Naujoji pasaulio tvarka. Žmonijos atranka

 

Autorius: J. Micha-el Thomas Hays

Išleidimo metai: 2021

Knygos puslapių skaičius: 480

 

 

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

18,00 EUR

Neturime

Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Tūkstančius metų žmoniją valdžiusi okultinė grupuotė tebevaldo ją iki šių dienų. Jums skaitant šias eilutes paslapčiomis kuriama Biblijoje išpranašauta viena pasaulio vyriausybė, skambiai pavadinta Naująja pasaulio tvarka. Tai nėra jokia sąmokslo teorija – tai šioje knygoje įrodytas faktas. Ieškantieji randa, o šioje knygoje pateikiamas tiesas apie Naująją pasaulio tvarką ir visas jos judančias dalis jau atrado daugybė žmonių.

 

Jau esama ir technologijos, leisiančios Biblijos pranašystei apie pasaulio pabaigą išsipildyti visais aspektais, įskaitant ir Antikristo prisikėlimą. Naująją pasaulio tvarką prieš daugiau kaip 4000 metų sugalvojo pats Antikristas.

 

Šiuolaikinėmis DNR technologijomis bus prikeltas Nelabasis, kad galėtų vėl iš anapus kapo valdyti pasaulį, ir išsipildys Apreiški-mo knygos 17:8 pranašystė…

 

„Žvėris, kurį regėjai, buvo, bet jo nebėra; jis ruošiasi išlipti iš bedugnės, tačiau eina į pražūtį. Žemės gyventojai, kurių vardai nėra įrašyti gyvenimo knygoje nuo pasaulio sutvėrimo, stebėsis, žiūrėdami į žvėrį, kad jis buvo ir jo nebėra, ir jis vėl pasirodys.”

 

Atskleisiu jums, kas toks buvo ir vėl bus Antikristas, kaip ir kodėl buvo pradėtas Naujosios pasaulio tvarkos planas, kas jį vykdė per žmonijos istoriją, kas tai daro šiandien ir kas atsitiks artimiausioje ateityje.

 

Labai suprantamai paaiškinsiu visas svarbiausias šio siaubingo blogio plano sudedamąsias dalis ir kaip jos sudaro slapto elito są-mokslo piramidę, naudingą vos keletui tūkstančių žmonių, kurie stengiasi įsteigti vieną pasaulio vyriausybę.