Kaip nustoti blaškytis?

Tas, kuris nepaliaujamai galvoja, stringa kalbėjime ir veiksme.
Tas, kuris nesustodamas kalba, stringa racionaliame mąstyme ir eikvoja energiją veiksmui.
Tas, kuris nesustodamas veikia, gali susikurti problemas neskirdamas sau erdvės pamąstyti, bei galimybės pabendrauti su kitais įgyjant naujų įžvalgų savo keliui.

Svarbu atpažinti per kurią vietą linksta lazda. Ten nuimti įtampą.

Tas, kuris nuolat galvoja ką įkelti į Instagramą, kad gautų daugiau širdelių, galiausiai patampa tuščiu. Nieko neduoda iš savęs, o tik kopijuoja ir kitų dėmesiu manipuliuoja. Norėdamas tapti garsiu, jis tampa izoliuotu vienišiumi.

Meistras, kuris žino ką daro ir atlieka savo darbą diena iš dienos, nes jis negali nedaryti, prisiima padidintą atsakomybę ne tik už save ir savo norų tenkinimus, tačiau jis puikiai supranta savo darbų prasmę ir įtaką kitų gyvenimams.

Tad jis žino KADA kalbėti, KIEK kalbėti, su KUOM kalbėti. Laisvalaikį jis skiria apmąstymams, refleksijai, aktyviam kūno ir proto poilsiui, ir tai dažniausiai vyksta su savimi. Jam nereikia papildomo dirginimo iš aplinkos. Jis žino kada tinkamas laikas išeiti į visuomenę ir kiek joje ir su kuom būti.

Tikras meistras, savo gyvenimo kūrėjas, supranta iš ko susideda jo natūra ir kaip ji veikia. Tai jis sugeba suprasti, nes nuolat lavina savo dėmesingumą, budrumą, savo mintims, žodžiams, ir veiksmams. Ir jis vis geriau atpažįsta kur yra jo, o kur yra kitų įtaka. Jis vis mažiau blaškosi.

Jis yra paprastas. Nuoširdus. Puikiai atjaučiantis kitus. Puikiai supranta ką vertina. Gerbia save ir kitus. Jo dorybė – kantrybė.

Jo delnai visad atviri. Taip gyvena žmogus didele širdimi.

Dalinkis šiuo straipsniu su draugais 🙌

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on email

Visi straipsniai:

Geležies trūkumo mitai

Skaityk čia, jei turi geležies trūkumą ir nori sužinoti kaip jį pasididinti Tomas Kravec, mitybos specialistas, kalba apie gyvūninės kilmės

Read More »

Kaip ugdyti savidiscipliną?

Mano draugas Markas nori keistis. Jo noras nėra paties suvokimu ar įžvalga, tačiau “prispyrė” reikalai, situacijos. Jis priaugo svorio, daugiau

Read More »

Norintiems stabilumo ir tvirtumo 👇