ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA WATERLOVERS RO5 PRO 100 GPD

 

Ši vandens filtravimo sistema kitaip, nei standartinė turi permatomą pirminio PP filtro korpusą, todėl galima stebėti filltro būklę ir įvertinti jo užterštumo lygį. Sukomplektuota su didesniu – 3,2 galono (12,11 litrų) metaliniu slėginiu indu ir modernesnio dizaino vandens maišytuvu.

Dabar galite turėti pilną atvirkštinio osmoso sistemą, užtikrinančią švarų vandenį, už gerą kainą. Prietaisas gamina labai aukštos kokybės vandenį visoms maisto ir buities reikmėms. Jei ieškote pigaus atvirkštinio osmoso filtro, tai jūs ką tik radote tinkamą sistemą. Profesionali osmoso sistema Jūsų virtuvėje per 24 valandas pagamins iki 380 litrų švaraus vandens.

 

– pajausite, kad jūs turite švarų, sveiką vandenį beveik neribotais kiekiais;
– sutaupysite ne tik pinigus, išleistus vandeniui nusipirkti, bet ir laiką bei sveikatą;
– neteršite aplinkos plastiko atliekomis;
– gamindami maistą su švariu vandeniu, maitinsitės geriau ir sveikiau.

125,00 EUR

PASIRINKITE VANDENS TIEKIMO JUNGTIES DIAMETRĄ *

MONTAVIMAS *

VANDENS KOKYBĖS MATUOKLIS – TDS *

PAPILDOMAS KASEČIŲ RINKINYS WATERLOVERS RO5 LUX *

KASEČIŲ RINKINYS WATERLOVERS RO5 LUX+100 GPD MEMB. *

EUR (su mokesčiais)
Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

 

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, GALITE PASIRINKTI MONTAVIMO PASLAUGĄ IR PAKAITINIUS FILTRUS BEI MEMBRANĄ.

Įsigyjamos sistemos komplekte jau esančių filtrų jums pakaks 6-12 mėnesių, o membranos, kurios našumas iki 150 GPD iki 24-36 mėnesių (didesnio našumo membranos gali tarnauti ir ilgiau). Filtrų ir membranos tarnavimo laikas labai priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sunaudojamo vandens kiekio.

Momentą kada membrana jau nevalo vandens ir ją reikia pakeisti paprasčiausia nustatyti TDS matuokliu.

Jeigu perkate papildomus filtrus ar filtrų komplektus su membrana, turite atsiminti kad filtrus reikia keisti kas 6-12 mėn. o membraną kas 24-36 mėn. ir rečiau. Jeigu jums reikalinga išsamesnė konsultacija – susisiekite su mūsų konsultantais.

 

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju – milimetrų. Jungčių colio ilgis apima tiek vidinį skersmenį, tiek jungčių sienų storį. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks:

 

coliai mm
1/8 ~6
1/4 ~8
3/8 ~10
1/2 ~15
3/4 ~20
1 ~25

 

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. El. paštas uzsakymai@invictusway.com


SPECIFIKACIJOS

Šis rinkinys sukomplektuotas naudojant geriausius komponentus – be jokių kompromisų. Osmosinė membrana, kurios pralaidumas 100 GDP (iki 380 litrų per dieną), tiekia švarų ir tikrai skanų vandenį visai šeimai. Mažos eksploatacinės išlaidos yra dar vienas šios sistemos privalumas.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

Be siurblio
NSF sertifikuota membrana
Membranos pralaidumas: 100 GPD
Išsiplėtimo indas: 12,11 L metalinė talpa. Priklausomai nuo spaudimo jo viduje, indas vandeniu užsipildo nuo 40 iki 65%. Kitą dalį užpildo suslėgtas oras. Vandens surinkimo talpą galima montuoti ir vertikalioje, ir horizontalioje padėtyje.
Vandens maišytuvas WATERLOVERS GF 06
Pakuotės matmenys: 42 * 29 * 56cm

 

MONTAVIMO PRIEDAI

Jūs gausite pilnai veikiančią sistemą, paruoštą prijungti prie vandens tiekimo. Visa įranga gali būti sumontuota savarankiškai, nepažeidžiant garantijos sąlygų. Komplekte yra visos dalys ir priedai reikalingi sistemos prijungimui.

 

FILTRAVIMO ETAPAI

1 etapas – PP filtras nuosėdoms ir nešvarumams šalinti
2 etapas – anglies granulių filtras chlorui ir kt. medžiagoms šalinti
3 etapas – anglies bloko filtras
4 etapas – atvirkštinio osmoso membrana, sertifikuota NSF
5 etapas – T-33 anglies filtras, pašalina skonį ir kvapą
Sistema susideda iš standartinių 10 colių filtro korpusų.

PP pirminio filtro korpusas skaidrus, kiti filtrų korpusai balti, nepermatomi.

 

PP 1 MIKRONO FILTRAS

Mechaninio valymo filtras, kurio funkcija fiziškai pašalinti nuosėdas, nešvarumus ar bet kokias daleles naudojant barjerą. Šis filtras pašalina didesnes, nei 1 mikronas daleles. PP filtrai sudaryti iš daugiasluoksnio mikroskopinio polipropileno pluošto. Pluošto porų struktūros dėka sulaikomi nešvarumai.

 

CTO FILTRAS

Anglies bloko filtras, sudarytas iš monolitinės aktyvintos anglies, kurios pagalba pašalinamos bet kokios organinės medžiagos, chloras, kvapas ir drumstumas Lyginant su granuliuotos anglies filtru, anglies bloko paviršiaus plotas yra daug didesnis, taip pat didesnis aktyviųjų centrų skaičius, todėl ji yra iki 25% efektyvesnė nei kitų rūšių anglies kasetės. Filtruoja mechanines priemaišas. Anglies kasetės ypač rekomenduojamos paviršiniams vandenims valyti.

 

RO MEMBRANA

Ypatingai smulkaus porėtumo (vienos poros dydis 0,0001 mikrono) filtras, veikiantis atvirkštinio osmoso principu. Gryną vandenį ir druskų tirpalą atskyrus pusiau laidžia membrana, kuri praleidžia tik vandens molekules, dėl slėgio (koncentracijos) skirtumo abiejose membranos pusėse, vandens molekulės pereina į druskos tirpalo pusę. Šis procesas trunka, kol druskos koncentracija abiejose pusėse išsilygina. Šis procesas vadinamas tiesioginiu osmosu.

 

Apdorojant didelės mineralizacijos vandenį atbulinio osmoso membrana, sukuriamas slėgis, viršijantis osmosinį ir vandens molekulės priverčiamos tekėti per membraną kryptimi, priešinga tiesioginiam osmosui, tai yra, iš didelės mineralizacijos vandens į gryno vandens skyrių. Membranos akutės yra daug mažesnės už virusus ir bakterijas, todėl filtruojant jos yra pašalinamos. Taip pat pašalinami sunkieji metalai, ištirpusios medžiagos ir druskos.

Pagrindinis parametras apibrėžiantis membranos charakteristiką – pralaidumas. Paprastai pralaidumas matuojamas GPD (galonais per parą). Tai parodo, kiek vandens membrana gali išvalyti per parą. 1 galonas – 3.78 litro (taigi, jei membranos pralaidumas yra 100 GPD, per parą galima išvalyti iki 378 litrų vandens).

Vanduo patekęs į membraną išskiriamas į dvi dalis: išvalytą vandenį ir didelio druskingumo (koncentracijos) vandenį, kuriame lieka visos atskirtos druskos ir teršalai. Geriamas vanduo tiekiamas į maišytuvą arba kaupiamas slėginėse talpose, iki bus vandens poreikis. Koncentratas yra pašalinamas į kanalizaciją. Geriamo vandens ir koncentrato santykis gali būti įvairus (nuo 1:1 iki 1:7), jis priklauso nuo į atvirkštinio osmoso sistemą tiekiamo vandens kokybės, spaudimo, nuo pačios sistemos ypatybių, tokių kaip, turi sistema siurblį ar ne ir pan.

Membrana keičiama kas 24 – 84 mėnesius arba pagal poreikį. Tai priklauso nuo to, kiek sunaudojama vandens ir membranos pralaidumo.

 

GALUTINIS ANGLIES FILTRAS

Galutinis aktyvuotos anglies filtras filtras, eina po membranos ir yra paskutinis vandens valymo etapas – pašalina visus skonius ar kvapus, pagerina apdoroto vandens skonį.

 

FILTRŲ PRIEŽIŪRA IR KEITIMO TERMINAI

Kad įrenginys veiktų optimaliai, būtina jį nuolat prižiūrėti. Techninės priežiūros dažnumas priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sistemos naudojimo dažnio bei filtruojamo vandens kiekio. Prie filtro nurodomi filtrų keitimo terminai yra orientaciniai. Atminkite, kad filtrų pakeitimų dažnis gali būti skirtingas, todėl rekomenduojame stebėti TDS kitimą išvalytame vandenyje (matuoti tam tikrais periodais TDS matuokliu). TDS lygiui reikšmingai pakitus – pakeiskite filtrus.

 

IŠSIPLĖTIMO INDAS

Slėginis vandens surinkimo indas. Priklausomai nuo spaudimo indo viduje, indas vandeniu užsipildo nuo 40 iki 65%. Kitą dalį užpildo suslėgtas oras. Išvalytas vanduo kaupiamas inde, kai maišytuvas užsuktas ir vanduo iš maišytuvo nebėga. Atsukus maišytuvą, vanduo bėga tol, kol visas išbėga iš indo. Vandens surinkimo talpai ištuštėjus, ji vėl pildoma ir kol indas neužsipildo, vandens srovė iš maišytuvo būna silpnesnė.

 

VIENGUBAS VANDENS ČIAUPAS

Vieno vandens srauto čiaupas, tvirtinamas ant stalviršio ar kriauklės krašto, per kurį išbėga filtruotas vanduo.

 

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

 

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

 

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis – pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

 

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

 

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos.

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius – gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę kad praranda mineralines medžiagas, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

 

GARANTIJOS SĄLYGOS

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

 

PREKĖS ŽENKLAS: WaterLovers

 

 

SUSIJĘ PRODUKTAI