KANAPIŲ CBG ALIEJUS CANABIOTIC CBG OIL 2000 MG (20%)

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

79,00 EUR

EUR (su mokesčiais)

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Canabiotic CBG aliejus

 

CBG – vienas iš šimto žinomų kanabinoidų. Augale dažniausiai randamas maža koncentracija. Tai vienas brangiausių kanabinoidų. Canabiotic gamina šį produktą iš ES sertifikuotos Cannabis Sativa L. rūšies, kurioje beveik nėra psichotropinio THC. Tai aukščiausios kokybės, natūralus botaninis kanapių žiedų ekstraktas. Jame išsaugotos visos augalo dalys: kanabinoidai, vitaminai, mineralai, terpenai, chlorofilas, flavanoidai ir polifenoliai. THC <0.2%. produktas nefiltruotas, nevalytas, nepraturtintas izoliatais. Gamyboje nenaudotos jokios cheminės medžiagos. Tai augalinis ekstraktas – toks, koks gaunamas.

 

Prieš naudojant pirmą kartą: kelis kartus paspauskite dozatorių, kol pasirodys aliejus.

 

Kaip vartoti Canabiotic aliejų :

1.   Prieš vartodami suplakite.
2.  Laikykite buteliuką vertikaliai. Paspauskite dozatorių iki galo, kad išspaustumėte 1 dozę aliejaus (apie 3 lašus).
3.   Prieš vartodami kitą aliejaus dozę, palaukite 3 sekundes, kol dozatorius užsipildys.

Rekomenduojama CBG aliejų palaikyti burnoje kelias minutes, nes tai padidina natūralių kanabinoidų įsisavinimą per burnos gleivinę.

 

Sudėtis: kanapių žiedų ekstraktas, augalinis aliejus. THC<0.2%.

 

Canabiotic CBG OIL 2000 mg 11 ml pakuotėje yra ne mažiau kaip 2000 mg fitakanibinoidų.  Ne mažiau kaip 100 dozatoriaus paspaudimų. 1 paspaudimas yra apie 20 mg fitokanabinoidų.

 

Rekomenduojama paros dozė: vienas dozatoriaus paspaudimas 3 kartus per dieną. Tai sudaro apie 60 mg fitokanabinoidų per dieną. Pakuotės užteks maždaug 35-ioms dienoms.

 

Laikymas: Apsaugokite nuo šviesos. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje, nedidesnėje nei 24°C temperatūroje. Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės. Atidarius pakuotę suvartoti per 6 mėn.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI