P21 “Menas susikaupti”

Jeigu esi užsibrėžęs tikslų (sporte, mityboje, veikloje, buityje), tačiau nerealizavęs, nes aplink tave pilna sumaišties, labai gerai žinai kaip tada jautiesi.

Kai šiandien tiek daug pagundų, informacija skrieja į tave šviesos greičiu, bėgi link tikslų ir jauti, jog nepasiveji gyvenimo. 

Pripažinkim, jog kuo labiau atidėliojam svarbiausius ir prasmingiausius tikslus, tuo stipriau jaučiam baimę, ir mažiau kažką darom dėl to. Leidžiam dienas kitur nei ten kur GROJA MŪSŲ MUZIKA.

Ir tai darome, nes nenorime susidurti su iššūkiais, su nežinomybe, “mariname” save buitimi ir pramogomis, kad tik nepajusti savo galios intensyvumo, gyvybiškumo, kuris “SUSPROGDINS” tą asmenybę, kuriai šiandien patogu, jauku, ir daugeliu atvejų, mąstyti nereikia – gyvenama autopilotu. 

Ar tu įsivaizduoji viso to kainą?

Tavo dėmesys – yra tavo tikroji valiuta, kuri lemia tavo gyvenimo ir pasitenkinimo savimi kokybę. 

Ar bent kada sustojai ir įvertinai kiek savo energijos išleidi kitų žmonių tikslams, norams, apkalbinėjimui, svetimų knygų ir istorijų vartojimui TV ir socialiniuose tinkluose?

Tai sukelia beribius emocinius iššūkius.

Kiek kartų norėjai imtis kažko SAVO kas traukia tavo širdį, tačiau sudvejojai, pasiteisinai pareigomis, ar neturintis tame diplomo ar kažkokio popierinio ĮRODYMO, ir nuleidai rankas, ir toliau panargdinai save į rutinos tėkmę?

Ir kai pamatai kitus darančius ką jie nori ir kas jiems įdomu ir svarbu, tau atsiranda pavydas, o kartais ir panieka, pyktis, žinant, jog tavo žinios ir patirtys yra daug gilesnės ir platesnės, ir tada nusivili savimi, jog pats nieko nedarai, o kitas mažiau galvoja ir sėkmingai skinasi sau kelią.

Kiekvienas momentas neatsakytas įkvėpimo impulsui tau sukelia kartėlį. 

Ir tą kartėlį jauti BENT vieną kartą kasdien. 

Tas vienas momentas sugriauna tau visą dieną!

Kai 2011 metais, “atkutau” ir pažvelgiau į save ir mane supantį pasaulį kitu kampu, pradėjau vertinti savo laiko ir energijos tekėjimą labiau. 
Pradėjau kasdienius ritualus kūno ir proto higienai, išsikėliau tikslus kaip valgysiu, kiek ir ką sportuosiu, ką skaitysiu, kokios veiklos ir idėjos bus realizuojamos. 
Viskas buvo gražu, jauku, nauja. 
Tada atėjo laikas kai dopamino atsargos išseko, buvo paliestos naujos teritorijos, apsaugoti savo protą nuo kosmiškai didelio kiekio informacijos buvo labai sunku, ir galiausiai tai mane palaužė. 
Atrodė, jog sugrįžau atgal į pradinį tašką. 
Aš išėjau į naujus vandenis, mane pasiekė nauja informacija, ir nespėjau pritaikyti net mažiausios dalies to ką paliečiau. O kur dar šeima, buitis, saviugda?
Aš pradėjau pažinti naują pasaulį, ir senoji aplinka ir žmonės prie augimo nei kiek neprisidėjo. 
Gilyn į šią temą neisime, apie tai pakalbėsime programos metu, tačiau tai LABAI svarbūs faktoriai norint realizuoti savo tikslus. 

Daugiau apie mane: Simonas

Nerealizuoti to, apie ką galvoji - tai tikra kančia

Viskas ko ėmiausi buvo vardan vieno tikslo – jaustis geriau

Kažkas turėjo pasikeisti. Ieškojau priežasčių kas įtakojo pasekmes mano rezultatų ir nusivylimo. 

Surinkęs informaciją, iš žmonių su giliomis patirtimis (nežiūrint į jų diplomus ar sertifikatus), kurie gyveno tuom ką kalba, sukūriau “įrankių ir strategijų sistemą”, kuri leidžia man susitvarkyti ir pakilti virš chaoso. 

Testavau, eksperimentavau, kas tiko, taikiau, ir įtvirtinau. 

Kaskart pajutus netvarką, “išsiderinimą”, chaosą, išsiblaškymą, sugrįžtu prie šios sistemos pagrindų, įvertinu kas “išėjo” iš rikiuotės, pritaikau ir reikalai juda.

Pajuntu vidinę ramybę, atsipalaidavimą, ir svarbiausia, didžiulį pasitikėjimą procesu, pajuntu pasitenkinimą kai skiriu 100% dėmesį tam, kas daro mane GYVESNĮ!

Įsivaizduok, kaip miegotum naktimis, koks būtum darbuose, šeimoje, buityje, veikloje, jei būtum viduje ramus, užtikrintas, pasitikintis savimi ir eiga įvykių?

Net atėjus “krizės” etapams, tu turi energijos ir pasitikėjimo, jog su tuom susitvarkysi, nes turi tam sistemą.

Tu JAUTI, jog darai kažką kas Tau yra prasminga, svarbu, naudinga, įdomu. Jauti, jog gyveni vertingai, augi, progresuoji. 

Ir pradedi matyti ir jausti, kaip staiga tu esi pavyzdys kitiems aplink tave. Žmonės tau rašo, skambina, nori susitikti, jog tu jiems padėtum klestėti vidumi, pagaliau PAJUSTI, jog jie yra GYVI!

Mokėti valdyti savo dėmesį yra NEĮKAINOJAMA

Jei tai ką skaitai rezonuoja su tavimi, ir norėtum pamatyti ir patirti šią sistemą “savo kailiu”, esu paruošęs programą būtent šia tema. 
P21 "Menas susikaupti" yra unikali sistema, kuri leidžia identifikuoti dėmesio spragas, pritaikyti įrankius reikalingus situacijų sprendimams, ir įgauti daugiau laisvės ir kokybės savo pasirinkimuose.

Pažiūrėk šį video, kuriame dalinuosi šios sistemos konceptu. Ir jei tau įdomu, susitiksime programoje. 

Simonas Skužinskas

P21 "Menas susikaupti"

21 diena asmeniniam proveržiui
68
99
  • Mentoriaus vedimas video įrašų formatu (21 video)
  • Įrankiai ir strategijos individualiam darbui
  • -------------------------------------------------------

P21 "Menas susikaupti"

21 diena asmeniniam proveržiui
168
99
  • Mentoriaus vedimas video įrašų formatu (21 video)
  • Įrankiai ir strategijos individualiam darbui
  • **3 asmeniniai (1 to 1) 20 min. skambučiai specifiniu klausimu/intencija

< Jei tiek negali mokėti, tačiau jauti, jog tau labai to reikia, susisiek su mumis, rasime bendrą sprendimą: info@invictusway.com >

Jei reikia pagalbos įsigyjant produktą ar turi klausimų, parašyk mums: info@invictusway.com  

*Suvesdamas savo el.pašto adresą, tu sutinki, jog tavo adresas bus pridėtas prie mūsų kontaktų sąrašo. Mes NEPARDUODAME savo sąrašo niekam, tačiau naudosime susisiekimui su tavimi pranešti apie artėjančius kursus. 

Tu gali atsisakyti naujienlaiškių BET KADA naudojant nuorodą gautuose laiškuose.