Sulčiaspaudė KUVINGS Silent Juicer EVO – 820GM (Tamsiai Pilka) NS

 

Stilingas dizainas ir premium klasės kokybė. Naujas odos tekstūros dizainas priekinėje korpuso dalyje suteikia prabangos pojūtį.

 

GARANTIJA: 10 metų varikliui, 2 metai kitoms dalims
GARANTIJA KOMERCINIAM NAUDOJIMUI: 1 METAI
KILMĖS ŠALIS: Pietų Korėja

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

435,00 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Naujas 5 kartos “O” formos vartomas dėtuvės kaušelis yra platesnis, nei kitų modelių, kad būtų lengviau spausti sultis. Su platesne 82mm produktų įdėjimo anga sumažinsite sulčių spaudimo ir produktų paruošimo laiką. Galėsite įmesti nepjaustytus vaisius, todėl greitai išspausite sultis.

 

Nuo šiol būgno dangtis turi 4 fiksavimo taškus vietoj 3. Šis patobulinimas būgno rinkinį padaro tvirtesnį ir stabilesnį, padidina ilgaamžiškumą ir išstumiamąją galią.

 

Viršutinė tirščių išleidimo angos dalis yra atvira, o plotis yra didesnis, nei ankstesnių modelių, kas leidžia lengvai išvalyti smulkius likučius.

 

Vartomas dėtuvės kaušelis yra sukurtas tam, kad vaikai neįkištų rankos į produktų metimo angą, ir tai yra universalus dizainas, kurį galima patogiai ir saugiai naudoti visiems.

 

Su atskirai įsigyjamu citrusinių vaisių spaudimo priedu galima išspausti savitas citrusinių vaisių sultis su pluošto struktūra, todėl kas kartą galėsite mėgautis šviežiomis sultimis.

 

Sulčių ir tirščių indai yra pagaminti iš „Tritano“, kuriame nėra aplinkai žalingo bisfenolio A, o sulčių tinklelis ir sraigtas – iš saugaus ir patvaraus ULTEMO.

 

Pakuotėje rasite:
– Sulčiaspaudės pagrindą
– Sulčių spaudimo dubenį
– Sukamąjį šepetėlį
– Koštuvą/sietelį
– Išspaudimo sraigtą
– Būgno dangtį
– Stūmiklį
– Tyrės puodelį
– Sulčių puodelį
– Sukamąjį šepetį
– Valymo šepetėlį
– Naudojimo instrukciją ir receptų knygelę

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:
SVORIS 10 kg
PRIEDAS „Smart Cap“ dangtelis
SPALVA Tamsiai pilka
GREITIS Lėtaeigė, 60 apsisukimų per minutę
GALIA 240 W
ĮTAMPA 230 V
IŠMATAVIMAI 228 x 208 x 448(PGA) mm
SVORIS Neto svoris 6,7 kg / Bendras svoris 10 kg
SULČIASPAUDĖS DUBENS TALPA 400ml
SULČIŲ IŠORINIO DUBENS TALPA 1000 ml
NAUDOJIMAS Ne ilgiau kaip 30 min. be pertraukos
MEDŽIAGOS ABS, Be bisfenolio A, PC, Tritan, Ultem

 

“Kuvings Evo 820” yra atnaujinta šio prekės ženklo sulčiaspaudė su didele anga, o dėl didesnės 82 mm pripildymo angos su apsauginiu vožtuvu lėtas sulčių spaudimas tapo dar efektyvesnis.

 

Ši “Evo 820” sulčiaspaudė be vargo i6spaud=ia sveikus obuolius, pomidorus, morkas, taip pat apelsinus, mandarinus ir kitus vaisius. Taip sutaupoma daug laiko, nes nereikia pjaustyti. Tačiau turėtumėte nedėti kietų sveikų obuolių. Kaip ir jūsų pačių dantys, “Evo 820” taip pat susiduria su sunkumais. Todėl labai kietus obuolius ir kitus vaisius bei daržoves patartina supjaustyti gabalėliais.

 

Ką galite išspausti su “Kuvings Evo 820”?

Ši lėta sulčiaspaudė idealiai tinka daugumai daržovių ir vaisių. Evo 820 skirta ne tik sultims spausti; ja taip pat galima gaminti riešutų sviestą, kokteilius ir šerbetinius ledus. Tam reikia papildomų priedų. Dėl galingo 240 W variklio ir 5-osios kartos technologijos “Kuvings” išspaudžia skanias sultis į dubenį, kuris talpina iki 400 ml sulčių.

 

Kaip valyti “Kuvings Evo 820” sulčiaspaudę?

 

Sulčiaspaudės “Kuvings Evo 820” dalių negalima plauti indaplovėje. Geriausia ją plauti po čiaupu, šiltu vandeniu ir pridedamais šepetėliais. Jei prilipo daržovių ar vaisių likučių, dalis galite kelioms valandoms pamerkti į indą su šiltu vandeniu.

 

Kodėl turėtumėte rinktis “Kuvings Evo 820”?

 

Galingas – 240 W variklis užtikrina puikų našumą.
Didelė užpildymo anga – 82 mm užpildymo anga yra ideali ir reiškia mažiau pjaustyti.
Universali – ledai, riešutų sviestas, pesto ar šerbetas – ši lėta sulčiaspaudė gali pagaminti viską.
Dizainas – “Evo 820” yra labai stilingo dizaino.

 

Ši sulčiaspaudė 2019 m. “Independent” “IndyBest” teste pelnė “Best Buy Juicer” apdovanojimą, “BBC Good Food” ją pavadino “Best Masticating Juicer”, o 2020 m. jai suteiktas “Ideal Home Approved” statusas. Štai kodėl:

 

“Kuvings” sukūrė puikų šalto spaudimo sulčiaspaudės EVO820 dizaino pavyzdį. Su visais sulčių ingredientais dirba taip pat gerai – sulčių išeiga didesnė, o į sultis patenka mažiau minkštimo. Tačiau yra daug daugiau dalykų, dėl kurių “Kuvings Evolution” šalto spaudimo sulčiaspaudė priskiriama savo klasei.

 

Įdėjimo anga yra dar didesnė nei ankstesnių modelių sulčiaspaudžių, o dėka naujojo “apverčiamo dangtelio” nebereikia naudoti grūstuvo, kai reikia spausti sveikus obuolius ir kitus stambius ingredientus. Ankstesnės konstrukcijos sulčiaspaudės turėjo išsikišusį “peleką”, pro kurį reikėdavo grūsti obuolius žemyn. Senuosiuose modeliuose peleko reikėjo saugumo sumetimais, kaip ir pati anga turėjo būti aukštesnė, kad vaikai netyčia neįkištų rankų į sulčių spaudimo įtaisą. Apverčiamasis dangtelis dabar paprasčiausiai pasisuka ant vyrių ir įdeda sveikus obuolius bei kitus ingredientus tiesiai į sulčiaspaudės sraigtą, nereiki kišti rankų į tiekimo vamzdį. Apverčiamojo dangtelio viršuje taip pat yra anga, per kurią galima dėti sveikas morkas ir lapinius žalumynus.

Tai yra aukščiausios klasės buitinės sulčiaspaudės modelis, kuriam savo savybėmis prilygsta tik daug brangesnis komercinis “Kuvings” modelis. Tekstūruotas variklio pagrindas dvelkia rafinuotumu, o bendra išvaizda pasižymi švariais kontūrais ir malonia simetrija. Keturių taškų tvirtinimo sistema sulčių spaudimo būgne užtikrina tvirtą sujungimą su varikliu. Dėl atviros viršutinės minkštimo išleidimo angos valymas tapo dar paprastesnis. Taip pat yra pasirenkamas citrusinių vaisių priedas, dėl kurio nereikia atskiros citrusinių vaisių sulčiaspaudės. Tai didelis pliusas. Spaudžiant apelsinų sultis vargina lupimas, tačiau lupti būtina, nes žievelėse esantys aliejai yra kartūs. Citrusinių vaisių modulis paverčia EVO820 tradicine citrusinių vaisių sulčiaspaude, kuria spaudžiant citrusinius, jų nereikia lupti – tiesiog perpjaukite vaisius per pusę ir prispauskite juos prie kūgio, kuris sukasi maloniu 60 aps/min greičiu.

 

Kuvings Evo 820

 

 

SUSIJĘ PRODUKTAI