ZEROWATER RINKINYS IŠ 6 DALIŲ

Dabar jūs galite turėti gryno skonio vandens visur, kur einate!

 

Nešiomas ZeroWater filtras apjungia inovatyviausias filtravimo technologijas, patogų dizainą, todėl galite turėti puikaus skonio filtruoto vandens namuose, sportuodami ir kelyje!

 

„ZeroWater“ filtras naudoja patentuotą „ZeroWater“ filtravimo sistemą, kurioje derinamos penkios modernios technologijos, veikiančios kartu, kad iš jūsų vandens būtų pašalintos praktiškai visos ištirpusios kietos medžiagos. Rezultatas yra nepriekaištingo skonio vanduo tiesiai iš čiaupo ir tai vienintelis filtras rinkoje, sertifikuotas NSF, sumažinantis švino kiekį.

 

ZeroWater 12 stiklinių vandens filtras ąsotis yra savo klasėje pirmas, turintis sandarų rezervuarą ir dangtį. Tai sudaro galimybę įsipilti vandens, neišlaistant vandens, kuris vis dar filtruojasi. Tai reiškia, kad filtravimosi rezervuaras gali būti laikomas pilnas, į 10 stiklinių dizaino ąsočio filtravimosi rezervuarą įpilant dar dvi papildomas stiklines vandens. Jame taip pat yra viena ranka valdomas išleidimo čiaupas, kurio dėka yra lengva įsipilti vandens, kai filtras yra šaldytuve arba užpildyti butelius.

 

Skirtingai nei kiti rinkoje gerai žinomi vandens filtrai, ZeroWater naudoja patentuotą 5 pakopų jonų mainų filtravimo sistemą, kurios dėka iš vandens pašalinamos beveik visos ištirpusios kietos medžiagos. Taip gaunamas puikaus skonio vanduo be ištirpusių kietųjų medžiagų: mineralų, druskų, metalų, chemikalų ir kt.

 

Be to, jis pašalina 99% fluorido ir kitų neorganinių medžiagų, pvz., nitratų.

 

Keturių papildomų vandens filtravimo etapų metu pašalinamos didesnės dalelės ir kiti teršalai, kad vandens švarumas pasiektų „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje.

 

 

70,00 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

KĄ JŪS GAUNATE:

12 stiklinių „Ready-Pour ™“ ąsotis su ZeroWater jonų mainų vandens filtru

Nešiojama kelioninė ir sportinė gertuvė ZeroWater su filtru

Atsarginis ZeroWater jonų mainų vandens filtras

Vandens kokybės matuoklis, kuris leidžia skaitmeniniu būdu pamatuoti ištirpusias vandenyje esančias kietąsias medžiagas (20€ vertės)

 

ZEROWATER READY-POUR™ YPATYBĖS:

12 stiklinių talpa = 10 stiklinių ąsotis + 2 stiklinės rezervuare

Greitas užpildymas

Viena ranka valdomas „spausti-pilti“ čiaupas, bet kokio butelio ar puodelio užpildymui

Patogus vietą taupantis dizainas

 

ZEROWATER READY-POUR™ PRIVALUMAI:

NSF sertifikuotas – SUMAŽINA ŠVINO KONCENTRACIJĄ

Pašalina 99,6% visų ištirpusių kietųjų medžiagų

Pašalina 99% fluorido

Geriausias geriamojo vandens skonis

 

ZEROWATER SPORTINIO IR KELIONINIO FILTRO SAVYBĖS:

76cl talpa

Integruota vandens filtravimo sistema, skirta sumažinti ištirpusių kietų dalelių kiekį

Patentuotas 5 pakopų jonų mainų filtras

Stilinga, patogi ir patvari plastiko konstrukcija

Tekstūruotas, lengvai įsriegiamas dangtis su derančiu šiaudeliu

Galima plauti indaplovėje

 

Daugiau informacijos apie šį gaminį:

ZeroWater produktų sudėtyje nėra BPA

2,8 litro vandens filtravimo ąsotis užsipildo tyru vandeniu per kelias minutes.

Jo matmenys yra 29.5 x 15.1 x 28 cm. Šios talpos užtenka keturių asmenų šeimai.

Dar geriau yra tai, kad iš šio vandens ąsočio galima įsipilti vandens, kol filtre jis vis dar filtruojamas.

Be to, jūs galite nekelti ąsočio nuo stalviršio, nes naudojant čiaupą, esantį indo gale, labai paprasta įsipilti stiklinę filtruoto vandens.

Skirtingai nei kiti rinkoje gerai žinomi vandens filtrai, ZeroWater naudoja patentuotą 5 pakopų jonų mainų filtravimo sistemą,

kurios dėka iš vandens pašalinamos beveik visos ištirpusios kietos medžiagos.

Taip gaunamas puikaus skonio vanduo be ištirpusių kietųjų medžiagų: mineralų, druskų, metalų, chemikalų ir kt.

Keturių papildomų vandens filtravimo etapų metu pašalinamos didesnės dalelės ir kiti teršalai,

kad vandens švarumas pasiektų „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje.

 

KAS YRA TDS?

BENDRAS IŠTIRPUSIŲ KIETŲJŲ DALELIŲ SKAIČIUS
Matuojamos tokių medžiagų, kaip mineralai, druskos ir organiniai junginiai ištirpusios kietosios dalelės, tirpstančios vandenyje sąlyčio su uolienomis ir kitais paviršiais metu. TDS gali sudaryti kelių skirtingų tipų junginiai (įskaitant, bet neapsiribojant): kalcio, magnio, geležies, natrio chlorido ir sulfidų (kurių dažnai būna tiekiamame vandenyje).

*Padidėjęs TDS (bendras ištirpusių kietųjų medžiagų) kiekis gali turėti įtakos jūsų vandens skoniui ir išvaizdai.

 

 

Bendras ištirpusių kietųjų medžiagų kiekis (TDS) yra mineralai, druskos, metalai, įskaitant šviną, chemines medžiagas, fluoridus ir kt., teršiantys geriamąjį vandenį.

ZeroWater Technology yra vienintelė vandens filtravimo sistema, pašalinanti 99,6% ištirpusių kietųjų medžiagų, tai atitinka TDS išgrynintame vandenyje, kuris išpilstytas į butelius.

 

 

Pirmojo filtravimo etapo metu, ZeroWater aktyvintos anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys, pašalina vandentiekio vandeniui būdingą chloro skonį.
Jonų mainų filtravimo etape pašalinamos beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos, kurios gali būti likusios nuo viešųjų vandens sistemų arba netgi išskiriamos į vandenį iš vamzdynų, pvz., aliuminis, švinas, cinkas, nitratai ir kitos.
Trys papildomi filtravimo etapai reikalingi tam, kad būtų pašalinti kiti teršalai ir užtikrintas pakankamas apdorojimo laikas, per kurį vandens švarumas pasiektų „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje, kuris yra komplekte.

1 etapas:
stambus filtras smulkioms dalelėms / nuosėdoms pašalinti.
2 etapas: paskirstytojas, kuris maksimaliai prailgina kontakto laiką.
3 etapas: daugiasluoksnė sistema, naudojamas aktyvintosios anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys.
4 etapas: kompleksinis jonų mainų ciklas
5 etapas: neaustinė membrana, skirta pašalinti smulkias daleles.

Teršalai ar kitos medžiagos, kurias pašalina ar jų kiekis yra sumažinamas, naudojant šį vandens valymo įrenginį, nebūtinai yra visų naudotojų vandenyje.

 

KADA TURĖTUMĖTE KEISTI FILTRĄ?

Deja, neįmanoma tiksliai nustatyti filtro gyvavimo laiko.
Taip yra todėl, kad kiekviename čiaupe vandens užterštumas skiriasi.
Kad žinotumėte, kada laikas keisti filtrą, gausite nemokamą TDS matuoklį su kiekvienu ąsočiu.
Įdėkite jį ir patikrinkite vandenį kiekvieną savaitę, kad žinotumėte, ar laikas keisti filtrą.
Norėtumėte sužinoti daugiau apie TDS matuoklį ar kaip surinkti vandens ąsotį?

Perskaitykite visą nadotojo vadovą (NUORODA ČIA)

 

PASTABOS!
Nenaudokite mikrobiologiškai nesaugaus ar nežinomos kokybės nedezinfekuoto vandenis.
Jei nenurodyta kitaip, komunalinis vanduo yra tinkamas vartoti.

*Nepriklausomos laboratorijos (o ne JAV maisto ir vaistų administracijos) tikrintas filtruotas geriamasis vandentiekio vanduo, ar atitinka kokybės reikalavimus ir gali naudoti grynumo žymą. Lyginta su vandeniu, apdorotu naudojant pagrindinių filtrų gamintojų filtrus.

 

IŠVALOMO VANDENS KIEKIS

Vandens tikrinimo prietaisas (TDS matuoklis) sukalibruotas ir paruoštas naudoti.

TDS matuoklis rodo ištirpusių kietųjų dalelių skaičių vandenyje milijoninėmis dalimis (1 ppm = 1 miligramas ištirpusių kietųjų dalelių litre vandens).

 

Kai ištirpusių kietųjų dalelių vandenyje yra (pagal TDS parodymus):

 

nuo 002 iki 050 ppm (mažai užterštas vanduo) – išvalo ~ 150 litrų

nuo 051 iki 200 ppm (dažniausiai pasitaikantis užterštumas) – išvalo nuo 95 iki 150 litrų

nuo 201 iki 300 ppm (kietųjų dalelių daug) – išvalo nuo 55 iki 95 litrų

nuo 301 iki 400 ppm (kietųjų dalelių labai daug) – išvalo nuo 30 iki 55 litrų

virš 401 ppm (kietųjų dalelių ypatingai daug) – išvalo 30 litrų ir mažiau

 

KAIP TIKRINAMI ZEROWATER FILTRAI?

 

Nepriklausomoje laboratorijoje atliktų tyrimų rezultatai yra pagrįsti NSF/ANSI teršalų filtravimo per prietaisus tyrimų protokolais, kurie išvardinti Nacionaliniuose pirminio geriamojo vandens standartuose.

 

Teršalai buvo testuojami esant vidutiniam vandens srauto koncentracijos lygiui, nustatytam pagal skirtingų teršalų tipų bandymų protokolus. Tyrimo rezultatai gauti po atlikto 150 litrų filtravimo, o tai yra dvigubai didesnis nei numatytas suvartojimo kiekis, užtikrinantis vartotojų saugumą.

 

Šie rezultatai gauti apskaičiuojant dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkį. * Nurodo NSF sertifikate nustatytus teršalų sumažinimo procentus ZeroWater filtre. Šie rezultatai yra apskaičiuojami iš dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkio. Bandymas atliktas filtrų kokybės tikrinimo laboratorijoje “Quality Filter Testing Laboratory“ LLC, įsikūrusioje Wilmington, Vokietijoje. „Quality Filter Testing Laboratory“ LLC yra nepriklausoma ISO 17025 laboratorija, sertifikuota WQA ir IAPMO, tikrinanti vandens filtrus pagal NSF/ANSI 42, 53, 58, 401, 473, P231 standartus.

 

Tyrimo rezultatai pagrįsti pagal NSF/ANSI filtravimo prietaisų standartus, kuriuos atliko IAPMO pripažinta nepriklausoma ISO 17025 laboratorija „Quality Filter Testing Laboratory“, LLC, įsikūrusi Williamstown, New Jersey.

Buvo tiriami ZeroWater 5 etapų filtras su numatytu 75 litrų našumu ir 2 etapų standartinis Brita filtras, su numatytu 150 litrų našumu. Bandymai buvo atliekami pagal gamintojų rekomenduojamą paros normą, filtruojant 7,5 litro vandens per dieną. Pateikti rezultatai gauti vidutiniškai apskaičiuojant kiekvieno filtro bandymo rezultatus, esant 6,5pH ir 8,5pH vandens lygiams.

Brita® yra registruotas Brita®, L.P prekės ženklas, kuris nėra susijęs su Zero Technologies, LLC.

 

Vandens paruošimas tyrimams

 

Atliekant metalo dalelių filtravimo tyrimą, vanduo buvo ruošiamas į 20 litrų vandens pridedant reikiamą kiekį reagentų, kad būtų gauta vandens koncentracija, nustatyta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose kiekvienam metalu. Tie metalai, kurie neįtraukti į NSF/ANSI standartą, buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus metalo koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto limitą. Paruoštas tyrimui vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą 45 minutes, ir leidžiant 45 minutes pailsėti. Po 20 litrų vandens perpylimo, filtruoto vandens mėginiai buvo paimti iš kiekvieno filtro ir ištirti dėl kiekvieno metalo, naudojant EPA 200.8 metodą, išskyrus geležies tyrimui buvo naudojamas SM 3111-B metodas. Visų teršalų pH buvo pakoreguotas iki 6,5 ir 8,5 lygių, ir abiejų rezultatų vidurkis buvo nurodytas kiekvieno metalo tyrimuose.

 

Vanduo neorganinių ir nemetalų parametrų bandymui buvo paruoštas pridedant reikiamą kiekį reagento į 20 litrų vandens, kad kiekvienam parametrui būtų gauta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose nurodyta koncentracija, išskyrus tuos parametrus, kurie nėra įtraukti į NSF/ANSI standartą. Šie parametrai buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus parametro koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto ribą. Testuojamas vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą, darant 45 minutės apkrovos/45 minučių poilsio laiko tarpus. Po 20 litrų perpylimo, iš kiekvieno filtro buvo paimtas filtruoto vandens mėginys ir tiriamas kiekvienas parametras kartu su tiriamu vandeniu, naudojant atitinkamą EPA metodą arba Standartinį vandens tyrimo metodą.

 

Santrauka:

 

Ištirti junginiai yra junginiai, kuriuos EPA įvardina kaip pirminius ir antrinius geriamojo vandens teršalus. Ištirtieji junginiai taip pat yra išvardinti NSF/ANSI 53 ir 42 standartuose, kuriuose taip pat nurodomos taršos mažinimo teiginių procedūros filtrų gamintojams. Šiame atliktame palyginimo tyrime naudojama procedūra buvo grindžiama 2018 m. leidimo NSF/ANSI 42 ir 53 standartais. Šiame tyrime naudojami analizės metodai yra EPA patvirtinti metodai geriamajam vandeniui tirti.

SUSIJĘ PRODUKTAI