Besaikis išlaidumas | Simonas Skužinskas

Kaip žmogui, būti naudingu ir dalintis yra mūsų kraujyje. Mes mėgstame duoti ir mus džiugina šypsena to, kuris priima. Ir kuo daugiau gauname atsako iš šio turtingo ryšio su priėmėju, tuo geriau jaučiamės, tuo labiau norime vystyti ir puoselėti savo dėmesiu, mintimis, žodžiais, poelgiais.

 

Mūsų energija yra išleidžiama tiems dalykams, kurie suteikia džiaugsmo ir pasitenkinimo. Kas gali būti geriau nei būti naudingu kitiems savo buvimu tokie kokie esame?

 

Tačiau realybėje, dauguma išleidžia savo energiją tam kas nepatinka, ko vengia, nekenčia, kur nėra laimės, kovodami su sistema, aiškindami kitiems kaip geriau gyventi, įnirtingai stengdamiesi kontroliuoti viską kas vyksta jų gyvenimuose.

 

Jie atiduoda savo brangiausią turtą, savo energiją, dalykams, kurie yra priešiški džiaugsmui ir pasitenkinimui. Ir kaip veikia dėsnis, tai yra būtent tai ką jie ir gauna – jų pasaulis pilnas augančių dalykų, kuriuos puoselėja savo energija.

 

Jei mes atsikeliame kas rytą su 100% “baterija” ir mes žinome mums reikia visą panaudoti iki vidurnakčio, kur pakreipsime, kur išlaidausime? Kokie bus mūsų pasirinkimai?

 

Tai yra apsisprendimas, kurį turime priimti – ar norime išlaidauti kovai su pasauliu ir sėti neapykantos sėklas AR norime išlaidauti kuriant pasaulį ir sėjant meilės sėklas?

 

Mūsų laisvu pasirinkimu, tai prives prie nepasitenkinimo arba dėkingumo.

Tu renkiesi. Tai tavo “baterija”, tavo patirtys.

 

Bet kuriuo pasirinkimo atveju, tu išlaidauji ir visuomet taip bus. Pasirink savo sėklas išmintingai.

Autorius: Simonas Skužinskas (Invictus Way)

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip atsikratyti priklausomybės? | Simonas Skužinskas

2021 balandžio5d.

Komentarų: 0

Kaip atsikratyti priklausomybės nuo – maisto, alkoholio, vaistų, cukraus, telefono, kompiuterinių žaidimų, toksiškų santykių. Sužinok kaip gyventi be šių problemų.

Apsimetėlio paradoksas | Simonas Skužinskas

2021 kovo29d.

Komentarų: 0

Apsimetėlio paradoksas - naujojo amžiaus 'liga'. Kaip išsilaivinti iš begalinio noro palikti įspūdį kitam, patikti, būti priimtam, mylimam?

Geriausias sekantis žingsnis | Simonas Skužinskas

2021 kovo23d.

Komentarų: 0

Nori pasiekti didelių tikslų versle? Išmok mažų žingsnelių meno.