Būti “normaliu” nėra sveika | Simonas Skužinskas

Besitęsiantis kūrybinis gyvenimas panašus į sportininko karjerą. Stiprybė yra įgyjama pastovumu, o ne sprintais.

 

Mes turime išmokti judėti švelniai, kai pajaučiamas skausmas ar nepatogumas. Tomis dienomis, kai jauti raumenų skausmą, jausmas lyg būtum sudaužytas, ir nori pasiduoti, verčiau suteik sau ramesnę dieną. Pasirodyk savo veiklose, bet su mažais lūkesčiais. Priimk tai kaip lengvą mankštą sustingusiam ar išvargusiam kūnui. Net jei tai bus 20-30min, tai padės išlaikyti sielos kryptį į norimą tikslą.

Tokiu atveju, greičiau atsigausi ir neliks pagundų save sabotuoti.

 

Dažnas atvejis, kai žmogus viską meta ties aštunta savaite ir maištauja pats savo galvoje. Tokie klausimai kaip “Kokia to prasmė?”, ar “Tik gaištu laiką”, ar “Kiek skausmo, kiek praradimo”, ima viršų.

Mes užsimanome būti “normaliais”, kas reiškia be svajonės/idėjos.

Mes norime neberizikuoti ir nebešokinėti.

 

Patarimas: sumažink šuolius. Sukurk sąrašą mažų, įgyvendinamų pokyčių ir pradėk veikti. Nusipirk sporto aprangą. Nusivalyk batus. Pagyvink namus augalais. Nusipirk bėgimo batų raištelius.

Išlaikyk visur paprastumą ir praktiškumą nuo ten kur esi. Tavo maištininkas nusiramins, jei leisi sau pasimėgauti smulkiomis pergalėmis.

 

 

Autorius: Simonas Skužinskas (Invictus Way)

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.