Oscar Lėtaeigė Sulčiaspaudė DA-1200 SILVER

 

Tipas: sraigtinė horizontali
Spalva: sidabrinė
Apsisukimų min.: 63–75 aps/min;
Nepertraukiamo veikimo laikas: 30 min;
Angos dydis: 45 x 40 mm;
Galia: 200 W;
Įtampa ir dažnis: 220–230 V/50 Hz;
Svoris: 6 kg;
Matmenys: 320 х 420 х 167 mm
Medžiaga: BPA neturintis plastikas

 

GARANTIJA:

10 metų varikliui, 2 metai dalims individualiam naudojimui
1 metai komerciniam naudojimui

 

GAMINTOJAS: OSCAR (PIETŲ KORĖJA)

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

279,99 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

✓ Naujausio modelio „Oskar“ sulčiaspaudė
✓ 3 pakopų sraigto sistema
✓ „BPA Free“ „Ultem Tough“ dalys
✓ Išspaudų reguliavimo antgalis
✓ Gaminkite riešutų pieną, padažus, pesto, šerbetą, makaronus
✓ Geriausia sulčiaspaudė lapiniams augalams, salierų ir kviečių želmenų sultims spausti

 

Platesnė anga 4,5 x 4 cm, dėl to nereikia smulkiai pjaustyti spaudžiamų ingredientų. Tvirtesnė konstrukcija (sustiprintas sietas) padidina patikimumą ir leidžia dirbti žymiai tyliau. Šiuolaikinis dizainas – išvaizdos pokyčiai.

 

Sultys spaudžiamos „šaltu būdu“ mažu greičiu – be kaitinimo ir be sąlyčio su oru. Tai suteikia maksimalų vitaminų, fermentų ir kitų maistinių medžiagų kiekį iš išspaustų žaliavų sveikų, natūralių sulčių pavidalu.

 

Išspaustos sultys yra visa, kas geriausia vaisiuose ir daržovėse, neapkrauna virškinimo sistemos ląstelienos pertekliumi. Jos lengvai virškinamos ir maistingos. Be to, sulčiaspaudės kartu su išspaudomis pašalina daug kenksmingų cheminių medžiagų, įskaitant sunkiuosius metalus.

 

Universalumas – puikiai susidoroja su sulčių spaudimu iš daugumos vaisių, daržovių ir lapinių augalų. Sulčiaspaudė tinka spausti kietus šakniavaisius, vaisius, lapines daržoves, prieskonines žoleles. Šiek tiek prasčiau išspaudžia minkštus vaisius, tokius kaip ananasai, prinokusios kriaušės ir avietės.

 

Išspaustos sultys ilgą laiką išsaugo šviežumą – iki 48 valandų, kai laikomos sandariame inde šaldytuve. Tai vertina užimti žmonės, kurie neturi laiko kiekvieną dieną spausti sulčių, tačiau norėtų jas gerti kasdien.

 

Penkių pakopų reguliavimas – leidžia reguliuoti žaliavų spaudimo laipsnį, atsižvelgiant į spaudžiamų vaisių ir daržovių tipą.

 

Daugiafunkcionalumas – „Oscar DA-1200“ turi praktiškų papildomų funkcijų, todėl gali būti naudinga ne tik gaminant sultis, bet ir ruošiant įvairius patiekalus, desertus, padažus ir kitas gėrybes. „Oskar“ gali pasigaminti putėsius, daržovių ar vaisių piure, smulkinti riešutus, varškę ar aguonų sėklas, virtą mėsą, žuvį, taip pat prieskonius ir žoleles. Įvairių formų antgalių dėka taip pat galima formuoti makaronus, pvz., spagečius.

 

Veikia ramiai, stabiliai, labai tyliai.

 

Galingas variklis, patikimas, tvirtas dizainas – savo išvaizda primena brangesnius modelius.

 

Sauga ir higiena – sulčiaspaudė „Oscar DA-1200“, kaip ir visos jos dalys, turi saugos sertifikatą, be to, yra pagaminta iš netoksiškų, higieniškų medžiagų, kurių sudėtyje nėra bisfenolio A.

 

Oscar Lėtaeigė Sulčiaspaudė DA-1200 SILVER

 

 

SUSIJĘ PRODUKTAI