VANDENILIU PRISOTINTO VANDENS SISTEMA SU VANDENS STRUKTŪRIZATORIUMI SMS-1200

 

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Tikslas: Geriamojo vandens sistema namų ūkio reikmėms
Funkcijos: Vandens valymas, vandenilinio ir mikroklasterinio aktyvuoto vandens gamyba
Pagrindinės dalys: vandens filtras, WCA (“Micro Cluster Water Activator”), vandenilio generatorius
Talpa: 2000 – 4500 litrų / pagal filtro 3 etiketę
Filtro pakeitimas: pagal filtro etiketę 4 ~ 12 mėnesių
Maitinimo šaltinis: įėjimas 110 ~ 220V, 50 ~ 60Hz / išėjimas DC12V, 5A

 

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju – milimetrų. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks, rekomenduojama matuoti slankmačio pagalba:

 

 

GARANTIJA24 mėnesiai

Gamintojas: DONEX.CO LTD (Pietų Korėja)

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

950,00 EUR

EUR (su mokesčiais)

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Atsargumo priemonės:

 

Naudokite tik kambario temperatūros vandentiekio vandenį.
Jei nenaudojate prietaiso ilgiau nei 24 valandas, sandariai uždarykite adapterio dangtelį.
Keiskite filtrus pagal naudojimo ciklą.
Po filtro keitimo arba prietaiso nenaudojimo daugiau nei vieną dieną atveju, išleiskite 1,5 litro vandens.

 

Geriamojo vandens sistema namų ūkio reikmėms. Viena vandens sistema – dvi funkcijos: išgrynintas vanduo + vandenilio vanduo / išgrynintas vanduo + aktyvuotų klasterių vanduo. Pagrindinės dalys: vandens filtras, WCA (“micro cluster water activator”), vandenilio generatorius. Koncentruoto vandenilio vandens gamyba, vandenilio koncentracija:  800ppb ~ 1100ppb, -450 ~ 550 orp. Suderinamas su bet kuria vandens sistema (RO, vandens jonizatorius ir kt.). PEM tipo vandenilio generatorius (protonų mainų membrana). Nėra vandens nutekėjimo rizikos (automatinis vožtuvo valdymas). Vandenilio generavimo funkcijos įjungimas / išjungimas.

 

Sistemos sugeneruotas aktyvuotas vanduo (48 ~ 56Hz) sukuriamas ketvirtosios pakopos įrenginio pagalba. Jis kartais vadinamas įmagnetintu arba šešiakampės struktūros vandeniu, pagrįstas mokslininko Viktoro Schaubergerio išvadomis. Teigiama, kad šis funkcinis vanduo leidžia organizmui lengviau absorbuoti vandenį, mažina rūgštingumą, padeda reguliuoti kūno pH ir gerina virškinimą.

 

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) – tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmės (mV – milivoltai) gali būti neigiamos arba teigiamos.Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

 

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Disitliuotas vanduo +100 iki +200.

 

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamai įkrautais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

 

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

 

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

 

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo jonizuotu vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI