VANDENILIO VANDENS GENERATORIUS HIBON

 

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Spalva
Maitinimas USB 3.7V / 2A išėjimas: ≤5W
Butelio talpa 400ML
Reikalingas vandens tipas – Visi geriamojo vandens tipai
Vandens temperatūros diapazonas 32ᵒ – 140ᵒ F / 0ᵒ – 60ᵒC
Matmenys 2,6 “x 9” Ht / 67mm W x 225 mm Ht
Vieneto grynasis svoris 1,2 lbs / 544 gramai
Vandenilio generavimo diapazonas Priklauso nuo darbo laiko
PH reikšmė 7,5-9,5
ORP intervalas -350mv ~ -750mv
Butelio medžiaga  – borosilikatinis stiklas

 

VANDENILIO GENERAVIMAS
3 ir 10 min. ciklai

 

PRITAIKYTAS KVĖPUOTI – yra įranga, per kurią galima įkvėpti generuojamą vandenilį (nereikia gerti vandens, ypač aktualu, jei ribojamas išgeriamo vandens kiekis, esant įvairioms patologijoms)

 

GARANTIJOS SĄLYGOS
24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui
Garantija akumuliatoriui 6 mėn.

 

KILMĖS ŠALIS: Taivanas

 

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

110,00 EUR

EUR (su mokesčiais)

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

APIE GENERATORIŲ

*„DuPont®“ (JAV) protonų mainų membranos (PEM) technologija
* Pažangiausia kietųjų polimerų elektrolizės (SPE) technologija
* Tinka visi geriamojo vandens tipai, įskaitant distiliuotą ir RO
* Atskiria ir pašalina kenksmingus chloro, ozono ir oksidų šalutinius produktus
* Gamina didžiausią molekulinio vandenilio koncentraciją
* Turi saugiausias aukštos kokybės platinos elektrodų plokšteles padengtas titanu
* Geriausi nešiojamieji generatoriai
* Nėra filtrų ar brangių dalių

 

KAS TAI YRA MOLEKULINIS VANDENILIS?

Molekulinis vandenilis veikia kaip antioksidantas, priešuždegiminė, jauninanti ir ląstelių atsistatymą skatinanti priemonė. Molekulinis vandenilis plačiai naudojamas kovojant su oksidaciniu stresu, didina mitochondrinę energiją, skatina medžiagų apykaitą.

Vandenilis yra selektyvus antioksidantas, kuris pasirinktinai šalina žalingus laisvuosius radikalus, bet saugo naudingus radikalus. Vandenilis yra saugus, labai efektyvus ir neturi šalutinio poveikio.

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

 

KAS YRA VANDENILIU PRISOTINTAS VANDUO?

Vandenilis yra labiausiai paplitęs cheminis elementas, sudarantis apie 75% visatos. Paprastai „vandeniliu“ vadiname molekulinį vandenilį arba H2. Kadangi individualūs vandenilio atomai turi tik vieną elektroną, jie jungiasi tarpusavyje, kad susidarytų stabilios H2 molekulės.

Vienas iš įdomiausių faktų apie vandenilį kaip antioksidantą yra atradimas, kad jis nukenksmina toksišką hidroksilo radikalą (stipriausią iš oksiduojančių rūšių) ir stiprų oksidantą peroksinitritą (susidariusį superoksido ir azoto oksido reakcijos metu), bet mažiau veikia fiziologinius radikalus, tokius kaip superoksidas ir azoto oksidas, kurių (mažos koncentracijos) yra reikalingos kaip signalinės molekulės.

Be to, vandenilis gali labai greitai įsiskverbti į audinius, sėkmingai pasiekia branduolį ir mitochondrijas ir atlieka su gyvensena susijusių ligų, vėžio ir senėjimo proceso prevenciją. Vandenilis taip pat įveikia kraujo – smegenų barjerą, kai dauguma antioksidantų to negali padaryti.

 

VANDENILIO SAVYBĖS

• Jis selektyviai pašalina tik aktyvųjį deguonį, kuris yra kenksmingas mūsų organizmui
• Tai vienintelė antioksidacinė medžiaga, kuri tinka mūsų smegenų ląstelėms
• Antioksidacinis poveikis yra 176 kartus stipresnis nei vitamino C
• Antioksidacinis poveikis yra 865 kartus didesnis už koenzimo Q10
• Tai saugus geriamasis vanduo neturintis šalutinio poveikio 

 

KODĖL VANDENILIS YRA TOKS VEIKSMINGAS?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas ir nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir didina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus.

 

AR GERAI GERTI DAUG VANDENILINIO VANDENS?

Skirtingai nuo deguonies, kuris yra oksidacijos priežastis, vandenilio rekomenduojama vartoti daug. Vandenilis lengvai pasklinda organizme, o išsiskiria per kvėpavimą. Nepriklausomai nuo išgeriamo kiekio, perteklinis vandenilis pašalinamas su šlapimu ar prakaitu.

 

GERIAUSIA SISTEMA, PERNEŠANTI VANDENILIO PRISOTINTĄ VANDENĮ

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, leidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti elektrolizės būdu (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus.

 

KIEK GALIMA LAIKYTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Geriausia gerti ką tik pagamintą vandenį, tiesiai iš generatoriaus. Aktyvus vandenilis pats savaime yra stabilus, kol jis nėra šildomas ir nepasišalina garinant, plakant arba užšaldant. Tačiau vandenilis yra labai lengvas ir lengvai garuoja. Taigi, rekomenduojama išgerti vandenilinį vandenį per 1–3 valandas nuo pagaminimo.

 

KOKS VANDENILINIO VANDENS SKONIS?

Vandenilis neturi kvapo ir neturi spalvos. Taigi, geriant nesiskiria  nuo paprasto vandens. Bet vandenyje, kuriame yra vandenilio, yra dalelių kurios suteikia vandeniui minkštumą, kuris jaučiamas ryjant.

 

APIE VANDENĮ

Vanduo – visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Pasak šiuolaikinės medicinos mokslo teiginių, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra 90 proc.  ligų priežastis. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalų natūraliai atsiranda po valgymo, jie modifikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros.

 

KODĖL TURĖTUME GERTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Vandenilinis vanduo yra naudingas gydant aktyvaus deguonies sukeltas ligas, nes jis pašalina tik aktyvų deguonį, o ne naudingą deguonį. Šiuolaikiniai žmonės vartoja funkcinio maisto produktus, kurių sudėtyje yra antioksidacinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, vitaminas E ir polifenolis, kurie turi oksidacijos procesą mažinančių savybių. Šie maisto produktai tikrai naudingi sveikatai. Kita vertus, vandenilis suskaidytas į vandenilio atomus (aktyvų vandenilį), kai tik organizmas jį įsisavina, toks aktyvus vandenilis sujungia su aktyviu deguonimi, sukeliančia įvairias ligas organizme ir pakeičia jį į vandenį, kuris galiausiai pašalinamas iš organizmo.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI