Subalansuok žarnyno veiklą | Probiotikai | Sveika Mityba

Mikrobiomas svarbus bet kokiam amžiui

 

Vivomixx vaikams

 

Kiekvienas žmogus gimsta su specifine ir unikalia mikrobiota. Iš pradžių sterilus kūdikis paveldi gerąsias ir blogąsias mamos bakterijas gimdamas ir praeindamas per makšties kanalą bei su motinos pienu. Mikrobiota vystosi pamažu ir iki 3 metų galima sakyti, kad vaikas turi brandžią žarnyno florą, kuri lydės jį visą gyvenimą.

 

 

Kodėl mūsų vaikai yra labiau pažeidžiami?

 

Subalansuotą mikroflorą sudaro daugumos sveikų bakterijų, įskaitant mikrobiotikus, kurios padeda virškinti ir pasisavinamos maistinės medžiagos. Sveika mikrobiota yra svarbi geram fiziologiniam vaikų augimui.

 

Kai kurie veiksniai gali pakeisti žarnyno florą ir sukelti disbalansą vaikams:

 

  • Bloga motinos žarnyno sveikata nėštumo metu ir nesubalansuotos floros perdavimas gimus
  • Gimdymas cezario pjūviu, kuris neleidžia tinkamai kolonizuotis su motinos flora
  • Nemaitinimas krūtimi
  • Mityba ir gyvenimo būdas
  • Aplinkos faktoriai

 

Šie disbalansai gali trukdyti sklandžiam kūdikio ir vaiko vystymuisi ir sukelti:

 

  • Žarnyno problemos, pvz., pilvo skausmas, mėšlungis, pilvo diegliai, pilvo pūtimas, pakitęs judėjimas.
  • Nuovargis, alergijos

 

Vivomixx suaugusiems

 

Mūsų nuomone, bakterijos dažniausiai yra susijusios su ligomis, tačiau mūsų kūnas yra pilnas bakterijų, kurios sunkiai dirba mūsų gerovei. Sveikų suaugusiųjų žarnyno mikroflora natūraliai randa pusiausvyrą tarp gerųjų ir potencialiai kenksmingų bakterijų. Geros sveikatos iššūkis yra išlaikyti tokią pusiausvyrą.

 

 

Išbandyta žarnyno pusiausvyra

Kai kuriems žmonėms pasiseka paveldėti įvairią žarnyno florą, kurioje gausu gerųjų bakterijų, kurios prisideda prie jų gerovės ir sveikatos. Kai kuriems nesiseka ir jie paveldi mažiau subalansuotą florą, kuri gali sukelti virškinimo trakto sutrikimus. Kartu su šiais genetiniais aspektais šią pusiausvyrą, kuri yra tokia svarbi mūsų sveikatai, gali paveikti daugelis kitų situacijų. Žinome, kad mityba atlieka pagrindinį vaidmenį ir kad antibiotikai gali pakenkti mūsų žarnyno florai, bet mes nežinome, kad reguliarūs ir saikingi pratimai atsvers neigiamą poveikį ir žarnyno disbalansą, kurį gali sukelti stresas, nerimas ir depresija.

 

Mikrobiotos disbalanso pasekmės

Sumažėjus gerųjų bakterijų ir padaugėjus patogeninių bakterijų, sutrinka mūsų žarnyno veikla, vadinama disbioze.

Ši būklė gali sukelti virškinimo trakto sutrikimus, tokius kaip pilvo skausmas, mėšlungis, pilvo pūtimas, dujų perteklius ir pakitęs judėjimas. Kita šios disbiozės pasekmė – galimas tokių patogeninių bakterijų pernešimas į kitas kūno vietas, sukeldamas, pavyzdžiui, makšties ar šlapimo takų infekcijas.

Disbiozė pakeičia žarnyno barjerą, o tai gali sukelti maisto netoleravimą, alergijas ir lėtinius žarnyno sutrikimus.

 

Kaip išlaikyti šią pusiausvyrą?

Siekdami išlaikyti sveiką žarnyno florą, privalome tinkamai rūpintis savo gyvenimo būdu ir valgyti maistą, kuriame gausu prebiotikų ir mikrobiotų, jei įmanoma, vengti gydymo antibiotikais, sportuoti ir atsipalaiduoti!

Kai yra rimta disbiozė, pvz., po gydymo antibiotikais ar kito įvykio, kuris sutrikdo mūsų mikrobiotos pusiausvyrą, mikrobiotas atrodo tinkamas būdas integruoti draugiškas bakterijas, padedančias apsaugoti mūsų organizmą.

 

Vivomixx senjorams

 

Būti senjoru šiandien reiškia didžiąją laiko dalį būti aktyviam, nebūtinai būti seneliais, kartais gyventi šeimos kontekste su vaikais namuose. Medicinos ir socialinė pažanga leido senjorams gyventi daug aktyvesnį gyvenimą nei ankstesnės kartos. Taigi mūsų visuomenėje, kurioje vidutinė gyvenimo trukmė labai pailgėjo, pagrindinis iššūkis yra sveikas senėjimas.

 

 

Laiko sąnaudos mūsų žarnyno mikroflorai

 

Senstant laktobacilų ir bifidobakterijų sumažėjimas žarnyne bei lėtesnis žarnyno judėjimas turi įtakos trumpos grandinės riebalų rūgščių, reikalingų žarnyno gleivinei, gamybai. Taip ir prasideda disbalansas.

 

Poveikis mūsų sveikatai

 

Mūsų mikrobiota su amžiumi natūraliai tampa mažiau produktyvi, taip pat keičiame savo įpročius, mažiau dėmesio skirdami mitybai, sėsliam gyvenimo būdui, daugiau vaistų ir prastos kokybės miegui.

 

Visi šie veiksniai sukelia daugybę simptomų ir sutrikimų:

Žarnyno sutrikimai (pilvo skausmas, mėšlungis, pilvo pūtimas, vidurių pūtimas, pakitęs judėjimas)

• Patogenų, atsakingų už šlapimo takų infekcijas, dauginimasis

• Fiziologinis imuninės gynybos sumažinimas

• Lėtinių ligų pradžia

• cukrų, riebalų ir baltymų apykaitos pakitimas, dėl kurio gali išsivystyti tam tikros ligos, pvz., diabetas.

 

Kaip galime apsaugoti savo žarnyno florą nuo laiko poveikio?

 

Su amžiumi labai svarbu apsaugoti mūsų mikrobiotą, nes ji vaidina lemiamą vaidmenį geram mūsų medžiagų apykaitos funkcionavimui. Visų pirma, reikia labai rūpintis sveika gyvensena: subalansuota mityba, kurioje gausu probiotikų, jei įmanoma, vengti gydymo antibiotikais, sportuoti ir išmokti atsipalaiduoti.

 

Po gydymo antibiotikais ar kitų įvykių, sukeliančių mikrobiotos disbalansą, mikrobiotų papildas yra naudinga priemonė, padedanti pasirūpinti naudingosiomis žarnyno bakterijomis ir ramiai senti.

 

 

Aktyviai sportuojantys susiduria su virškinimo problemomis

 

Daugelis sportininkų, kurie atlieka intensyvias fizines pastangas, turi virškinimo problemų.

 

Praktikuodami specialias disciplinas, tokias kaip penkiakovė, triatlonas, maratonas ir t.t., sportininkai dažnai patiria rimtų virškinimo trakto simptomų (pilvo pūtimas, pykinimas, pilvo skausmas, viduriavimas, kraujavimas iš tiesiosios žarnos ir kt.), kurie neigiamai veikia jų pasirodymą rungtynių metu. 

 

Šių simptomų etiologija vis dar neaiški; pirmasis galimas paaiškinimas yra susijęs su skirtingu kraujotakos persiskirstymu fizinio aktyvumo metu.

 

Iš tiesų, siekiant kompensuoti padidėjusį deguonies poreikį raumenyse, kitų organų, tokių kaip kepenys ir žarnynas, aprūpinimas krauju gali sumažėti iki 50–80 %. Antroji hipotezė koreliuoja šiuos virškinimo trakto sutrikimus su padidėjusiu plonosios žarnos pralaidumu fizinio streso metu. Žarnyno barjerinės funkcijos sutrikimas gali sukelti uždegiminį atsaką ir dėl to išsiskirti citokinus, kurie prisideda prie virškinimo trakto sutrikimų fizinio krūvio metu ir po jo.

 

Atsižvelgiant į dabartines žinias, žarnynas turi būti laikomas tikru organu, kuriame yra didelė imuninės sistemos dalis ir vyksta svarbios medžiagų apykaitos funkcijos, kurios yra gyvybiškai svarbios pačiam organizmui, tačiau nenuostabu, kad daugelis mokslininkų žarnas laiko „antrosiomis smegenimis“.

 

Stipri ir sveika žarnyno mikroflora gali padėti palaikyti gerą žarnyno veiklą, o tai teigiamai veikia visą organizmą ir patvirtina, kad mūsų organizmas globaliai turėtų būti vertinamas kaip globali sudėtinga sistema, kurioje glaudžiai susiję įvairūs organai ir sistemos, integruoti ir tarpusavyje susiję, o žarnynas neabejotinai atlieka svarbiausią vaidmenį.

 

Žarnyno mikrofloros pusiausvyra palaiko jūsų sveikatą!

 

 

Geriausi Vivomixx probiotikai

Vienintelis toks pasaulyje probiotinis papildas turintis NET 450 mlrd. gerųjų bakterijų!!!

D.U.K.

(Dažniausiai Užduodami Klausimai)

 

Kodėl turėčiau tai laikyti šaldytuve?

Bakterijos yra gyvos ir liofilizuotos, jas geriausia laikyti šaldytuve.

 

Kur galiu gauti Vivomixx® ir kokia Vivomixx kaina?

Vivomixx gali užsisakyti mūsų svetainėje, Invictus Way.

 

Kodėl tiek daug bakterijų, Vivomixx 450?

Vivomixx® yra 450 milijardų bakterijų viename paketėlyje. Šie kiekiai yra būtini norint tinkamai kolonizuoti žarnyną, kuriame yra nuo 1 iki 100 milijardų bakterijų/ml išmatų medžiagos. Apsvarstykite, kad storojoje žarnoje gali būti apie 1500 ml išmatų.

 

Kodėl turėčiau vartoti Vivomixx® probiotikus?

Vivomixx® yra specialus pieno rūgšties bakterijų ir bifidobakterijų mišinys, padedantis įvairinti žarnyno florą ir atkurti jos pusiausvyrą.

 

Kada geriausia jį vartoti?

Rekomenduojame Vivomixx® vartoti ryte nevalgius ir (arba) vakare.

 

Kiek laiko galiu vartoti Vivomixx®?

Galite vartoti tiek laiko, kiek reikia, nes jis neturi kontraindikacijų.

 

Kiek laiko turiu vartoti Vivomixx®, kad jausčiausi geriau?

Optimali kolonizacija pasiekiama per 2-3 savaites.

 

Kokį kiekį turėčiau vartoti?

Rekomenduojama paros norma yra 1-2 paketėliai.

 

Ar galiu juos laikyti ne šaldytuve?

Taip, galite laikyti juos ne šaldytuve iki vienos savaitės nepakenkiant produkto kokybei. Venkite aukštos temperatūros (>25°C).

 

Ar galiu vartoti nėštumo metu?

Nėštumo metu vartodami šį ar bet kurį kitą maisto papildą pasitarkite su gydytoju.

 

O jei geriu antibiotikus?

Vivomixx® galima vartoti net ir tuo pačiu metu gydant kitais vaistais, tačiau geriausia jį vartoti atskirai nuo antibiotikų.

 

Ar jame yra kokių nors alergenų?

Jame nėra glitimo, laktozės ar sojos. Jame gali būti pieno pėdsakų.

 

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

Gali pajusti pilvo pūtimą, tačiau tai yra laikinas reiškinys dėl jūsų floros prisitaikymo prie naujų bakterijų.

 

Kaip vartoti probiotikus Vivomixx®?

Vivomixx® lengva vartoti. Atidarykite paketėlį ir sumaišykite su bet kokiu šaltu, negazuotu gėrimu. Arba sumaišykite su maistu, pavyzdžiui, jogurtu ar obuolių padažu, ir iš karto gerkite.

 

Produkto faktai: dėl ko Vivomixx probiotikai yra aukštos kokybės produktas?

 

Vivomixx yra labiausiai koncentruotas maisto papildas, kuriame yra 8 skirtingų rūšių bakterijos. Speciali Vivomixx formulė buvo atlikta daugiau nei 70 klinikinių tyrimų ir daugiau nei 220 originalių publikacijų.

 

Rūšys, esančios Vivomixx formulėje, buvo parinktos atsižvelgiant į jų specifines individualias savybes ir gebėjimą glaudžiai dirbti kaip komanda, kad atliktų tai, ko negali padaryti pavienės rūšys ar kiti rūšių deriniai.

 

 

.

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

CBD ALIEJUS NEMIGAI

2022 balandžio12d.

Komentarų: 1

Jau šiandien kalbama, jog 8 iš 10 žmonių susiduria su nekokybišku miegu. Ar CBD gali padėti susitvarkyti su nemiga?

Endokanabinoidinė sistema (ECS) ir kanabidiolis (CBD) | Kanapių aliejus | Sveikata

2022 balandžio8d.

Komentarų: 19

„Atsipalaiduokite, valgykite, miegokite, pamirškite ir būkite saugūs“ (Di Marzo)

Kodėl taip man sunku mylėti save?

2022 balandžio1d.

Komentarų: 0

Tu gimei imperatoriumi, pasitenkinusiu savyje. Bet tavo tėvas nori, kad jį mylėtum, tavo mama nori, kad mylėtum ją. Visi aplinkui nori būti tavo meilės objektu.