Kvepalai Ceremonia

 

*Eglės Jonaitytės kolekcija

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

90,00 EUR

EUR (su mokesčiais)

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

“Ceremonia”

 

 

Kvapo istorija:

 

Lotynų Amerika, kakavos ceremonija, laužai, šamaniškas būgnas, laukiniai šokiai, odinė striukė ant nuogo kūno, tikro tabako pypkės dūmas žvaigždėtam danguje…

 

Pradinėse natose: Meksikos apelsinai, kartieji migdolai..

 

Širdies akorde: Palo Santo, kakava, kvapioji kananga, juodieji pipirai…

 

Baziniame akorde: tabakas, Peru balzamas, tongapupės, oda…

 

Tai minkštai saldus, kūniškas, poetiškai gurmaniškas kvapas. Jei reiktų šiam aromatui parinkti muzikinį foną, užleisčiau The Doors – “The End”, Led Zeppelin – “Kashmir”, Lana Del Rey – “Ride”, Deep Purple – “Anya”.. tiktų beveik viskas iš Chris Isaak repertuaro… Šis kvapas daugialypis, o mano muzikinis skonis gan platus… Bet jais pasipurškusi, pamatau saulėlydžio apšviestus, raudonus kalnus ir lynčišku ritmu vairuoju kabrioletą į atsiveriantį kelią be horizonto.

 

Pirmąsias 20minučių ryškiai juntamas sultingų apelsinų ir migdolų kokteilis transformuojasi į tirštą smilkalų dūmą, glostantį kūno linkius ir pasiliekantį iki pat bazinių natų vis labiau priglundantį, subtilų medienos dvelksmą.

 

Kodėl “Ceremonia”?

 

Ceremonija – tai ypatinga akimirka, kai atliekamiems veiksmams suteikiama svarba, jiems ruošiamasi su pakilia nuotaika. Tai lyg keitimasis, perėjimas iš vienos būsenos į kitą.

 

Kad pereiti į kitą būseną ir ją įsisavinti, suvokti, reikalingi fiziniai veiksmai – tik taip mūsų materialioji išraiška per kūną pajunta dvasios išraišką ir pokytį toje erdvėje. Todėl meditacijai, vestuvėms, gimtadieniui, kalendorinėms rėdos rato šventėms, laidotuvėms, įšventinimui ir t.t…renkamės ypatingą vietą, ragaujame tam skirtus valgius, rengiamės tam tikrais drabužiais… O įvykio kulminacijoje – vykstant ceremonijai, sukaupiame dėmesį, sustojame, įsiklausome. Viskas paryškėja, pakinta erdvė ir laiko pojūtis. Visa esybė supranta dalyvaujanti svarbiame procese.

 

Tad skiriu šį aromatą ypatingai progai, kuri gali būti ir kiekvienas rytas, naujos dienos pradžia, gyvenimo šventė, kai išjauti, kokia dovana – gyvybe pulsuojantis kūnas, jam skirtas šio gyvenimo laikas, visos idėjos ir mintys, svajonės ir nerūpestingas pasitikėjimas. Malonumas įkvėpti, matyti, girdėti…

 

Kaina 20ml, 90eur.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI