite, kad 50 ml kavos, žmogaus organizmas neutralizuoja panaudodamas iki 500 ml vandens. Kaip tai vyksta?

 

O vyksta viskas labai paprastai. Visų pirma, kavos išgėrus, labai stipriais stimuliuojama centrinė nervų sistema. Tai yra centrinė nervų sistema gaudama signalą, kad pateko į organizmą medžiaga, kuri yra netinkama, tai yra, žalinga, ji automatiškai siunčia signalus, jog reikia tai neutralizuoti. Neutralizavimui organizmas panaudoja keletą būdų.

 

Vienas iš jų yra vandens panaudojimas. Tai yra, įsivaizduokite, kad pašalinti visas toksiškas medžiagas iš kavos, nes pupelės yra skrudinamos, automatiškai jos yra toksiškos. Taigi, pašalinti visą tą kiekį ką išgėrėte, puodelį kavos, reikia panaudoti didelį kiekį vandens, kad tai pašalinti. Turbūt kiekvienas yra pastebėjęs, jog išgėrus kavos šlapintis užsimanoma labai greitai, o po kelių minučių ar po pusvalandžio nenenorisi eiti į tualetą. Jeigu kavos daugiau geriama nei puodelis, šlapinimasis padažnėja kelis kartus. Ir tai yra normalu. Kodėl?

 

Visų pirma, kaip ir minėjau, 50 ml kavos puodelio pašalinti reikalaujama 500 ml vandens. Įsivaizduokite, jeigu jūs, tarkim, atsibudus ryte, negėrėte vandens,  o jeigu ir išgėrėte tai galbūt 100-200 gr vandens, išgeriate kavos , tai jūsų organizmas pritrūksta paprasčiausiai vandens, tai yra skysčių.

 

O kaip jūs galvojate, iš kur tuos skysčius gauna organizmas?

 

O gi vagia, vagia iš kraujo. Kraujas juk ir yra vanduo, tai yra skystis. Organizmas vagia iš kraujo, būtent tą skirtumą vandens, ir panaudoja tam, kad neutralizuoti būtent nuodingas medžiagas gautas iš kavos, ir tokiu būdu kepenys, kurios yra mūsų organizmo filtras, išfiltruoja kas nereikalinga ir per šlapimą pašalina.

 

Taigi, gaunasi, kad jūs išgeriate kavos, bet jūs netenkate energijos vandens pavidalu.  Turite labai įsisąmoninti, išgeriate keliasdešimt miligramų, prarandate kelis šimtus miligramų. Taip pat, kad neutralizuoti kavą, organizmas panaudoja labai daug įvairiausių mineralų tam, kad tai būtų atlikta saugiai ir produktyviai. Vėlgi, ką tai reiškia?

 

Tai reiškia, kad mineralai, kurie buvo naudojami praturtinti bendrai visą jūsų organizmą, tai yra, pamaitinti visus jūsų organus, visus procesus, sintezes ir panašiai, buvo tiesiog išnaudojama pašalinti tai ko nereikia – tai yra kava ir įvairiausios medžiagos, kurios yra joje. Aišku, tai reikalauja labai didelio kiekio energijos. Tai reiškia, kad kai jūs išgeriate kavos, jūs esate produktyvus, energingas, bet jūs panaudojote savo resursus. Reiškiasi, jūs pavogėte iš savęs, kad tą akimirką, pusvalandį ar valandą, o galbūt ir daugiau, pasijausti produktyvus. O kas po to?

 

Einame prie antrojo. Antroji priežastis kodėl kava yra didžiausias vagis. Antras dalykas yra labai paprastas.

 

Įsivaizduokit, jūs išgeriate kavos, ir jūsų organizme stipriai sureaguoja noradrenalinas ir adrenalinas. Tai yra hormonai. Kurie stipriai pradeda gamintis.

Kam jie reikalingi?

 

Na, adrenalinas tikriausiai visi žinome kam reikalingas, tai yra mūsų savisaugos hormonas. Jei tarkim mus kažkas puola, jis įsijungia. Mes galime bėgti, mes galime gintis. Taip pat adrenalinas reikalingas nejausti skausmo. Jeigu mums lūžta koja, gaminasi daug adrenalino ir mes nejaučiame tokio stipraus skausmo.

 

Jeigu jis nesigamintų, greičiausiai mes neatlaikytume skausmo, kurį mes patiriame, pavyzdžiui, sužeisdami savo kūną.

 

Toliau, noradrenalinas. Tai yra adrenalinas reikalingas apginti savo nuomonę, būti stiprus tam plane, nenusileisti ir panašiai. Šis hormonas apima daugiau funkcijų, tačiau aš labai plačiai apibūdinu kaip jis panaudojamas jūsų organizme kasdieniniame gyvenime.

 

Įsivaizduokit, kad jums darbe ar kažkur kitur reikia apginti savo nuomonę, įrodyti kažką tai, apginti vieną ar kitą dalyką, ar jūs bandote kažką įrodyti kaip jūsų prekė puikiai veikia arba yra naudinga.

 

Aš labai paprastus ir banalius pavyzdžius duodu, bet bandau jums paaiškinti labai paprastai, kad šitie hormonai reikalingi tada, kada jūs atliekate tam tikrą veiksmą. Kai to veiksmo jūs neatliekate ir jie gaminasi, jūs automatiškai darote didžiulę žalą organizmui. Kokią?

 

Tai yra,  jūs išgėrėte kavos ir hormonai pradėjo gamintis, bet jūs nei bėgate nei ginatės, nei bandote kažką įrodyti., nei bandote kažką apginti kas liečia, tarkim, kažkokiame pokalbyje, tarkim, savo nuomonę apginti.

 

Taigi, jūs išgėrėte kavos ir ramiai sėdite prie kokio nors kompiuterio arba vairuodami. Tai neatlieka funkcijos tokios kokios turėtų, kokias funkcijas turėtų atlikti natūraliai. Automatiškai tai kainuoja didelių resursų energetiškai.  Ane?

 

Suprantate kiek tai yra svarbu. Laikui bėgant, žmogus darosi sėslus ir tas toks apginimas savo nuomonės ar tiesiog turėjimas tvirtos nuomonės po truputį blėsta. Kodėl?

Todėl, kad noradrenalinas yra pastoviai NENATŪRALIAI gaminamas.

Tai yra dirginamas. Dirginama gamyboje ir kai jūs esate neutralioje būsenoje, kavos neišgėrę, dienos metu, savaitgalyje ar kažkada, ir jeigu jūsų kažkas klausia, tarkim, “varom į gamtą”, arba “darom tai ir tai”, jūs tiesiog neneturite stiprios tvirtos nuomonės todėl, kad jūsų hormonai, tarp jų ir noradrenalinas, negrįžta į neutralią būseną neišgėrus kavos. o jo mažiau gaminasi.

 

Visada organizme, jeigu priverčiate kažką gamintis nenatūraliai, tai po to kai atslūgsta poveikis, kas tai bebūtų ar tai kava ar kažkas kitas, tai hormonai negrįžta į tą būseną kurioje buvo, tai yra neutrali būsena, natūrali busena, o į žemesnę, ir tik po kažkurio laiko atsistato į normalią būsena. Tai čia yra didžiausias minusas, kad žmogus darosi neužtikrintas, jei kažko paklausi, atsakys “ai nežinau, ai man jokio skirtumo iš tikrųjų”. Tai yra tas momentas, kada noradrenalinas nesigamina taip kaip turėtų gamintis.

 

Šiems hormonams gamintis adrenalinas ir noradrenalinas reikalauja didelio kiekio energijos, mes išgėrę kavos prarandame daug daugiau energijos negu turėtume.

 

Čia, aišku, tik keletas pavyzdžių. Jų yra labai daug, tačiau mano šis audio būtų labai ilgas.

 

Ir paskutinis dalykas, tai yra trečiasis, kurį aš nenenoriu paminėti, tai yra rūgštinė terpė, kurią sudaro kava.

Nežinau kiek dažnai ar kiek daug esate girdėję šarminis arba rūgštinis vanduo.

Tai iš tikrųjų yra labai paprasta.

Šarminis vanduo yra nuo 8pH mūsų organizme, yra skirtingose vietose.

Pavyzdžiui, kasoje yra apie 8,8pH, mūsų kraujas apytiksliai yra apie 7,2pH, mūsų skrandyje yra, dar žiūrint kurioje vietoje yra skrandžio, tarkim, įsivaizduokit skrandis yra kaip koks indas, indo apačioje yra tiktai 1,5pH, o paviršiuje 2,5pH, skirtingose vietose skirtingas ir pH.

 

Bendrai mūsų organizme, kaip visuma, yra apie 7,3pH.

Daugiausia yra kraujo mūsų organizme, tad pagal tai yra bendrai skaičiuojamas vidurkis pagal kurį sakoma kiek skysčio neturi būti išgerta.

 

Geriant kavą, kava turi 7,3pH kaip kraujas, o turi daug mažiau, ir yra sunku pasakyti pagal jos stiprumą ir tirštumą kavos, tačiau tai toli gražu nesiekia 6,4pH.

Tai, įsivaizduokite, jūs išgeriate kavą, kuri yra rųgštinis produktas, ir jūsų organizmas eikvoja energiją, vėlgi, imdamas tam tikrus mineralus, ir gamindamas, neutralizuodamas tą skystį, naudodamas mineralus.

Panaudoja mineralus pagaminti tinkamą skystį kiek įmanoma iš to ką jūs gavote.

Taigi, TRYS pagrindiniai vagys kas liečia kava.

 

#2 VAGIS. Produktai, kurie vartojami ne laiku irgi gali būti energiniai vagys.

 

Kaip pavyzdys, jeigu suvartojama kepta, virta, arba tušinta raudona mėsa, per savo paskutinį valgymą, paskutinis valgymas pas jus galbūt 19 ar 20 ar 21 valandą vakaro, priklausomai nuo žmogaus, suvalgius vėlai tokį produktą, tarkim, tokią raudoną mėsą, žmogaus organizmas apsikrauna labai dideliu darbu nakčiai.

Ka tai reiškia?

 

Viskas labai paprasta. Suvalgote vakare, o vakare organizmas nenenori ilsėtis, atgauti jėgas. Bet…deja, aš nesu girdėjęs, kad žmogus pavalgęs, tarkim, 20 valandą vakaro, kokį kepsnį, kotletą ar steak’ą, eitų 22 ar 23 valandą tuštintis.

 

Deja, tai neįvyksta. Žmogus suvalgo mėsą ir ta mėsa ramiai guli organizme. Guli dėl to, kad jos nesuvirškina greitai. Ir visą naktį organizmas veikia, skrandis, žarnynas, kepenys, visi organai bando tą produktą suvirškinti, kažką iš jo savintis, ir laukia kol ateis kita diena pašalinti.

 

Taigi, visą tą laiką kol jūs miegate, organizmas veikia, o čia irgi, vagiama energija. To neturėtų būti. Organizmas neturi ilsėtis ir atgauti jėgas.

 

Įsivaizduokit, jeigu suvalgytumėte, tarkim, šviežių daržovių, vakare, tos daržovės būtų suvirškintos ir pasisavinamos visos medžiagos per valandą ar dvi. Įsivaizduokit, per dvi valandas jūsų organizmas viską gavo ir galite jau gultis į lovą ir labai ramiai miegoti ar atsibusti turėdamas daug daugiau energijos.

 

Mėsa virškinasi iki 36 valandų. Priklauso labai nuo žmogaus organizmo, nuo žarnyno, nuo bendrai visų funkcijų veikimo.

 

Tai yra labai didelis vagis todėl, kad vakare turėtų būti pats lengviausias maistas, o ne pats sunkiausias. Nors suprantama, jog daugeliui vakare nenenorisi visko kas yra saldu, sūru, aštru, rūgštu ir t.t.

 

TAI YRA DU PAGRINDINIAI ENERGIJOS VAGYS, KURIE IŠTRAUKIA IŠ JŪSŲ VISKĄ, TAI YRA KAVA IR PASKUTINIS VALGYMAS, KURIAME YRA LABAI DAUG PRODUKTŲ, KURIE YRA JUMS NETINKAMI.

 

Tai yra įvairiausi mėsos produktai, žinoma, tai gali būti ir kiti produktai kaip saldumynai ar kita sintetika, kurie reikalauja iš jūsų bendrai didelių energetinių resursų.

Toliau.

 

#3 VAGIS. Nepakankamas skysčių vartojimas.

 

Žmogus juda, kažką daro darbe, galbūt sportuoja dienos bėgyje, ar kažkokią mankštą atlieka, o galbūt išvis nieko nedaro kas liečia fizinį aktyvumą, ir įsivaizduokite, kad jūs kalbate, jūs kvėpuojate, jūs išnaudojate labai daug garų. Tai yra jūs išgaruojate tiesiogine to žodžio prasme.

 

Vanduo reikalingas viskam. Jūs mirksite, akys garuoja taip pat, jums reikalingas pastoviai skystis. Jūs kvėpuojate per plaučius, labai daug išgaruojate. Jūs kalbate, stumdote realiai orą, irgi labai daug išgaruoja. Jūs prakaituojate netgi jei jūsų pažastys sausos, tačiau vistiek išsiskyrimas prakaito vyksta. Štai kodėl jūsų oda nėra sausa kaip laikraštis, o jinai neturi vistiek savo sluoksnį, riebalinį, bendrai, skysčių. Taip, kad jūs prakaituojate, ir iš esmės, vanduo , tiksliau žmogaus visas kūnas, visas organizmas sudaro apytiksliai 76% vandens viso kūno masės, tai natūralu, jog išgaruoja netgi sėdint prie kompiuterio.

 

Neišgerdami tinkamo kiekio vandens, jūsų organizmas senka. Negerdami vandens jūs labai daug prarandate. Vanduo yra jūsų energijos šaltinis.

 

Negerdami vandens jūs labai daug pavagiate iš savęs, tai yra, iš savo kraujo, automatiškai jūs jaučiatės sėslesni, mažiau energijos, galbūt geriate kažkokius energetinius gėrimus, kavą, tam, kad jus pakeltų, bet iš tikrųjų galima viską labai paprastai išspręsti. GERTI DAUGIAU VANDENS.

 

KAIP TAI DARYTI?

Viskas paprasta. Išmokite tai padaryti savo įpročiu, vanduo neturi būti ant stalo, kažkoks butelys vandens, arba jei dirbate darbą, kuriame daug judate, tiesiog turėti rankoje butelį vandens ir pastoviai gurkšnoti.

Kiek jo gerti reikia? Labai paprasta. Padauginkite savo kūno masę iš 30.

Kokį vandenį gerti? Pagal galimybes, pagal žinias, nes vėlgi, tinkamas vanduo nėra iš butelių, ar iš čiaupų, yra būdų pasidaryti tinkamą vandenį, kuris bus maksimaliai jums naudingas tam, kad jūs gautumėte iš jo energiją, tam, kad jūsų oda būtų švari, nagai ir plaukai būtų stiprūs, kremzlės, kaulai, dantys, ir t.t.

 

Vanduo yra atskira tema, tačiau paminėjau TRIS PAČIUS DIDŽIAUSIUS VAGIS energijos, kurie jumis stabdo, jūsų procesus, tiek dieną, tiek naktį.

Tad, susimąstykite apie tai.

Kol kas iš manęs tiek šiam kartui.

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

CBD ALIEJUS NEMIGAI

2022 balandžio12d.

Komentarų: 1

Jau šiandien kalbama, jog 8 iš 10 žmonių susiduria su nekokybišku miegu. Ar CBD gali padėti susitvarkyti su nemiga?

Endokanabinoidinė sistema (ECS) ir kanabidiolis (CBD) | Kanapių aliejus | Sveikata

2022 balandžio8d.

Komentarų: 19

„Atsipalaiduokite, valgykite, miegokite, pamirškite ir būkite saugūs“ (Di Marzo)

Kodėl taip man sunku mylėti save?

2022 balandžio1d.

Komentarų: 0

Tu gimei imperatoriumi, pasitenkinusiu savyje. Bet tavo tėvas nori, kad jį mylėtum, tavo mama nori, kad mylėtum ją. Visi aplinkui nori būti tavo meilės objektu.