Kas tavo autoritetas?

Mūsų giliausia baimė nėra tai, kad esame nepakankami. Mūsų giliausia baimė yra tai, kad mes galingi, nepamatuojami. Labiausiai mus gąsdina mūsų šviesa, o ne tamsa. Mes klausiame savęs: „Kas aš toks, kad būčiau talentingas, nuostabus, pasakiškas?“ Tiesą sakant, kas tu toks, kad nebūtum? Tu esi Dievo vaikas. Tai, kad nuvertini save – nepasitarnaus pasauliui. Nėra nieko įkvepiančio, jei susigūži tam, kad aplink tave kiti jaustųsi gerai. Mes visi gimėme šviesti, taip kaip daro vaikai. Mes gimėme išreikšti Dievo didybę esančią mumyse. Tai būdinga ne kai kuriems iš mūsų; tai yra visuose. Ir kai tik leisdžiame savo šviesai spindėti, nesąmoningai suteikiame kitiems žmonėms leidimą daryti tą patį. Kai išsivaduojame iš savo pačių baimės, mūsų buvimas automatiškai išlaisvina kitus. “

 

Marianne Williamson

Kas tavo autoritetas? Ar juo sekdamas jautiesi laisviau?

 

Ar tai kitas žmogus, kuriuo seki, nes nori patapti kaip jis, visų pripažintas ir suptis žmonių minioje su jausmu lyg būtų juoda skylė nepasotinama krūtinėje? Ar tai tu, tas vidinis žinojimas, kurį tu suprasti nori, neįsivaizduoji kuo patapti gali, tačiau tai nepažinti, šio jausmo vengti, tu negali?

 

Sek kuom nori. Daryk ką nori. Jei nuo to laisvesnis jautiesi. Savąjį autoritetą Tu renkiesi.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.