DIATOMITAS (MAISTINIS) – SILICIS IŠ DIATOMINIŲ DUMBLIŲ

Grynasis kiekis: 300 g

 

Diatomitas yra natūralus adsorbentas, susidedantis iš suakmenėjusių senovės dumblių – diatomų (Diatomeae arba Bacillariophyta), kurių sluoksniams yra daugiau nei 30 milijonų metų. Šiais laikais diatomitas kasamas ir aktyviai naudojamas skirtingose ​​pasaulio šalyse.

 

Maistinis diatomitas yra natūralūs, labai rafinuoti, aukščiausios kokybės diatomito milteliai, kurių frakcija yra vidutinė, vidutinis dalelių dydis 5 mikronai. Diatomitas yra malamas, gryninamas, neapdotojant chemiškai. Tai yra svarbiausios sąlygos norint išsaugoti visas jo naudingas savybes.

 

Amorfinis silicio dioksidas yra neutralus ir chemiškai atsparus visoms mūsų žemėje esančioms mineralinėms ir organinėms medžiagoms, jis yra visiškai saugus žmonėms, gyvūnams, paukščiams, žuvims. Be to, silicis yra svarbiausias organizmo gyvybės palaikymo elementas – jis yra gyvybiškai svarbus, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje jo tiek dirvožemyje, tiek augaluose yra labai nedaug- taigi, gyvūnų ir žmonių organizmams jo trūksta.

 

Sudedamosios dalys: diatomito milteliai 100 %
Apdorota 900 C° temperatūroje.
Maistinio diatomito cheminė sudėtis: Si02 – 86% Fe2O3 – 2,5% K2O – 1,39% AL2O3 – 5,5% MgO – 0,78% Na2O – 0,22%

 

SAUGOJIMO BŪDAS: Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo drėgmės.

NAUDOJIMAS: 1 arbatinis šaukštelis 1-3 kartus per dieną. Galima ištirpinti vandenyje, arba užgerti vandeniu. Vartoti 20-60 minučių prieš valgį arba 30-60 minučių po valgio.

KILMĖS ŠALIS: Rusija

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

27,00 EUR

Neturime

Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

Grynas organinis silicis

 

Naudingos silicio savybės:

Prisotina organizmą siliciu, o silicis yra pagrindinė nagų ir plaukų statybinė medžiaga.
Absorbuoja ir pašalina toksinus 1000 kartų geriau, nei bet kuri kita priemonė.
Valo virškinamąjį traktą nuo toksinų, gerina medžiagų apykaitą ir virškinimą, skatina svorio kritimą.
Pagerina naudingų vitaminų ir mineralų įsisavinimą.

 

DETOKSIKAVIMAS

Kiekvieną dieną mūsų organizmas susiduria su toksinais. Vieni toksinai naikina mūsų organizme esančias maistines medžiagas, kiti sulėtina kūno funkcijas.
Diatominė žemė (diatomitas), joje esančio silicio dėka, padeda valyti organizmą ir pagerinti virškinamojo trakto veiklą, kuris gali įsavinti daugiau maistinių medžiagų ir jas transportuoti. Žmonės, kurie detoksikacijai naudoja diatominę žemę, džiaugiasi geresne gyvenimo kokybe, susijusia su geresne bendrąja sveikata.

 

SVORIO METIMAS

Diatomitui padedant detoksikuoti organizmą, jis ima geriau įsisavinti maistines medžiagas, nes skatinama medžiagų apykaitą. Dėl lėtos medžiagų apykaitos ir blogo virškinimo padidėja cholesterolio ir cukraus kiekis kraujyje, taip pat padaugėja kūno riebalų. Diatomitas yra puiki pagalba svorio metimui.

 

GROŽIS

Diatomito sudėtyje iki 85% amorfinės formos silicio dioksido. Organizmo atsargų papildymas siliciu, padeda paspartinti plaukų augimą ir sumažinti jų lūžinėjimą, sutvirtinti nagų plokštelę – nagai įgaus lygų ir sveiką blizgesį, oda atrodys jauniau, kadangi silicis skatina kolageno ir elastino gamybą, oda tampa lygi, hidratuota ir elastinga, švyti sveikata ir grožiu, mažėja spuogų.

 

SVEIKATA

Diatomitas padeda normalizuoti organizmo funkcionavimą, nes pagerėja virškinimas. Be to, silicis nepakeičiamas, gyvybiškai svarbus elementas, palaikant organizmo gyvybingumą. Diatomito įtaka žmogaus sveikatai yra ryški.

 

Diatomitas padeda:
– pagerinti fosforo įsisavinimą, kuris yra svarbus audinių ir kaulų atstatymui;
– normalizuoti pH balansą, didinti raumenų lankstumą ir sąnarių judrumą;
– prisotinti kaulinį audinį mineralais;
– stiprinti kraujagysles, normalizuoti kraujospūdį.

 

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Gamintojas didelį dėmesį skiria produktų kokybės kontrolei, griežtai laikomsi produkto specifikacijų ir nusistovėjusių technologijų.

Maistinės diatomitinės žemės (diatomito) nerekomenduojama naudoti žmonėms, turintiems skrandžio, dvylikapirštės žarnos opas, taip pat sergantiems ūminėmis ir lėtinėmis inkstų ligomis.

 

ĮSPĖJIMAI

Būtina gerti daugiau skysčių nei įprastai, šio reikalavimo negalima nuvertinti ar ignoruoti.

Diatominę žemę vartoti yra saugu, tačiau netyčia įkvėpus ji dirgins plaučius, taip, kaip pavyzdžiui, įkvėpus dulkių. Tačiau silicio dioksidas gali sukelti plaučių uždegimą ir randus (silikozę). Ši būklė būdinga kalnakasiams ir gali būti mirtina. Kalbama apie reikšmingo miltelių kiekio įkvėpimą. Vartojant mažas dozes, atidarius skardinę ar semiant 1–2 šaukštelius miltelių, diatomito įkvėpimas yra nekenksmingas, maksimalus galimas nemalonus reiškinys – galimas diskomfortas nosies ertmėje.