Asmeniniai botaniniai kvepalai

 

Kvepalus dažnai renkamės kaip kosmetikos priemonę, tačiau ar suprantame, kad aplinkai ir sau siunčiame žinutę? Kaip kvepiu, toks/ia esu. Būtent šiuo metu. Kvepalai tinkantys vakarėliui, netiks į darbo pokalbį… Nebent Jūs esate Mūza ir kvepiate savimi su trupučiu gamtos…

 

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

45,0070,00 EUR

Išvalyti
EUR (su mokesčiais)
Produkto kodas: N/A Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

Natūralūs arba botaniniai kvepalai kuriami iš augalų išgautų kvapiųjų esencijų(eterinių aliejų, absoliutų, isoliatų, co2 ekstraktų..). Kuriami asmeniškai, tačiau susilieję su kiekvieno žmogaus oda, kvepia skirtingai, todėl unikalus odos kvapas yra pagrindinis ingredientas. Šie kvepalai išlieka trumpiau nei sintetiniai, taip pat prie jų uoslė greičiau pripranta, todėl savo kvapo nejaučiate, jei tiesiogiai neuostote pakvepintos vietos. Gamta taip puikiai prisitaiko, kad tai tampa Jūsų dalimi. Kvapas – aplinkos kokybė.

 

Natūralūs botaniniai kvepalai veikia ne tik kaip estetikos priemonė – t.y. maloniai kvepia, ar iliustruoja Jūsų asmenybę, taip tai ir meninė ištraiška… Tai ir tam tikra energinė vibracija, kurią turi augalai ir viskas, kas yra aplink, todėl gali būti kuriami su intencija meditacijoms, meilei, apsaugai, gausai… Bet kam, ko sau palinkėsite. Tokie kvepalai taip pat turi aromaterapines savybes, harmonizuoja emocijas, padeda geriau jaustis, ramina arba žvalina, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

 

Kvepalai gali būti aliejiniai arba klasikiniai purškiami.

 

Po užsakymo, būtinai parašykite atsakymus šiems klausimams į info@invictusway.com:

Apibūdinkite save kaip asmenybę, individualybę. Jei būtumėte daina, knyga, šalis ar spalva, kokia būtumėte? Kas Jus labiausiai žavi, o kas atstumia? Ko sau palinkėtumėte? Kaip norėtumėte jaustis pasikvepinusi/nęs šiais kvepalais?

 

Konsultuoja: Eglė (Botaninė parfumerija. Asmeninių kvepalų kūrybos sesijos)

 

“Pagal prigimtį kvapai skirstomi į sintetinius ir natūralius. Pastaruosius skleidžia augalai ir iš jų gaunami eteriniai aliejai. Priešingai nei sintetiniai kvapai, kurie gaminami cheminiu būdu ir daugiausia naudojami buityje tik dėl estetikos, jie turi aromaterapinį poveikį – gerina nuotaiką, padeda rasti ramybę ir harmoniją, valo aplinką, stiprina sveikatą ir net padeda įveikti ligas.”

 

ATSILIEPIMAI:

 

“Šios kosmetikos naudojimas man yra šventė. Aš laukiu to momento, kada ryte nubusiu ir pasitepsiu įsigytu veido kremu. Pradžioje stebino nepažintas kvapas, tačiau jau po kelių dienų man jis tapo toks malonus ar visai nejuntamas, kad net pati nustebau. Tiek kremais, tiek hidrolatais esu labai patenkinta! Ačiū ?

 

“Tobula kosmetika mano odai. Kremai susigeria ir neriebaluoja odos, hidrolatai atgaivina, o kvapai!! Kvapuose galima pasiklysti, ieškoti ir visada rasti ką nors naujo ❤️ ačiū, Egle ??

 

“Jau ne pirmą kartą perku iš Eglės ir visada džiaugiuosi naujais kvapais ??

 

“Labai džiaugiuosiu atradusi šią kvapų fėją – Eglę ? Man visuomet patiko kvapai, o jei jie dar su meile ir magija pagaminti – tikras stebuklas. Ir iš tikrųjų stebuklas… nes uostant juos vis atsiskleidžia skirtingi kvapai ir jų natos… Tikra magija ? Rekomenduoju visiems, kas vertina kokybę, natūralumą ir magiją ? ???❤️?

 

SUSIJĘ PRODUKTAI

Rožinis eliksyras moterims

30.00 EUR

Rožinis eliksyras moterims
Kvepalai Ceremonia

90.00 EUR

Kvepalai Ceremonia
Sinergija Charizmai

25.00 EUR

Sinergija Charizmai
Sinergija Intuicijai

30.00 EUR

Sinergija Intuicijai
Gausos eliksyras

15.00 EUR

Gausos eliksyras