Gyvenimo būdas – vaistai nuo visų kančių?

Šiandien padaryti dalykai: skuboti pusryčiai, vairavimas su muzika, pradarytas langas įkvėpti dar šalnų nenupurtytų lapų nuo medžių kvapo, ryšys su mama, vaiku, skambutis paklausti, maža dovana sau, tylus darbas, daug vargo nenudailinus užduočių, vakaras, kepinių su vanile kvapas.

 

Jei išskaidyčiau dieną – prisiminčiau savo akimirkas.

Tas, kurios regis net nekėlė emocijų, bet vis tik įstrigo dienoje.

 

Amerikietė Teal Swan, autorė, astrologė viename iš savo pasidalijimų atsuka žmogų prieš save, sakydama, jog viskas, ką mes kuriame šiame pasaulyje – yra santykiai. Visa, su kuo gyvename – yra santykiai, visa, į ką kreipti dėmesį – tai santykiai.

 

Taigi kokie mano dienos santykiai? Su žmonėmis ar daiktais?

 

Pravažiuojantys automobiliai tampa tik pravažiuojantys kol netyčia neužkliudau vieno stovinčio iš jų. Praeivis gatvėje būna tik vienetas kol jis nesustabdo manęs, pakėlęs nukritusią pirštinę. Raudonos pakuotės kremas taip ir lieka lentynoje tik dar viena preke, jei mano nosis ir smalsumas neatveda iki malonių jo potepių išbandymo. Saulė kyla ir leidžiasi už debesų net nematyta, kai dienos apsiniaukusios, jei mano fantazija jos nepakviečia pasirodyti bet kokia kaina. Traukiniai taip ir pravažiuotų mums nežinant, jei nestebėtume jų su vaiku, išsiruošę į žygį su karštais sumuštiniais ir šilta arbata.

 

Taip daug durų užsidaro mums net nežinant.

 

O daug jų galėtume atidaryti vien savo norais ir svajonėmis. Galime sukurti ir saulę, ir pati kvapniausią pyragą iš savaime nekvepiančio sauso cinamono pasislėpusio pakuotėje.

 

Reikia tik truputį magijos pasauliui prabudinti, sudėti tinkamus ingredientus, kad sureaguotume.

 

Tinkamo gero ryto ar vis tik apsisprendimo apie jo tobulumą?

 

Tinkamiausių batų ar tobulai nepatogių, bet užtat raudonų aukštakulnių?

 

Skaniausio lygaus ir puraus blyno, ar netobulai į katės formą ištekėjusios tešlos keptuvėje (patikėkite, ji vos keliais pasukimais pavirto į katę)?

 

Jei vaistai tobulam gyvenimui būtų – jų seniai būtų nebelikę lentynose po visų norinčių.

 

Bet yra vitaminų.

 

Ir kiekvienas jų slepiasi po „ką šiandien neįprasto apčiuopsi?“ rėmais.

 

Tarp beprotybės ir svajonių gyvenimo, drįsčiau sakyti, yra nedidelis žingsnis. Kažkada netikėtai atrodė užaugti iki metro ir praaugti tėvus.

 

O ką drąsiai susvajosime šiandien?

 

Autorius: Asta Bajarūnaitė

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.