Kodėl žmogus gražus? | Stanislovas Žebrauskas

Kur slypi įgimto grožio paslaptys? Kas Tave padaro vis gražesnį?

Dera žinoti ir visada prisiminti, kad žmogus yra vientisas. Dvasinis ir fizinis grožis tvirtai surišti į vieną mazgą, tiesiogiai susiję, persipynę. Pirmiausia, be abejo, vidinė harmonija, ji pritraukia išorinę pusiausvyrą. Kol kūdikis nešiojamas motinos įsčiose, labai svarbu jos vidinė harmonija. Bet ir įsčiose būdamas, kūdikis gali būti “neramus”, nes kartu su juo į šį gyvenimą atkeliauja ir jo karminis kūnas… O tai – karminės užduotys, karminės pamokos, karminis valymasis, karminis išsigryninimas.Todėl kartais dėl savo blogų veiksmų ankstesniuose gyvenimuose žmonės gimsta negražūs.


Kuo mažiau žmogus paklūsta savo ir kitų ydingumui, kuo rečiau pasiduoda savo ir kitų blogiems norams, tuo gražesnis jis tampa. Žmogų fiziškai sudarko jo ydos, blogos arba iškreiptos jo paties savybės, galiausiai ligos, jeigu nenori keistis… Tačiau yra vienas labai svarbus niuansas, kuris atidaro visas žmogaus gražumo ir negražumo paslaptis.

Jeigu vidinės energijos resursai naudojami bei atiduodami savo, o ne svetimų svajonių ir norų išpildymui, žmogus metams bėgant tampa vis gražesnis. Kuo dažniau žmogus pasirūpina savimi, nelaistydamas energijos į šonus ir galvodamas apie savo gyvenimo tikslą, savo gyvenimo misiją, tuo patrauklesnis jis tampa. Kiekvieno žmogaus veiksmai ir pasirinkimai keičia jo dvasios pasaulį bei fizinę išvaizdą.

Kuo mažiau žmogaus sąmonėje prieštaringų minčių ir jausmų, tuo gražiau vystosi jo kūnas. Jeigu žmogus leidžia “viename kambaryje” apsigyventi savo norams ir nenorams, jis gražus netampa. Kuo daugiau energijos atiduodama įtampoms, prieštaringiems pojūčiams ir patyrimams, konfliktams darbe ir šeimoje, kuo daugiau energijos išsiurbia kenkianti sveikatai mityba, palaidas gyvenimo būdas, tuo bjauresnis laikui bėgant tampa žmogus.

Energijos taškymas, rūpinantis kitais, kurie gali patys savimi pasirūpinti, siekiant svetimų tikslų iš prisirišimo ar priklausomybės, yra tiesus kelias į vis bjauresnį savo pavidalą.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.