Lėtaeigė Sulčiaspaudė JR 8000S2 Sidabrinė

 

JR Ultra 8000 S2 visiškai nauja 2018 m. lėtaeigė sulčiaspaudė. Pirmaujanti 3-osios kartos lėtaeigė sulčiaspaudė, kuri duoda jums DAR DAUGIAU.

 

GARANTIJA: 2 metai dalims, 9 metai varikliui
GARANTIJA KOMERCINIAM NAUDOJIMUI: 1 METAI
GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK) 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

350,00 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Kas yra 8000 S2?

 

Sultys – neįtikėtinas 2 valandų spaudimas per seansą, atnaujinti Triton filtrai ir unikalus 2 žingsnių sraigto dizainas. 8000 S2 yra puiki namų ir komercinė sulčiaspaudė.

 

Vitaminai – spaudimas tik 37rpm, 8000 S2 yra viena iš lėčiausiai besisukančių lėtaeigių sulčiaspaudžių kurias galima įsigyti, pagaminanti gryniausias įmanomas sultis, pilnas maistingųjų medžiagų.

 

Skonis – 17 aps./min. išspaudų surinktuvo apsisukimų greitis, subtiliai spaudžia, kad sukurtų gyvybingas, nuostabaus skonio sultis.

 

Saugumas – nauja patentuota “FeedSafe” bazė su sukama platforma, jokie nereikalingi tirščiai neturi galimybės patekti į sultis.

 

Grožis – naujas aptakus dizainas su blizgiu arba metalinių spalvų pasirinkimu – tai nuostabus prietaisas Jūsų virtuvei.

 

Laikas – patentuota “FeedSafe”, besisukanti platforma ir ekstra plati įdėjimo anga, suteikianti galimybę įdėti nesmulkintus vaisius, tokius kaip obuoliai, visiškai paprastai. Mažiau pjaustymo, lengviau valdoma ir sutaupanti daugiau laiko!

 

Savybės – 3 sieteliai sultims ir šerbetui, minkštimo filtras, reiškia, kad 8000 S2 sukuria nuostabiausias sultis Jums.

 

 

Kas ją daro tokia gera?

 

Paprastas sulčių spaudimas!

 

JR Ultra 8000 S2 sultys gali būti spaudžiamos iki 2 valandų! Tai yra ilgiau negu su bet kuria kita lėtaeige sulčiaspaude, todėl tinka mažoms ir didelėms šeimoms.

 

Naujoji FeedSafe tiekimo bazė sulčių spaudimą daro švelnų ir saugų. Tiesiog padėkite, pasukite ir sudėkite nesmulkintus produktus į įrenginį, sutaupant laiko ir pastangų.

 

JR Ultra patentuota lėtaeigių sulčiaspaudžių technologija

 

Pažangiausias sulčių spaudimo dizainas ir technologijos. Nauja patobulinta Pažangi Spaudimo Technologija 8000 S2 yra naujas 2 žingsnių sraigto dizainas ir filtrai su didesniu akučių plotu, užtikrintys, kad didžiausias galimas sulčių kiekis bus išspaustas, net iš lapinių žalumynų.

 

Daug daugiau geresnių sulčių

 

Tik 37 aps./min. sukimosi greitis ir tik 17 aps./min. išspaudų surinktuvo apsisukimų greitis, 8000 S2 sultis išspaudžia, suspaudžia ir išleidžia žymiai švelniau nei kitos lėtaeigės sulčiaspaudės. Tai yra lėčiausias tarp lėtaeigių sulčiaspaudžių, greitis. Lėtesnis greitis reiškia švaresnes, skanesnes ir dar geresnes sultis, kurios mažiau oksiduojasi, jose daugiau maistingųjų medžiagų ir gali būti ilgiau laikoms.

 

“JR Ultra 8000 S2” yra sulčių spaudimo viršūnė.

 

Nelašantis dangtelis

 

Iš anksto sumaišytos sultys ir lengvesnis valymas

 

Unikalus nelašantis dangtelis leidžia išskalauti mašiną, jei gaminate daugiau nei vienos rūšies sultis. Uždarius dangtelį ir užpilant vandenį, jūs išskalausite kitus skonius, jei ketinate iš karto gaminti antras sultis.

 

Laikant dangtelį uždarytą sulčių gamybos metu, sultys sumaišomos mašinos viduje, ir išleidžiamos paruoštos. Papildoma nauda yra tai, kad uždarant dangtelį po sulčių gamybos, lipnūs lašeliai nelaša ant darbinio paviršiaus. Taip paprasta, taip efektyvu!

 

Sultys, glotnučiai, šaldyti vaisių desertai ir riešutų pienas!

 

Kaip ir visos “JR Ultra” sulčiaspaudės, “8000 S2” turi papildomų funkcijų. 3 “JR Ultra Juicer” filtrai idealiai tinka glotnučių, 100% šaldytų vaisių desertų, kokteilių ir riešutų/sėklų pieno gamybai. Jūs ir visa šeima dabar gali mėgautis skaniais desertais, kurie yra 100% sveiki. Be priedų, konservantų, tik 100% sveiki ir pagaminti namie.

 

Specifikacijos:

  • 37 RPM apsukos
  • Darbinis laikas 90 – 120 minučių
  • AC 240 W variklis
  • 50-60 dB triukšmo lygis
  • BPA, be plastikų
  • Ultem sraigtas ir Tritano filtras
  • Pirmyn ir atgal funkcijos
  • Matmenys: 49 cm aukščio x 16 cm pločio ir 26 cm gylio
  • Svoris: 8 kg
  • Perkaitimo ir perkrovos išjungimo saugos sistemos

 

Lėtaeigė Sulčiaspaudė JR 8000S2 – verta būti kiekvieno virtuvėje!

 

SUSIJĘ PRODUKTAI