21 d. “Sustiprink save”

Geros savijautos praktikumas

PAGAL SIMONĄ SKUŽINSKĄ

Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais norėdami pakeisti savo įpročius, mąstyseną, atsikratyti senų ydų, priklausomybių įtakojančių gyvenimo kokybę ir kaip jaučiasi visos dienos metu. Gera žinia ta, kad tai nėra sudėtinga ir tam nereikia nesuskaičiuojamų mėnesių, jog integruoti įpročius ir jaustis geriau. Gyvenimo būdo ir stipraus žmogaus principų praktikas, treneris, Simonas Skužinskas, sukūrė šią programą padėsiančią aktyvuoti vidinę motyvaciją, sustiprinti ryšį su savo kūnu ir praplėsti proto ribas. Visa tai realizuojant per Simono vedimą ir praktinius ritualus. 

Įprasmink savo dieną

Visas 21 dienas, Simonas tave ves per specifines praktikas, kurios padės prisiliesti prie tavo giliausių motyvų, varomosios jėgos, ir sustiprins tave fiziškai, emociškai, dvasiškai. Praktikos bus smagios, raginančios įdėti pastangų (taip, tai neišvengiama), bet tai praskries greitai, nes Simonas sukuria erdvę, kad žmogus galėtų išlaikyti koncentraciją, kryptingumą ir entuziazmą tiksluose. 

Įsivaizduok, ką galėtum nuveikti jausdamasis energingai ir tiksliai žinodamas ką ir kaip daryti?


ĮKVĖPIMAS


ENERGIJA


PASITENKINIMAS


HARMONIJA

Kas tavęs laukia šiame kurse:

 • Keturi pagrindiniai ritualai, kuriuos praktikuosi 21 dieną, padėsiantys atsikratyti nereikalingo “svorio” tiek kūne, tiek galvoje.
 • Aiškios instrukcijos ką ir kaip tinkamai pritaikyti savo dienotvarkėje.
 • Išsamūs patarimai kaip pradėti rytą ir ką daryti prieš miegą, jog jaustumeisi žvalus ir energingas visos dienos metu, pagaliau kokybiškai išsimiegotum, patirtum pasitenkinimą veiklose.
 • Patarimai nuimti įtampą ir sumažinti stresą BE pastangų.
 • Praplėčiantys suvokimą savirefleksijos įrankiai, kurie padės peržvelgti savo progresą ir įkvėps integruoti išmoktas pamokas į kitas gyvenimo sritis.
 • Pokytis nėra bausmė. Čia išmoksi įgūdžio mėgautis pokyčių procesu ir priimti situacijas kaip galimybes augti ir plėsti savo žinojimą.

Kas turėtų dalyvauti šiame kurse:

 • Tie, kurie nori išlikti ramūs ir stiprūs chaoso pilname pasaulyje.
 • Visi, kurie ieško būdų įkurti vidinę ugnį ir patirti daugiau gyvumo visame kame.
 • Tie, kurie jaučiasi nuolatos išsiblaškę ir niekaip nepailsi.
 • Žmonės, jaučiantys viduje diskomfortą, abejones, baimes, nerimą dėl ateities.
 • Tie, kurie nori kažką keisti ir nori aiškiai suprasti kokie sprendimai reikalingi dabar. 

Apie Simoną Skužinską

Simonas Skužinskas yra gyvenimo būdo ir principų praktikas, treneris, besidomintis žmogaus potencialu ir būdais tai išreikšti. Jo aistra yra pakreipti žmones į suvokimą, jog jie patys yra tas jėgos centras, kurio jie ieško. Jų sveikata, santykiai, prasmė darbuose, kūryba – nėra kažkur kitur. Šis požiūris į save kardinaliai pakeis ką renkiesi valgyti, kur būti, su kuom bendrauti, kokiame darbe save realizuoti, ir kokiu pavyzdžiu būti ateities kartoms. Kai tik apsispręsi, įvyks proveržis. 

PRADĖK DABAR!

Po apmokėjimo gausi el.laišką su tolimesniais nurodymais kur ir kaip prisijungti. Todėl, svarbu, jog nurodytum savo dažniausiai naudojamą pašto adresą, ir išsisaugotum mūsų kontaktus, kad informacija pasiektų tave laiku: info@invictusway.com 

Sustiprink save

21 diena geros savijautos
39
97
 •  
INVICTUSWAY LOGO