Liposominis vitaminas C 600 mg

 

*Tinka vegetarams ir veganams 60 kapsulių.

 

Liposim maisto papildas sukurtas pagal Bokšto klinikos užsakymą.

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

36,00 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorijos: ,

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Liposominis vitaminas C yra mikrokapsuliuota vitamino C forma. Technologijų dėka vitamino C molekulė yra apgaubiama augaliniais fosfolipidais ir taip gaunama liposominė vitamino C forma. Tokiu būdu vitamino C molekulė apsaugoma nuo tiesioginio kontakto su skrandžio rūgštimi. Nano liposomos yra artimos žmogaus ląstelės dydžiui, dėl to liposominiai papildai lengviau įsisavinami iš žarnyno.

 

Liposominis vitaminas C

 

Sudedamosios dalys:
Vitaminas C (askorbo rūgštis), emulsiklis (fosfatidai iš ne GMO saulėgrąžų)), kapsulės apvalkalas (hidroksipropilmetilceliuliozė) 1 kapsulėje: vitaminas C 600 mg 750 %*RMV.
*RMV – referencinė maistinė vertė.

 

Vartojimas:
Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.

 

Įspėjimai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Prieš vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti vėsioje, tamsioje, sausoje vietoje.

 

Žmogaus organizmas negamina vitamino C. Kasdienė sveika subalansuota mityba gali užtikrinti pakankamą vitamino C dozę. Vitaminas C padeda stiprinti imuninės sistemos veiklą; Dalyvauja kolageno susidarymo procese, ko pasekoje užtikrinamos sveikos kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, dantų ir odos funkcijos; Padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją; Vitaminas C yra elektronų donoras ir tokiu būdu prisideda prie oksidacinio streso mažinimo organizme; Padeda organizmui įsisavinti geležį.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI