Apyrankė „Balansas“ SIDABRAS/AUKSAS

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

43,00 EUR

Išvalyti
EUR (su mokesčiais)
Produkto kodas: N/A Kategorija:

AR PATIKO PRODUKTAS?

Aprašymas

APRAŠYMAS

 

Ši apyrankė su aukso ir sidabro karoliukais pasakoja apie BALANSĄ.

Dviejų kuriančių energijų susiliejimas, vyriškos ir moteriškos, dienos ir nakties, materijos ir dvasios. Balanso simbolį atstovauja balta ir juoda spalvos, bei sidabro ir aukso karoliukai esantys greta. Tas susilietimas liudija balanso buvimą.

 

SIMBOLIAI:

 

SIDABRAS– tai metalas kaupiantis nepageidaujamas energijas ir net ligas, taip apsaugodamas žmogų. Sidabrą alchemikai laikė Mėnulio metalu, tad jis atspindi šio dangaus kūno savybes: gydomąją galią, apsaugą, užtarimą, ramybę.

AUKSAS – pats auksas sustiprina visus simbolius ir jų reikšmes. Jis atsakingas už veiksmą, aktyviąją saulės energiją.
Saulė. Ji valdo gyvybinę energiją, sveikatą, gyvenimiškus principus. Nešiodami šį simbolį, sustiprinsime Jan energiją ir pastiprinsim autoritetą. Saulė tiesiogiai siejasi su auksu. Saulės simbolis padės pritraukti, sužavėti, įeiti į aplinką, apsupti save gausa. Taip pat saulė padės jums siekiant sėkmės ir savirealizacijos, pripažinimo.

DVEJETAS – Priminimas, apie ryšį tarp dviejų, draugystę, porą, papildymą vienas kito. Iš kitos pusės – atskirtį , aš ir tu, šviesa ir tamsa, iliuzija ir tikrovė, kuri suteikia galimybę įžvelgti atsiradusią atskirtį, kad galiausia vėl susilieti į vieną.

 

~

Užrišimas.
Didinasi ir mažinasi per mazgelį.
Išsiunčiama per 1-5 d. d.

 

PASIRINKIMO GALIMYBĖS

 

1. Dydis
< Kūdikiams, vaikams (10-14 cm)
< Suaugusiems maža (14-18 cm)
< Suaugusiems didelė (18-24 cm)

SUSIJĘ PRODUKTAI