Kaip išlikti ramiam chaose?

Išlikti ramiam chaose ir siekti savo tikslų – nėra “išrinktųjų” privilegija, o kiekvieno laisvai besirenkančio žmogaus galimybė. Ji patampa reali, kai ja pasinaudojama kaip savo teise. Komanda yra stipri tiek, kiek yra stiprus kiekvienas individualus žmogus joje. Komanda yra sveika tiek, kiek yra sveikas kiekvienas individualus žmogus joje.

 

Šiandien, kai aplinkui tiek chaoso, didžioji dauguma žmonių ant tiek yra įnikę į kitų reikalus, dramas, jog nesirūpina savo kiemu. Patikėję mantra: “Kenčiančiam dangus”, eina gelbėti tų, kurie neprašo ir neklausia. Po to klausia: “kodėl mano gyvenimas neveikia?” Išmokyti visuomenės KĄ turi mąstyti, kas teisinga ir kas ne, gyvena apsisėję baimės sėklomis, toliau laistydami jas kasdien savo pastoviu dėmesiu, maitindami baimes savo energija.

 

Jei nesirūpini savo sveikata (pabrėžiu – SAVO), už pasekmes ką kiti tau parenka, TU atsakysi, gale dienos.
Jei nesirūpini savo psichologine švara ir pastoviai šiukšlini informacija nesisujusia su tavo norimo gyvenimo kūrimu, neverk, jog kažkas neveikia. Tu ir negali žinoti ko nori ir kaip tu veiki, kaip tavo natūra veikia, kai tu nuolat užsiėmęs kitų reikalais.
Jei nesirūpini savo sielos poreikiais, nemaitini dvasios ir negyveni savo vertybėmis, nekaltink kitų, jog tavo sode niekas nežydi. Tu niekada ir nesirūpinai savo sodu.

 

Tu ir negali pajusti vidinio komforto, tos ramybės, prie kurios vis nori sugrįžti per meditacijas, išėjimą į gamtą, muziką ir t.t., nes tu pavargsti nuo bėgiojimo tarp triukšmo ir tylos. Kol tavo energija nėra pakreipta savų poreikių, minčių/idėjų realizavimui, nes vis atidėlioji ar vengi, nes bijai būti SAVANAUDIŠKU kitų akivaizdoje, tol ir neįtvirtinsi tos ramybės, kuri JAU yra ir jos niekur nereikia išgauti kitur.

 

Tu kitiems būti naudingu, kai esi pats naudingas (nekenkiantis) sau!
Tau reikia nusimesti visą šlamštą, kuri kasdien nešioji ir “tvarkaisi” taip atiduodamas savo ribotą energiją, tikėdamasis jėgos pasisemti iš kitų. Kas bus kai šie pasitrauks? Jei jėgą atiduodi kitiems ir jautiesi išsekęs nuo viso pasaulio, vadinasi, tu esi tas centras iš kur ta jėga išeina. Vadinasi…?

 

Bingo! Prisiminei dabar 😉

 

Nori vidinės ramybės nesvarbu kas vyktų aplink?

 

🎯 Turėk kryptį, tikslą, ir koncentruok savo dėmesį į tai.
🎯 Rūpinkis sveikata ir savais namais. Tai tavo saugumo garantas.
🎯 Judėk savo greičiu be lyginimosi su kitais.
🎯 Niekada neatsiprašinėk ir nesijausk kaltu būdamas savimi.
🎯 Užsiimk tikslu, o ne triukšmu. Tai tavo pagrindinis darbas.
🎯 Turėk kokybišką poilsį (be soc.medijos ir TV), nuo to priklausys kiek kokybiškai sugrįšį prie darbų.
🎯 Jei kybo mintis, idėja, sprendimas, atlik tai – realizuok. Kitaip vaikščiosi su našta, kuri įtemptai laikysis tavo galvoje ir sukels fizinio diskomforto, streso.
🎯 Pasirūpink savo aplinka ir žmonėmis, kurie teiktų pasitenkinimo tau būnant šalia.
🎯 Daryk vieną dalyką vienu metu. Nustok daryti kelis darbus tuo pačiu metu. Siek kokybės, kad nereikėtų lopyti skylių.
🎯 Paprastumas. Kantrybė. Nuoseklumas. Tai turėtų būti pasitenkinimo šaltinis kasdienybėje.

 

Ir…praktikuok atsipalaidavimą. Tai padės išlikti žaismingu ir smalsiu. 🙌

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.