Kokius probiotikus rinktis?

Subalansuota mityba yra sveikos gyvensenos pagrindas. Puikiai žinome, kad būtina vartoti daržoves kiekvieną dieną. Tai yra sveikas maistas.

 

Mityba, kurioje yra gausu daržovių yra labai naudinga. Juk, dėka ląstelienos mūsų mikroflora yra sveika. Žarnyno mikfroflora sintezuoja daug įvairiausių medžiagų.

 

Beje, ar žinote, kad minėti mikroorganizmai sintezuoja B12, B2, B9, K ir kitus vitaminus?

Turėti efektyvią žarnyno veiklą tiesiog būtina. Sveika mityba susideda iš daugelio produktų, kurių galima įsigyti ne tik parduotuvėse, turgeliuose ar pas ūkininkus. Šioje vietoje neturėtų būti pasiteisinimų, jog neįmanoma gauti kokybiškų produktų. Tačiau būna situacijų kai suaugęs ar vaikas yra priverstas vartoti tam tikrus vaistus. Prasideda virškinimo sutrikimai.


Pavyzdžiui, antibiotikai naikina ne tik blogąsias bakterijas, bet ir gerąsias. Atkurti mikroflorą išties nėra lengva, tai gali užtrukti 2-12 mėn., priklauso kokia jūsų mityba, kokio jūs amžiaus ir kitų faktorių.

 

Šioje situacijoje, mes būtinai turime pasirūpinti savo mitybos racionu ir žarnyno sveikata. Gerosios žarnyno bakterijos, kaip ir minėjau, labai svarbus aspektas. Jei trūksta gerųjų bakterijų, organizmo veikla sutrinka.

Probiotikai vartojami papildomai su maistu būtų viena iš išeičių. Taip pat fermentuotų produktų vartojimas. Dažnai žmonės klausia kokius probiotikus vartoti, nes jų rūšių yra labai daug.


Mes rekomenduojame tokius probiotikus, kurie turi daugiausiai aktyvių mikroorganizmų pakuotėje. Pakankamas kiekis yra bent keli šimtai milijardų vienoje pakuotėje (dozėje).

 

Šiai dienai stebint rinką, akivaizdu, kad didžioji dalis jų vos siekia kelis šimtus milijonų, tai yra labai maži kiekiai. Tokiais kiekiais praturtinti žarnyno mikroflorą praktiškai yra neįmanoma.

Mes vartojame Vivomixx probiotikus, kurių sudėtyje yra net 450 milijardų aktyvių mikroorganizmų. Juos galima vartoti tiesiog po valgio, bet maistas turi būti kokybiškas. Maistas privalo būti šviežias ir turintis ląstelienos, kad gerosios bakterijos turėtų kuo „maitintis“.


Taip pat yra vienas iš būdų padidinti minėtų bakterijų kiekį, tai yra labai paprastas raugo receptas.

Žiūrėkite šį video ir pasigaminkite namie patys 👇🤩

Šiame video jūs sužinosite kaip padidinti naudingų bakterijų kiekį maiste labai paprastai.

 

Vartokite tokį raugą kiekvieną dieną, bent mėnesį laiko, tikrai pajausite rezultatus:

 

👉 žarnyno veikla pagerės,
👉 odos būklė,
👉 sustiprės imuninė sistema.

 

Probiotikus galite įsigyti pas mus už geriausią kainą. Atsiųskite užklausą: info@invictusway.com

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.