“Šiandieną vienoje iš parduotuvių pamačiau didžiulį pasirinkimą įvairiausio augalinės kilmės pieno.
Šį kartą nepraėjau nepadaręs foto. Noriu su jumis pasidalinti šia informacija.
Ar žinote, kaip gaminamas šis “sveikuoliškas” pienas? Juk taip dažnai mamos perka šį produktą vaikučiams, o ir pačios mielai vartoja ir įsivaizduoja, kad tai labai sveikas produktas.
1. Kaip manote, kodėl jo nereikia laikyti šaldytuve?
Todėl, kad jame nėra jokių gyvų bakterijų. Jei jos būtų, produktas galiotų tik keletą valandų nuo pagaminimo pradžios.
2. Kodėl tokio pieno galiojimas yra keli mėnesiai, o kai kurių net ir metus laiko?
Todėl, kad jame būna konservantų. Jie nužudo absoliučiai visas bakterijas. O kas yra konservantai? Tai antibiotikai. Tik maisto pramonėje naudojamas terminas konservantas. Šios medžiagos žudo jūsų gerąsias bakterijas žarnyne. Taip pat iššūkis kepenims filtruoti į kraują patekusius konservantus, kurie tikrai nevisada sėkmingai pašalinami, grįžta per tulžį į jos pūslę, vėl į žarnyną, kai vėl kažką valgote. Šis ratas sukasi tol, kol jūs vartojate tokius ar panašius produktus, kurie sudėtyje turi konservantų.
3. Ar matėte kiek procentų yra tarkim migdolų, makadamijos, lazdyno, anakardzių ar kitų riešutų šio pieno sudėtyje?
Spėju neskaitote sudėties. Pažiūrėkite. Pamatysite, jog yra tik 3-9%.
Klausimas jums nekyla tai iš ko šis “pienas” pagamintas?
4. Jei, tarkim, įsigyjote migdolų pieno, tai manote, kad gamykloje mirkė riešutus ir po to juos spaudė ir pilstė į pakelius?
Nieko panašaus. Gaunamos riešutų atliekos tiesiog sumalamos ir po labai aukšta temperatūra tiesiog išgarinama, kad gauti miltelius. Tuos miltelius vadina koncentratu. Tačiau ten jokios maistinės vertės nelieka. JOKIOS.
5. Neužduodate sau klausimo kodėl tas pienas toks saldus?
Į jį dedami saldikliai arba paprasčiausias baltas cukrus, kuris žaloja jūsų sveikatą, sukelia prikausomybę ir maitina jūsų patogeninę mikrobiotą ar net parazitus, esančius jūsų organizme.
6. Ar žinote, kad į juos dedami tirštikliai?
Taip, jie dedami. Kitaip šis pienas būtų kaip vanduo. Manote jie gaminami iš kažkokių natūralių medžiagų? Visiškai ne, tai sintetinės medžiagos, kurias organizmui reikės kažkaip pašalinti. Jis susitvarkys, tačiau naudos savo resursus. Bet jie kažkada išsenka, o jūsų sveikata pradės griūti kaip kortų namelis.
7. Ar žinote, kad į juos dedami skonio stiprikliai?
O kaip Jūs manėte?????
Žinoma deda. Juk esantys, tarkim, 4% riešutų nesuteikia tam birzgalui skonio kaip, kad tikras riešutų pienas. Tai taip pat sintetinės medžiagos.
Jei ir toliau neskaitysite ką valgote ir ką geriate, jūsų sveikata prastės.
Jei nesidomėsite, kaip gamimamas maistas, kurį valgote, jūsų sveikata prastės, jus sirgsite, vaikščiosite pas gydytojus ir greičiausiai gersite ne tik įvairius sintetinius vitaminus, bet ir vaistus.
Jei toliau vergausite savo liežuviui (nes skanu, saldu ir t. t.) ir tokiems sintetiniams produktams, jūsų sveikata prastės, jūsų vaikai sirgs, rodys kaprizus, kai tokių produktų negaus, nes JŪS JUOS ir pripratinote šį šlamštą vartoti.”
Parašykite komentarą