ZEROWATER NEŠIOJAMAS FILTRAS – GERTUVĖ

Dabar jūs galite turėti gryno skonio vandens visur, kur einate!

 

Nešiomas ZeroWater filtras apjungia inovatyviausias filtravimo technologijas, patogų dizainą, todėl galite turėti puikaus skonio filtruoto vandens namuose, sportuodami ir kelyje!

 

„ZeroWater“ filtras naudoja patentuotą „ZeroWater“ filtravimo sistemą, kurioje derinamos penkios modernios technologijos, veikiančios kartu, kad iš jūsų vandens būtų pašalintos praktiškai visos ištirpusios kietos medžiagos. Rezultatas yra nepriekaištingo skonio vanduo tiesiai iš čiaupo ir tai vienintelis filtras rinkoje, sertifikuotas NSF, sumažinantis švino kiekį.

 

Jei vanduo yra vidutiniškai užterštas (TDS rodo ~ 200 ppm), nešiojamasis vandens filtras gali išvalyti apie 19 litrų vandens.

 

 

20,00 EUR

EUR (su mokesčiais)

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas


KĄ JŪS GAUNATE: 

76cl Silver ZeroWater kelionių ir sporto butelis

“ZeroWater Ion Exchange“ vandens filtras

 

ZEROWATER SPORTINIO IR KELIONINIO FILTRO SAVYBĖS:

76cl talpa

Integruota vandens filtravimo sistema, skirta sumažinti ištirpusių kietų dalelių kiekį

Patentuotas 5 pakopų jonų mainų filtras

Stilinga, patogi ir patvari plastiko konstrukcija

Tekstūruotas, lengvai įsriegiamas dangtis su derančiu šiaudeliu

Galima plauti indaplovėje

 

ZEROWATER 5 PAKOPŲ DVIGUBŲ JONŲ MAINŲ FILTRŲ SAVYBĖS:

Sertifikuota*, sumažina švino ir chromo kiekį

Premium 5-Stage Dual-Ion Exchange filtravimo sistema

Jonų mainų sistema, kuri pašalina beveik visas ištirpusias kietas medžiagas iš vandens

FDA reikalauja, kad TDS lygis GRYNAME vandenyje išpilstytame į butelius siektų 000-010 ppm.

ZeroWater yra vienintelis filtras savo klasėje, kuris pasiekia šį lygį.

 

KAIP TIKRINAMI ZEROWATER FILTRAI?

 

Nepriklausomoje laboratorijoje atliktų tyrimų rezultatai yra pagrįsti NSF/ANSI teršalų filtravimo per prietaisus tyrimų protokolais, kurie išvardinti Nacionaliniuose pirminio geriamojo vandens standartuose.

 

Teršalai buvo testuojami esant vidutiniam vandens srauto koncentracijos lygiui, nustatytam pagal skirtingų teršalų tipų bandymų protokolus. Tyrimo rezultatai gauti po atlikto 150 litrų filtravimo, o tai yra dvigubai didesnis nei numatytas suvartojimo kiekis, užtikrinantis vartotojų saugumą.

 

Šie rezultatai gauti apskaičiuojant dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkį. * Nurodo NSF sertifikate nustatytus teršalų sumažinimo procentus ZeroWater filtre. Šie rezultatai yra apskaičiuojami iš dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkio. Bandymas atliktas filtrų kokybės tikrinimo laboratorijoje “Quality Filter Testing Laboratory“ LLC, įsikūrusioje Wilmington, Vokietijoje. „Quality Filter Testing Laboratory“ LLC yra nepriklausoma ISO 17025 laboratorija, sertifikuota WQA ir IAPMO, tikrinanti vandens filtrus pagal NSF/ANSI 42, 53, 58, 401, 473, P231 standartus.

 

Tyrimo rezultatai pagrįsti pagal NSF/ANSI filtravimo prietaisų standartus, kuriuos atliko IAPMO pripažinta nepriklausoma ISO 17025 laboratorija „Quality Filter Testing Laboratory“, LLC, įsikūrusi Williamstown, New Jersey.

Buvo tiriami ZeroWater 5 etapų filtras su numatytu 75 litrų našumu ir 2 etapų standartinis Brita filtras, su numatytu 150 litrų našumu. Bandymai buvo atliekami pagal gamintojų rekomenduojamą paros normą, filtruojant 7,5 litro vandens per dieną. Pateikti rezultatai gauti vidutiniškai apskaičiuojant kiekvieno filtro bandymo rezultatus, esant 6,5pH ir 8,5pH vandens lygiams.

Brita® yra registruotas Brita®, L.P prekės ženklas, kuris nėra susijęs su Zero Technologies, LLC.

 

Vandens paruošimas tyrimams

 

Atliekant metalo dalelių filtravimo tyrimą, vanduo buvo ruošiamas į 20 litrų vandens pridedant reikiamą kiekį reagentų, kad būtų gauta vandens koncentracija, nustatyta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose kiekvienam metalu. Tie metalai, kurie neįtraukti į NSF/ANSI standartą, buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus metalo koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto limitą. Paruoštas tyrimui vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą 45 minutes, ir leidžiant 45 minutes pailsėti. Po 20 litrų vandens perpylimo, filtruoto vandens mėginiai buvo paimti iš kiekvieno filtro ir ištirti dėl kiekvieno metalo, naudojant EPA 200.8 metodą, išskyrus geležies tyrimui buvo naudojamas SM 3111-B metodas. Visų teršalų pH buvo pakoreguotas iki 6,5 ir 8,5 lygių, ir abiejų rezultatų vidurkis buvo nurodytas kiekvieno metalo tyrimuose.

 

Vanduo neorganinių ir nemetalų parametrų bandymui buvo paruoštas pridedant reikiamą kiekį reagento į 20 litrų vandens, kad kiekvienam parametrui būtų gauta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose nurodyta koncentracija, išskyrus tuos parametrus, kurie nėra įtraukti į NSF/ANSI standartą. Šie parametrai buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus parametro koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto ribą. Testuojamas vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą, darant 45 minutės apkrovos/45 minučių poilsio laiko tarpus. Po 20 litrų perpylimo, iš kiekvieno filtro buvo paimtas filtruoto vandens mėginys ir tiriamas kiekvienas parametras kartu su tiriamu vandeniu, naudojant atitinkamą EPA metodą arba Standartinį vandens tyrimo metodą.

 

Santrauka:

 

Ištirti junginiai yra junginiai, kuriuos EPA įvardina kaip pirminius ir antrinius geriamojo vandens teršalus. Ištirtieji junginiai taip pat yra išvardinti NSF/ANSI 53 ir 42 standartuose, kuriuose taip pat nurodomos taršos mažinimo teiginių procedūros filtrų gamintojams. Šiame atliktame palyginimo tyrime naudojama procedūra buvo grindžiama 2018 m. leidimo NSF/ANSI 42 ir 53 standartais. Šiame tyrime naudojami analizės metodai yra EPA patvirtinti metodai geriamajam vandeniui tirti.