Geležies trūkumo mitai (mitybos specialisto patarimai)

Skaityk čia, jei turi geležies trūkumą ir nori sužinoti kaip jį pasididinti

Tomas Kravec, mitybos specialistas, Mitybos Inžinerija įkūrėjas, kalba apie gyvūninės kilmės produktus, kavą, pieną ir kaip tai veikia žmogaus organizmą.

 

Daugelis žmonių vis dar tiki mitais, ir dažnai yra pasipiktinę, kai išgirsta, jog mėsa, pienas nėra naudingi žmogaus sveikatai. Žinoma, nepamiršta paminėti, kaip maitinosi jų tėvai ar seneliai, kurie gyveno 90 ir daugiau metų (nors nepastebi ar ignoruoja faktą, jog maisto pramonė stipriai “pasistumėjo” į chemiją ir daugelis produktų nebeatitinka ir nėra verti žodžio – MAISTAS). 

 

Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir asmeninę patirtį. Aš, kaip ir tu, turiu savo nuomonę. Po patirties dažnai ji pasikeičia. Man patirtis yra vienintelė tiesa, kuri teikia naudos. 

 

Deja, retas, kuris atkreipia dėmesį į tai kokie principai padeda išlikti sveikam ir stipriam. Kokie kasdieniai veiksmai lemia jo fizinę ir dvasinę sveikatą. Kokie įsitikinimai jį veda į veiksmą. 

 

Tiems, kurie atviri išgirsti ir patys nori prasitestuoti, rekomenduoju peržiūrėti video ir išmokti principus, o ne dietos planus kas padės nebesugrįžinėti prie tų pačių temų ir šokinėti nuo vienos tiesos prie kitos ir pastoviai skųstis gydytojams, ar draugams, koks esi pavargęs.

 

 

Šiame video sužinosi iš kur gauti geležies ir kurie produktai turi jo daugiausiai.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.