Apyrankė „Tu ir tavo angelas sargas“ SIDABRAS/AUKSAS

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

21,00 EUR

Išvalyti
EUR (su mokesčiais)
Produkto kodas: N/A Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

APRAŠYMAS

Su šia apyranke kartu keliauja autentiška Simbolių pasakos kortelė, kurios kitoje pusėje rasite kreipimąsi / maldą Angelui sargui.

 

SIMBOLIAI:

Raudona- apsauga
2 karoliukai- žmogus ir jo Angelas

 

REIKŠMĖS:

 

RAUDONA- nuo senovės žmonės tikėjo, kad raudona spalva apsaugo ir pašalina nepageidaujamas energijas. Mūsų protėviai šia spalva dažydavo priekines namų duris, žymėdavo gyvulius, senovės kariai savo ginklus. Šios spalvos apsaugos amuletų galima rasti visose pasaulio religijų bendruomenėse. Daugelis žmonių visame pasaulyje dėvi raudonas apyrankes ant riešo ir deda jas vaikams bei ką tik gimusiems kūdikiams.

 

DVEJETAS- Žmogus ir jo Angelas sargas. Priminimas, kad esame visada palaikomi, ne vieni. Kad egzistuoja šis ir kiti pasauliai, Dvasia ir materija, aš ir mano atspindys. Dvejetas pasakoja apie daugumą, taip pat ryšį tarp dviejų, draugystę, porą. Iš kitos pusės – atskirtį , aš ir tu, šviesa ir tamsa, iliuzija ir tikrovė, kuri suteikia galimybę įžvelgti atsiradusią atskirtį, kad galiausia vėl susilieti į vieną.

 

SIDABRAS- tai metalas kaupiantis nepageidaujamas energijas ir net ligas, taip apsaugodamas žmogų. Sidabrą alchemikai laikė Mėnulio metalu, tad jis atspindi šio dangaus kūno savybes: gydomąją galią, apsaugą, užtarimą, ramybę.

 

AUKSAS sustiprina visus simbolius ir jų reikšmes. Jis atsakingas už veiksmą, aktyviąją saulės energiją.
Saulė. Ji valdo gyvybinę energiją, sveikatą, gyvenimiškus principus. Nešiodami šį simbolį, sustiprinsime Jan energiją ir pastiprinsim autoritetą. Saulė tiesiogiai siejasi su auksu. Saulės simbolis padės pritraukti, sužavėti, įeiti į aplinką, apsupti save gausa. Taip pat saulė padės jums siekiant sėkmės ir savirealizacijos, pripažinimo.

 

~

Užrišimas.
Didinasi ir mažinasi per mazgelį.
Išsiunčiama per 1-5 d. d.

 

PASIRINKIMO GALIMYBĖS:

 

1. Dydis
< Kūdikiams, vaikams (10-14 cm)
< Suaugusiems maža (14-18 cm)
< Suaugusiems didelė (18-24 cm)

 

2. Karoliukai
< Sidabras
< Auksas

 

KAINA:

21eur. Pasirinkus aukso karoliukus prisideda 38eur.

 

SUSIJĘ PRODUKTAI