Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

Kaip tavo gyvenimas pasikeistų, jei atsikratytum priklausomybių šiandien?

 

O gal, niekada tau neiškilo toks klausimas – Ar esu priklausomas nuo kažko?

 

Bet kuriuo atveju, žmogus yra priklausomas (išskyrus nedidelę grupelę žmonių). Vieni priklausomi daiktams, žmonėms, santykiams, praeičiai ir tame kankinasi.

Kiti – geriems darbams, veiklai, mylimiems vaikams, saviugdai, religinei ar dvasinei krypčiai.

 

Tiesa ta, kad žmogus turintis žalingų priklausomybių, vadinasi, jo poelgiai kenkia tiek jam pačiam, tiek jo aplinkai, niekaip neatsikratys jų norėdamas būti BE prisirišimų. Norint tai padaryti, jis turi, visų pirma, jas pakeisti. Į gerąsias, poelgius, mintis, intencijas, kurios gerina jo gyvenimą. Kaip tai padaryti – rasi šiame straipsnyje.

 

Deja, ypatingai šiai dienai, mūsų psichiką stipriai veikia informacija, kuri įtakoja mūsų pasirinkimų kokybę. Žmogus su mažu energijos kiekiu ir prasta sveikata yra lengvai “pajungiamas” ir manipuliuojamas pasiūlymais, reklamomis, kitų žmonių įtaka ir nuomonėmis. Jis lyg laivelis be kapitono prie vairo – kur papūsi, ten ir plauks.

Kas yra priklausomybė?

Priklausomybė – psichikos sveikatos sutrikimas, liguistas polinkis kartoti tą patį veiksmą ar vartoti tą pačią medžiagą neribotą kiekį kartų siekiant pasitenkinimo jausmo, nepaisant numatomų ar akivaizdžių neigiamų padarinių pačiam individui ar jo aplinkai.

 

Ir ko gi šiandien žmogus siekia labiausiai?

 

Numalšinti skausmą, nemalonumą, nepatogumą.

 

Ir kuo labiau bėga nuo situacijos ir marina save kas “nuima” skausmą, tuo giliau įklimpsta savo neišmanyme. Gyvenimas prastėja. Siela mirinėja.

 

Tiesa ta, jei žmogus nebedėtų į savo kūną toksinų, nebebūtų tarp toksiškų žmonių sakančių kaip jis turi gyventi, ir pasišvestų švariam, sveikam ir sąmoningam gyvenimui, jis galėtų pajusti tą skausmą visa jėga. Ir pajutęs ką tai reiškia ir nesiėmęs malšinimų – jo poelgiai pradėtų keistis. Nes tik tas, kuris yra išjautęs, gali suvokti kaip kenkia savo pasirinkimais.

 

Toliau, apačioje, dalinuosi ištraukomis iš Astrėjos knygos “Antropoteosofija II tomas” (kurią gali įsigyti čia – KNYGA), kurioje labai aiškiai ir tiksliai pabrėžiama žala gyvenimo priklausomybėmis tiek savo, tiek kolektyvinėje evoliucijoje.

Ir čia, labai svarbu, pabrėžiamos vietos, per kurias žmonės yra manipuliuojami ir įtakojami, nuo kasdienių buitinių reikalų iki santykių.

Kviečiu PASIJUNGTI į kruopštų skaitymą ir pradėti taikyti tai kas išsakyta knygoje – per savo kasdienes patirtis.

Priklausomybė nuo sekso, valgymo proceso, miegojimo ir kitų savo pojūčių ir kūno poreikių.

“Dėl šios priklausomybės palaikymo dirba visa sekso ir pornografijos industrija, taip pat maisto papildų pramonė, specialiai įvairiai priedais ir skonio tirpikliais sužadinanti žmogaus poreikį valgyti kuo daugiau. Dabartinės reklamos priemonės dirba tam, kad žmogus taptų savo kūniškojo Aš vergu arba gyvūnžmogiu, pilvažmogiu, kurio vertybės yra seksas, miegas ir valgis, kad jo siela niekados nepabustų. Tuo yra suinteresuoti pasaulio galingieji ir tie, kuriems jie tarnauja.

Šitaip visos žmogaus mintys sukasi tik apie savo priklausomybės objektą ar subjektą. Jis daug dirba tik dėl savo fizinių poreikių patenkinimo. Pradžioje kitiems dalykams neranda laiko, o vėliau net nebenori jo ieškoti. Prasideda absoliuti dvasinė atrofija.

 

Priklausomybė palaikoma, suaktyvinant emocijas, žmogišką norą turėti daugiau nei kiti, valgyti skaniau. Priklausomybė nuo savo paties seksualumo skatina žmogų visą laisvalaikį skirti savo fizinėms formoms tobulinti ir kitiems su tuo susijusiems dalykams. Seksas tampa viena iš sporto rūšių. Taip išniekinama meilė, jos sakralumas, šeimos vertybės tampa atgyvena. Nuo to kenčia mąstančioji žmonijos dalis, vis sunkiau surasdama savo antrąsias puses tikram ir pastoviam ryšiui. Taip degraduoja žmonija, kuri pradeda gimdyti išsigimusius vaikus, o galiausiai nustoja juos gimdyti…

 

Vaikai iš mėgintuvėlių – tai pasaulio be sielų triumfas… To tik ir sieka Involiucijos pasauliai….Susimąstykite, jeigu mąstančiais save vadinate.

Taigi čia gali padėti grįžimas prie tikros, vadinasi, harmoningos, o ne degradaciją skatinančios kultūros ir meno, švarios etikos ir idėjos krislų turinčios moralės. Svarbios visų religijų skelbiamos tikrosios žmogiškosios ir dvasinės vertybės.”

Priklausomybė nuo kitų žmonių, laikomų saugumo garantu.

“Tai lyg vaiko iki 7 metų ir motinos santykis. Nebūtinai tai yra tėvų ir vaikų santykiai. Tai gali būti sutuoktiniai, broliai ir seserys, draugai ar kas kitas. Viena pusė čia yra nuolatos duodanti motina, o kita – nuolatos imantis ir reikalaujantis, įnoringas ir ambicingas vaikas.

 

Net būdamas garbaus amžiaus, toks “vaikas”, reikalauja nuolatinio dėmesio ir rūpesčio. “Motinai” vis atrodo, kad jis be jos prapuls. Šis nesveikas ryšys stabdo abiejų pusių augimą. Šiuo atveju tas, kuris atlieka motinos vaidmenį, turėtų atjunkyti “vaiką”. “

Priklausomybė nuo kompiuterio ir visų dabartinių techninių priemonių.

“Ji susiformavo šioms priemonėms atsiradus. Taigi tai XX amžiaus pabaigos ligos, pradžioje atrodančios kaip nekalti užsiėmimai, kurie vėliau gali tapti narkotiku. Eterinių pasaulių manipuliatoriai naudoja jas techniniam, psichotroniniam ir neurolingvistiniam programavimui. Priekinė hipofizės dalis čia gauna didelį krūvį, todėl žmogus tampa priklausomas nuo tam tikro pobūdžio informacijos.

Užpakalinė jos dalis, kaip ir dvasiniai centrai, ima atrofuotis dar neatsiskleidusi.

 

Todėl šia priklausomybę turintieji pasižymi stipriai išvystytu racionaliu protu, vis labiau blokuojančiu bet kurią su konkrečiais dalykais nesusijusią informaciją kaip netinkamą, vadinasi, ją tiesiog “ištrina”. Taip kategoriškai neigiami bet kokie iracionalūs ir su dvasia susiję dalykai kaip neegzistuojantys, nes nėra konkretūs. Taip formuojama tobulai protingų gyvų robotų rasė, kuriuos gimdo Žemės moterys. Nežinodami, kas yra dvasia, jie nebežino, ir kas yra meilė. Todėl “dvasią” gali išsišifruoti kaip “intelektą”, o “meilę| – kaip “seksą”. Ši jausmų nebeturinti rasė – tai eterinių pasaulių kariai, kurie laikui atėjus bus nukreipiami prieš savuosius, vadinasi, prieš žmones, net jeigu tai motina ar tėvas…Jie tyčiojasi iš dvasios, Dievo, bet kokio dvasingumo ieškojimo, nes jų darbas kol kas – sunaikinti Žemėje augančius dvasios daigus, galinčius prikelti tuos, kurie turi sielą.

 

Tikėjimas ir meilė svarbiausi, jeigu toks vaikas sėdi prie kompiuterio Jūsų namuose. Apie vasines vertybes kalbėkite. Apie tai, kad protas yra svarbu, tačiau meilė svarbesnė, jis iš Jūsų turėtų išgirsti ir pagal Jūsų gyvenimą suprasti. Įrodykite savo gyvenimu, kad taip yra. Tai paskatins pasitempti. Melskitės už jo sielą. Padėkite susirasti kitos įdomios veiklos. “

Priklausomybė nuo vaistų, maisto papildų ir kitų cheminių priemonių, naudojamų buityje, kūno priežiūrai.

“Negi manote, kad visi vaistai, kuriuos Jūs vartojate, visada Jus gydo? Negi įsivaizduojate, kad visi maisto papildai yra sveiki? Kokį šalutinį poveikį turi dantų pasta, aktyvūs kremai? Ką dedate į sriubą? Ką valgote?

 

Dabartinė žiniasklaida ir pažangūs mokslininkai visame pasaulyje jau drąsiai skelbia apie lėtai veikiančias nuodingas medžiagas, randamas papilduose, vaistuose, kosmetikoje ir t.t., sukeliančias priklausomybę nuo jų, skatinančias išsigimimus ir net nevaisingumą. Šia priklausomybe suinteresuoti pasaulio galingieji, tiesiogiai dirbantys su tamsos eterio gyviais ir reptilijomis. Ši priklausomybė jiems naudinga tam, kad žmonių skaičius Žemėje…sumažėtų. To jie nebeslepia.

 

Atėjo laikas prisiminti žoles, pievose augančias, ir senolių išmintį. Ne visiems yra būtini saujomis geriami vaistai ar papildai. Apdujimo būsena, išgėrus juos, rodo, kad jie slopina ne tik Jūsų nervus, bet ir dvasinius centrus. Jeigu pavyktų nors mėnesį apsieiti be jų, atlaikius visus “laužymus”, būdingus narkotinėms priklausomybėms, vartojant teisingai parinktas žoles, mineralus, tinkamą maistą, skiriant laiko maldai ir dvasinėms praktikoms, daugelis taptumėte sveikesni ir žvalesni, taip pat nebepriklausomi.

 

Dantų ir burnos higienai vietoj pastos su nuodingomis medžiagomis galima taikyti smulkios Himalajų druskos ir sodos lygių dalių mišinį. Šis mišinys dar naudojamas ir “atsijunkyti” nuo visų priklausomybių, susijusių su žemųjų pasaulių esybėmis bei eterinėmis ir astralinėmis “erkėmis”. Kiekvieną rytą prieš eidami į gatvę ir pusvalandį prieš pagrindinius valgymus ištirpinkite vandens stiklinėje nubrauktą šaukštelį sodos ir išgerkite. Ji neutralizuos iš aplinkos priimamas programas. Valymui naudokite senas pamirštas priemones: sodą, druską, actą. Pabandykite.

 

Kosmetikai pačios pasigaminkite aliejaus su žolelėmis arba jų spiritinių ištraukų, tinkamų gydyti, kurias atskiedę galite pritaikyti ir losjonams. Begalė yra būdų, kaip išvengti tokios priklausomybės. Deja, šiems būdams reikia skirti kažkiek laiko. Vaistų pramonė nenori pasiduoti, todėl Europoje jau daroma viskas, kad būtų sumažintas ir uždraustas žolių naudojimas, nes atseit žmonės jomis apsinuodija.

 

Tačiau tie, kurie iš žmonių ligų lobsta, nenori skaičiuoti, kiek žmonių mirė nuo vaistų. Ateities medicina – tai natūralioji medicina. Vadinasi, saugokite natūralumą savyje ir ten, kur gyvenate, neniokokite gamtos, nekirskite miškų, suteikiančių atgaivą ir galinčių maitinti bei gydyti. “

Na, ir kaip? Kokios tavo mintys?

 

Tikiu, jog bent pusę žmonių numos ranka kas čia parašyta ir sakys “nesąmonė”.

 

Trečdalis pradės klausinėti ir domėtis giliau šiomis temomis, skaityti knygas, ieškoti informacijos, kad rastų atsakymus.

 

Kitas trečdalis pradės iš karto taikyti ką perskaitė, nes jie klausosi savo širdies ir jaučiama tiesa.

 

Maža dalis apie tai jau žino, ir jiems tai puikus priminimas, galbūt būti budresniems patiems, ir pagalvoti apie savo vaikų ateitį ir kokia informacija pasiekia juos.

 

O dar maža dalis – daugiau nebesugrįš, nes tai sukėlė dumblą jų galvoje ir jaučia didelį pasipriešinimą, turi gilius įsitikinimus ir nėra atviri įsileisti ir pratestuoti kitokios specifinės informacijos.

 

Ir tai natūrali atranka. Tokia yra tiesa.

 

Norintiems giliau pažinti save, gyventi savo natūraliame ritme, atsikratyti priklausomybės/ių, gyventi be didelio noro įtikti ir patikti kitiems, ir su mažiau klaidžiojimų savo kelyje, įsigyk šią knygą dabar: Astrėja “Antropoteosofija II tomas”

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

CBD ALIEJUS NEMIGAI

2022 balandžio12d.

Komentarų: 1

Jau šiandien kalbama, jog 8 iš 10 žmonių susiduria su nekokybišku miegu. Ar CBD gali padėti susitvarkyti su nemiga?

Endokanabinoidinė sistema (ECS) ir kanabidiolis (CBD) | Kanapių aliejus | Sveikata

2022 balandžio8d.

Komentarų: 19

„Atsipalaiduokite, valgykite, miegokite, pamirškite ir būkite saugūs“ (Di Marzo)

Kodėl taip man sunku mylėti save?

2022 balandžio1d.

Komentarų: 0

Tu gimei imperatoriumi, pasitenkinusiu savyje. Bet tavo tėvas nori, kad jį mylėtum, tavo mama nori, kad mylėtum ją. Visi aplinkui nori būti tavo meilės objektu.