Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

Visa po nosimi. Turiu viską ko reikia po savo nosimi. Turiu unikalų sugebėjimą išreikšti idėjas ant popieriaus ir žodžiais. Turiu visus įmanomus resursus leidžiančius komunikuoti su pasauliu ir skleisti žinią tiems, kurie yra pasiruošę ją priimti. Viskas ko reikia yra prieinama šiuo momentu tam, kad žengčiau sekantį žingsnį.
 
Bet…šmėžuojantys klausimai “ar tai man atlikti” arba “ar tai mano dalykas” perbėga proto vingius. Tie įsitikinimai apie save, kurie neturi nieko bendro su šia akimirka, nori perimti mane. Kai, iš tiesų, kai tai tėra mintis, ir ji ne mano.
 
Kartais, galvoju, kaip įnirtingai mes siekiame to šuolio. Įsivaizduojame didingumą, ypatingumą, to sekančio žingsnio, pamiršdami, jog iki šuolio dar yra eilės mažų žingsnelių pasiruošti. Kitas geriausias žingsnis gali būti išnešti šiukšles, paskambinti tėvams, sustoti parduotuvėje ir nusipirkti užrašų knygutę ryto rašymui, susirasti internete rašymo kursą, ar kažkas dar paprastesnio kaip, kad išjungti telefoną ir atiduoti visą dėmesį savo vaikams.
 
Pats geriausias sekantis žingsnis visados yra mums po nosimi, ranka pasiekiamas, tai ir yra šuolis į priekį didesniems tikslams.
 
 
Autorius:  Simonas Skužinskas (Invictus Way įkūrėjas)
 
 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.