Apyrankė „Sėkmė“

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

10,00 EUR

Išvalyti
EUR (su mokesčiais)
Produkto kodas: N/A Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

SIMBOLIAI IR REIKŠMĖ:
Raudona- apsauga.
7-  sėkmė.
Sidabras- gydymas, apsauga.

 

RAUDONA. Nuo senovės žmonės tikėjo, kad raudona spalva apsaugo ir pašalina nepageidaujamas energijas. Mūsų protėviai šia spalva dažydavo priekines namų duris, žymėdavo gyvulius, senovės kariai savo ginklus. Šios spalvos apsaugos amuletų galima rasti visose pasaulio religijų bendruomenėse. Daugelis žmonių visame pasaulyje dėvi raudonas apyrankes ant riešo ir deda jas vaikams bei ką tik gimusiems kūdikiams.

 

SEPTYNETAS– tai magiškas sėkmės ir laimės skaičius, iš hebrajų kalbos skaičius 7 reiškia pilnatvę, daugelyje religijų tai užbaigtumo, tobulumo simbolis. Dievas pasaulį sukūrė per 7 dienas, savaitė turi 7 dienas, vaivorykštę sudaro 7 spalvos, čakros ( energijos ratai) yra 7, mėnulio fazės trunka 7 dienas, žmogaus fizinių ir dvasinių vystymasis vyksta 7 metų periodo ciklu. Kiekvieni septyni metai (nuo gimimo) turi savo pagrindinę temą, nulemiančią gyvenimo įvykius, charakterio savybes.

 

SIDABRAS– tai metalas kaupiantis nepageidaujamas energijas ir net ligas, taip apsaugodamas žmogų. Sidabrą alchemikai laikė Mėnulio metalu, tad jis atspindi šio dangaus kūno savybes: gydomąją galią, apsaugą, užtarimą, ramybę.

 

Užrišimas- didinasi ir mažinasi per mazgelį.

 

Išsiunčiama per 2-5 d. d.

SUSIJĘ PRODUKTAI

Apyrankė  „Laimė“

16.00 EUR

Apyrankė „Laimė“
Apyrankė  „Balansas“

16.00 EUR

Apyrankė „Balansas“
Apyrankė  „Harmonija“

16.00 EUR

Apyrankė „Harmonija“
Apyrankė  „Visatos palaikymas“

10.00 EUR

Apyrankė „Visatos palaikymas“