Gausos eliksyras

 

Ar žinote kaip kvepia pinigai?

 

Pristatau jau nemažai dėmesio ir populiarumo susilaukusią ypatingą sinergiją Gausai.

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

15,00 EUR

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

 

Viskas prasidėjo nuo savo, o vėliau ateljė apsilankiusių žmonių piniginių kvėpinimo. Juk, labai įdomu stebėti žmonių išraiškas, kai praveri piniginę, o iš jos pasklinda…gaivus, sodrus ir gan rimtas… Pinigų kvapas!

 

Išties yra sakoma ir rašoma senose maginėse knygose, kad šiame mišinyje esanti pačiulė – yra pinigus ir gausą traukiantis eterinis aliejus. Tai galima paaiškinti ir paprasčiau – šis kvapas priskiriamas prie euforikų, afrodiziakų, kurie stipriai pakelia nuotaiką, savivertės bei pasitikėjimo savimi jausmą. Taip pat pačiulė veikia pirmą energinį centrą, kuris atsakingas už stabilumą, seksualumą, aistrą gyvenimui ir savo veiklai. O pipirmėčių eterinis aliejus – vienas aukščiausių vibracinių dažnių, – atsinaujinimui, nereikalingų(ne savo) energijų valymui, restartui. Gaivina, tonizuoja, šviesina mintis, stabilizuoja emocijas. Todėl sakoma, kad pipirmėtės pritrauks tik geros karmos pinigus.

 

Sinergiją dar papildo Piritas – natūralus, aukso spalvos kristalas. Stabilumo, judėjimo, apsaugančios, vyriškos energijos kristalas, užtikrinantis tėkmę, energingumą.

 

Didelę dalį šios magijos kuria ir neuroasociacija, kuri atsiranda pastoviai užuodžiant tą patį kvapą toje pačioje situacijoje. Jūsų smegenys atpažįsta būseną, kuri kyla užuodus pinigus. Todėl su dėkingumu priimami ir leidžiami pinigai turi tendenciją cirkuliuoti, o Visata visada rūpinasi Jūsų gerove. Ši sinergija gali tapti gražaus ritualo – išmokti su džiaugsmu, dėkingumu ir pagarba priimti bei duoti dalimi. Juk visi norime patirti gausą, nors ir suprantame, kad pinigai nėra svarbiausias dalykas, tai ta pati energija. Gera kai vidinė gausa atsispindi išorėje.

 

Gausos sinergija – eterinių aliejų mišinys sukurtas su intencija gausai, kūrybiškumui, aistrai ir polėkiui.

 

Tai kvapni sinergija skirta kvėpinti piniginei, odinėms pirštinėms bei kitiems odos aksesuarams.

 

Su pagarba gausai ir nuosaikumui, sąmoningam požiūriui į vartojimą, į kokybę, o ne kiekybę, kad pinigai nuostabus įrankis, kuris suteikia mums galimybes mėgautis gyvenimu. Tegul kvepia piniginės! Gausos visiems!

 

Nuoširdžiai, Eglė (Botaninė parfumerija. Asmeninių kvepalų kūrybos sesijos)

SUSIJĘ PRODUKTAI

Rožinis eliksyras moterims

30.00 EUR

Rožinis eliksyras moterims
Kvepalai Ceremonia

90.00 EUR

Kvepalai Ceremonia
Sinergija Charizmai

25.00 EUR

Sinergija Charizmai
Sinergija Intuicijai

30.00 EUR

Sinergija Intuicijai
Asmeniniai botaniniai kvepalai

45.00 EUR

Asmeniniai botaniniai kvepalai