Geriausios Vandens Filtravimo ir Valymo Sistemos Lietuvoje | Geriausi namams 2021

Nors ir gali gerti vandenį tiesiai iš čiaupo, geriau turėti vandens filtrą ar valymo sistemą savo namuose. Labai geras filtras gali efektyviai pašalinti purvą, bakterijas, teršalus ir chemikalus iš vandens, kad galėtum gerti švarų vandenį saugiai. Be to, labai svarbu paminėti, jog daug dėmesio yra skiriama fluorido pašalinimui, kuris stipriai įtakoja mūsų sveikatą. Todėl, svarbu, kad tiek vanduo iš čiaupo, tiek iš butelių pirktinis, praeitų filtravimo ar valymo procesus, ypatingai prieš duodant vaikams. Vandens virinimas gali pašalinti bakterijas, tačiau nepašalina chemikalų. Vandens filtravimo sistemos tai padaro.

 

Toliau, pristatome geriausius vandens švarinimo sprendimus Lietuvoje 2021.

1. ZEROWATER 7 STIKLINIŲ / 1.7L FILTRAS

ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurių bendras darbas užtikrina, kad iš čiaupo vandens bus pašalintos beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos, ir Jūs gausite puikaus skonio vandenį. Tai yra vieninteliai rinkoje filtrai sertifikuoti NSF, kurie sumažina švino koncentraciją.

ZEROWATER READY-POUR™ PRIVALUMAI:

NSF sertifikuotas – SUMAŽINA ŠVINO KONCENTRACIJĄ

Pašalina 99,6% visų ištirpusių kietųjų medžiagų

Pašalina 99% fluorido, švino ir vaistų likučių

Geriausias geriamojo vandens skonis

ZEROWATER produktų sudėtyje nėra BPA

Tai vienintelis vandens filtro ąsotis, sertifikuotas, kaip filtruojantis šviną ir chromą

Visada tiekiama su nemokamu filtru ir TDS matuokliu.

Galite iš karto mėgautis skaniu grynu vandeniu.

Pirmojo filtravimo etapo metu, ZeroWater aktyvintos anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys, pašalina vandentiekio vandeniui būdingą chloro skonį. Jonų mainų filtravimo etape pašalinamos beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos, kurios gali būti likusios nuo viešųjų vandens sistemų arba netgi išskiriamos į vandenį iš vamzdynų, pvz., aliuminis, švinas, cinkas, nitratai ir kitos. Trys papildomi filtravimo etapai reikalingi tam, kad būtų pašalinti kiti teršalai ir užtikrintas pakankamas apdorojimo laikas, per kurį vandens švarumas pasiektų „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje.

 

1 etapas: stambus filtras smulkioms dalelėms / nuosėdoms pašalinti.

2 etapas: paskirstytojas, kuris maksimaliai prailgina kontakto laiką.

3 etapas: daugiasluoksnė sistema, naudojamas aktyvintosios anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys.

4 etapas: kompleksinis jonų mainų ciklas

5 etapas: neaustinė membrana, skirta pašalinti smulkias daleles.

Teršalai ar kitos medžiagos, kurias pašalina ar jų kiekis yra sumažinamas, naudojant šį vandens valymo įrenginį, nebūtinai yra visų naudotojų vandenyje.

 

 

Kodėl pirkti tai:
 • Kainos ir kokybės santykyje – puikus sprendimas,
 • Nereikia nieko instaliuoti, tik įpilti vandens,
 • Galima pasiimti su savimi keliaujant ar atostogoms,
 • 5 filtravimo etapai užtikrinantys švarų vandenį,
 • Lengva naudoti ir prižiūrėti.

2. ZEROWATER 40 STIKLINIŲ / 9.5L STIKLINIS DOZATORIUS

Puikus sprendimas biurams, ofisams, renginiams!

 

Naujos kartos filtravimo technologijos dėka, mėgaukitės puikaus skonio vandeniu.  ZeroWater filtravimo sistemoje derinamos PENKIOS modernios technologijos, kurių bendras darbas užtikrina, kad iš čiaupo vandens bus pašalintos beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos. Rezultatas – puikus vanens iš čiaupo skonis. Tai yra vieninteliai rinkoje įpilami filtrai-ąsočiai sertifikuoti NSF, kurie sumažina švino koncentraciją.

 

ZeroWater filtravimo technologija iš vandens pašalina 99% fluorido.

40 stiklinių sistemą sudaro šiandien rinkoje didžiausias stiklinis dozatorius, patentuotas jonų mainų filtras, laboratorinės klasės vandens kokybės matuoklis ir garantija, kad beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos bus pašalinamos iš vandens, tekančio iš jūsų čiaupo.

Kodėl pirkti tai:
 • Vandenį namuose labai lengva išvalyti naudojant „ZeroWater“ filtrus,
 • Ši 9,5 litrų filtrų sistema puikiai tinka biure ir namuose. Sistema užpildoma iš viršaus,
 • Dar geriau yra tai, kad iš šio vandens ąsočio galima įsipilti vandens, kol filtre jis vis dar filtruojamas,
 • Be to, jūs galite nekelti ąsočio nuo stalviršio, nes naudojant čiaupą, esantį indo gale, labai paprasta įsipilti stiklinę filtruoto vandens.

3. ZEROWATER NEŠIOJAMAS FILTRAS – GERTUVĖ

Dabar jūs galite turėti gryno skonio vandens visur, kur einate!

 

Nešiomas ZeroWater filtras apjungia inovatyviausias filtravimo technologijas, patogų dizainą, todėl galite turėti puikaus skonio filtruoto vandens namuose, sportuodami ir kelyje!

 

„ZeroWater“ filtras naudoja patentuotą „ZeroWater“ filtravimo sistemą, kurioje derinamos penkios modernios technologijos, veikiančios kartu, kad iš jūsų vandens būtų pašalintos praktiškai visos ištirpusios kietos medžiagos. Rezultatas yra nepriekaištingo skonio vanduo tiesiai iš čiaupo ir tai vienintelis filtras rinkoje, sertifikuotas NSF, sumažinantis švino kiekį.

Kodėl pirkti tai:
 • 76cl talpa,
 • Integruota vandens filtravimo sistema, skirta sumažinti ištirpusių kietų dalelių kiekį,
 • Patentuotas 5 pakopų jonų mainų filtras,
 • Stilinga, patogi ir patvari plastiko konstrukcija,
 • Tekstūruotas, lengvai įsriegiamas dangtis su derančiu šiaudeliu,
 • Galima plauti indaplovėje.

4. 304 MEGAHOME DISTILIATORIUS

Šiai dienai pati populiariausia distiliavimo sistema pasaulyje.

 

Pakuotėje yra viskas, ko reikia distiliavimui pirmus šešis mėnesius:

vandens distiliatorius,
maitinimo laidas,
4 ltr stiklinė vandens surinkimo talpa
250 g nuosėdų valiklio,
6 aktyviosios anglies filtrai.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo – gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu. 

 

 

KAIP VEIKIA MEGAHOME DELUXE?

Vandens distiliatorius vandenį pirmiausia užvirina. Taip sunaikinami virusai ir bakterijos, atskiriami teršalai. Vandens garai patenka į vamzdyną, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, ten yra atšaldomas ir vėl virsta vandeniu. Taip susidaro grynas vanduo. Tada šis vanduo pereina per aktyvintos anglies filtrą ir tokiu būdu galiausiai pašalinami bet kokie priemaišų pėdsakai.

 

 

NEĮTIKĖTINAI PAPRASTA NAUDOTI

Vandens distiliatorius gamina 4 litrus absoliučiai gryno vandens per 5-6 valandas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti, įjungti ir paleisti. Vanduo laša į stiklinį indą, kuris gali būti laikomas šaldytuve. Automatiškai išsijungia – nereikia jaudintis dėl perkaitimo.

Kodėl pirkti tai:
 • Naudojamas plačiai: buityje, medicinoje, maisto gamybai, kūdikių mišiniams, augalams, valymui, detoksikacijai, mokslo įstaigose, gyvūnams, odos priežiūrai.
 • Automatiškai išsijungia, tad galit įjungti nakčiai ir miegoti ramiai, ryte gerti švarų vandenį.
 • 24 mėnesių garantija asmeniniam naudojimui.
 • 4 litrai vandens, kurio užteks tiek gerti, tiek maistui gaminti.

5. Waterlovers MKII – Vandens distiliatorius – 2021 metų modelis

DVIGUBAI spartnesnis distiliavimas nuo įprastų modelių!

 

Distiliuotas vanduo – gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, distiliavimo metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos, procesas yra lengvai stebimas ir atliekamas nenaudojant susieikvojančių priemonių, o distiliatoriams pakanka minimalios priežiūros. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

 

 

KAIP VEIKIA MKII?
Vandens distiliatorius vandenį pirmiausia užvirina. Taip sunaikinami virusai ir bakterijos, atskiriami teršalai. Vandens garai patenka į vamzdyną, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, ten yra atšaldomas ir vėl virsta vandeniu. Taip susidaro grynas vanduo. Tada šis vanduo pereina per aktyvintos anglies filtrą ir tokiu būdu galiausiai pašalinami bet kokie priemaišų pėdsakai, kvapai.

Vandens distiliatorius gamina 2.8 litro absoliučiai gryno vandens per 3 valandas.

Pakuotėje yra viskas, ko reikia distiliavimui:
a) vandens distiliatorius blokas
b) 2.8 litro stiklinė vandens surinkimo talpa
c) maitinimo laidas
d) 300 g nuosėdų valiklio
e) 6 aktyviosios anglies filtrai

6. ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA WATERLOVERS RO5 PRO 100 GPD

Profesionali osmoso sistema Jūsų virtuvėje per 24 valandas pagamins iki 380 litrų švaraus vandens:

 

– pajausite, kad jūs turite švarų, sveiką vandenį beveik neribotais kiekiais;
– sutaupysite ne tik pinigus, išleistus vandeniui nusipirkti, bet ir laiką bei sveikatą;
– neteršite aplinkos plastiko atliekomis;
– gamindami maistą su švariu vandeniu, maitinsitės geriau ir sveikiau.

Dabar galite turėti pilną atvirkštinio osmoso sistemą, užtikrinančią švarų vandenį, už gerą kainą. Prietaisas gamina labai aukštos kokybės vandenį visoms maisto ir buities reikmėms. Jei ieškote pigaus atvirkštinio osmoso filtro, tai jūs ką tik radote tinkamą sistemą.

 

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

 

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis – pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

 

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Įsigyjamos sistemos komplekte jau esančių filtrų jums pakaks 6-12 mėnesių, o membranos, kurios našumas iki 150 GPD iki 24-36 mėnesių (didesnio našumo membranos gali tarnauti ir ilgiau). Filtrų ir membranos tarnavimo laikas labai priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sunaudojamo vandens kiekio.

7. MODERNI ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA WATERLOVERS SNOW BURG

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos.

 

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

 

YPATUMAI:

Greitai keičiami filtrai – tai korpusuose sumontuoti filtrai, turintys greitąjį tvirtinimą. Nereikia atlikti tokių operacijų, kaip atjungti žarnas, išimti filtro korpusą, jį atsukti, išimti filtrą, įdėti naują ir t.t. Paprastai tokių filtrų pakeitimo procesą galima atlikti keliais lengvais judesiais. Šie filtrai šiek tiek brangesni, tačiau juos lengvai gali pasikeisti bet kas, juos labai mėgsta moterys ir asmenys, kurie vertina galimybę atnaujinti sistemą nesušlapę rankų.

Kodėl pirkti tai:

 

 • Penkių pakopų filtravimas,

 • Pralaidumas 500 GDP,

 • Užima mažai vietos,

 • Nereikia vandens surinkimo rezervuaro,

 • Jokių mygtukų, paprastas ir elegantiškas dizainas,

 • Greitai ir paprastai keičiami filtrai,

 • Su nuotėkio detektoriumi ir perspėjimo signalu,

 • Valo kenksmingas bakterijas.

8. GALINGA ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA WATERLOVERS PRO1 – 600 GPD

Ar osmosinis vanduo turi teigiamą poveikį mūsų organizmui, yra nuolatinių diskusijų klausimas. Pagrindinis šios tezės oponentų argumentas yra, kad tokio tipo vandenyje nėra mineralinių dalelių, tokių kaip magnis, kalcis ir kalis. Tačiau tik nedaugelis žmonių, išsakančių tokią nuomonę, atkreipia dėmesį į tai, kad tik labai mažą dalį mineralinio vandens komponentų žmogaus organizmas įsisavina. Kalbant apie mineralus, pagrindinis jų šaltinis turi būti vaisiai ir daržovės. Todėl galima drąsiai teigti, kad osmosinį vandenį vartoti sveika. Taip pat verta paminėti, kad rinkoje yra specialių prietaisų, praturtinančių vandenį mineralais. Jie pagaminti iš gamtoje esančių uolienų.

 

Aplankykite mūsų el. parduotuvę ir gaukite atsakymus į visus klausimus.

 

 

Automatinis srautas,
Didelis srautas, be išsiplėtimo indo,
Pralaidumas: 600 GPD,

NSF sertifikuota membrana.

Nori daugiau žinoti apie vandenį?

Kodėl mums reikalingas vanduo?
Vandens nepakankamumas, požymiai, ligos.
Kiek skysčių mums reikia gerti per dieną?
Koks vanduo tinkamiausias gerti? 

Ir dar daugiau šiame informatyviame straipsnyje.

.

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

CBD ALIEJUS NEMIGAI

2022 balandžio12d.

Komentarų: 1

Jau šiandien kalbama, jog 8 iš 10 žmonių susiduria su nekokybišku miegu. Ar CBD gali padėti susitvarkyti su nemiga?

Endokanabinoidinė sistema (ECS) ir kanabidiolis (CBD) | Kanapių aliejus | Sveikata

2022 balandžio8d.

Komentarų: 19

„Atsipalaiduokite, valgykite, miegokite, pamirškite ir būkite saugūs“ (Di Marzo)

Kodėl taip man sunku mylėti save?

2022 balandžio1d.

Komentarų: 0

Tu gimei imperatoriumi, pasitenkinusiu savyje. Bet tavo tėvas nori, kad jį mylėtum, tavo mama nori, kad mylėtum ją. Visi aplinkui nori būti tavo meilės objektu.