Ar distiliuotas vanduo išplauna mineralus iš jūsų kūno? | Nepirk vandens distiliatoriaus, kol neperskaitei

Ar gerti distiliuotą vandenį?

 

Taip, galite gerti distiliuotą vandenį. Tačiau skonis jums gali nepatikti, nes jis plokštesnis ir mažiau kvapnus nei vanduo iš čiaupo ir buteliuose.

 

Įmonės distiliuotą vandenį gamina verdamos vandenį, o vėliau surinktus garus kondensuoja atgal į skystį. Šis procesas pašalina iš vandens nešvarumus ir mineralus.

 

Kai kurie šaltiniai teigia, kad distiliuoto vandens gėrimas padės detoksikuoti organizmą ir pagerinti sveikatą. Kiti teigia, kad distiliuotas vanduo išplauna mineralus iš jūsų kūno ir gali kelti pavojų jūsų sveikatai. Tiesą sakant, nė vienas iš šių teiginių nėra visiškai teisingas.

 

 

Kas yra distiliavimas ir kokie yra distiliuoto vandens privalumai?

 

Distiliuotas vanduo – tai vanduo, pakaitintas iki virimo temperatūros, kad nuo vandens atsiskirtų priemaišos, kurios pat virsta garais. Tada garai kondensuojami atgal į gryną skystą formą. Nešvarumai lieka kaip likučiai ir pašalinami. Gryno vandens distiliavimo sistemos pašalina vandenyje esančius biologinius teršalus, tokius kaip bakterijos, virusai, organinės ir neorganinės cheminės medžiagos, sunkieji metalai, lakiosios dujos, cistos ir kiti teršalai.

 

Distiliuotame vandenyje praktiškai nėra kietųjų medžiagų, mineralų ar mikroelementų. Tai švaru, natūralu ir sveika. Garais distiliuotas vanduo yra standartas, pagal kurį matuojamas visas kitas vanduo.

 

Pageidaujamas geriamasis vanduo

 

Distiliuotas vanduo pripažįstamas kaip rekomenduojamas geriamasis vanduo, o distiliuotas vanduo turi daug naudos. Tai pirmasis daugelio geriausių sportininkų ir sporto komandų pasirinkimas.

 

Kam naudojamas distiliuotas vanduo?

 

 1. Geriamasis vanduo
 2. Maisto gaminimas ir kepimas
 3. Ledo gabalėliai
 4. Kūdikių formulė
 5. Geriamasis vanduo naminiams gyvūnėliams
 6. Vanduo augalams ir sėkloms
 7. Plaukų plovimas
 8. Nešvarūs Puodai
 9. Humidoriai
 10. Automobilių akumuliatoriai ir automobilių radiatoriai
 11. CPAP mašinos
 12. Naudojimas sveikatos priežiūrai
 13. Valymas

 

Vartojimo reikmenys

 

Grynas distiliuotas vanduo turi būti naudojamas visoms jūsų vartojimo reikmėms arba bet kam, kas patenka į jūsų kūną. Labai rekomenduojama jį vartoti. Ar žinojote, kad verdant gali susikaupti kai kurie teršalai? Deja, vandentiekio vandenyje esantys teršalai vis tiek patenka į jūsų kūną, nebent visada naudojate gryną distiliuotą vandenį.

 

Kodėl distiliavimas yra geriausias?

 • Distiliavimas yra vienintelis efektyviausias vandens valymo būdas! Gerai suprojektuotas distiliatorius pašalins 99,9% teršalų.
 • Distiliavimas yra vienintelis procesas, kurio metu vanduo užvirinamas, vadinasi, distiliuojant žūva bakterijos, virusai ir kiti biologiniai teršalai!!
 • Distiliavimas yra vienintelis procesas, kurio metu surenkami gryni garai! Garai pakyla iš vandens, palikdami praktiškai visus kitus teršalus, tada atvėsiname garus į gryną vandenį!

• Distiliuojant gaunami itin nuoseklūs rezultatai! Laikui bėgant kokybė nesumažėja. Gamina nuolat aukštos kokybės vandens stiklinė po stiklinės, diena po dienos ir metai iš metų.• Distiliavimas itin patikimas! Kadangi nėra jokių fizinių kliūčių sugadinti, geras distiliatorius yra labai patikimas ir turi labai ilgą tarnavimo laiką!• Distiliavimas suteikia visišką ramybę! Nuosekliai gamina aukščiausios kokybės turimą geriamąjį vandenį, ko negali sąžiningai teigti joks kitas procesas.• Distiliavimą rekomenduoja gydytojai ir mitybos specialistai. Patvirtino geriausi gydytojai ir mitybos specialistai tokiose knygose kaip „Fit for Life“, „Fit for Life 2“, „Optimalus sportinis mityba“, „Nutrition for Endurance“, „Receptas mitybos gydymui“ ir daugelyje kitų.• Distiliavimas tiksliai atkartoja motinos gamtos hidrologinį ciklą, pagrindinį gamtos vandens valymo būdą.

 

 

Kodėl verta naudoti garais distiliuotą vandenį?

 

Distiliuotas vanduo yra švariausias sveikas geriamasis vanduo Žemėje. Jame nėra teršalų ir jis gali būti naudojamas įvairiems vartojimo tikslams. Nesivaržykite į savo vandenį įlašinti vitaminų ar mineralų lašų, ​​gėrimų lazdelių ar bet ko kito, kai žinosite, kad pradedate nuo švaraus pagrindo. Dažnai jūsų vandenyje gali būti švino, arseno, nitratų, bakterijų, virusų ar dar ko nors.

 

Vandens distiliatoriai ir aplinka

 

Labai daug žmonių geria vandenį buteliuose, kas sudaro plastiko atliekas. Skaičiuojama, kad kasdien į sąvartynus patenka 60 milijonų tuščių vandens butelių! Pagalvokite apie visų šių nereikalingų plastiko atliekų žalą aplinkai. Naudodami namų vandens distiliatorių kiekvieną dieną galite turėti šviežio, švaraus vandens be plastiko atliekų. Naudodami keletą aukštos kokybės nerūdijančio plieno vandens butelių, galite pasiimti vandens su savimi. Be to, įmonės gali įsigyti vandens distiliatorių, kad galėtų bet kada aprūpinti savo darbuotojus ir lankytojus aukštos kokybės švariu vandeniu.

 

 

Kur galima įrengti gryno vandens distiliavimo įrenginį?

 

Praktiškai bet kur. Tam reikalingas elektros lizdas ir lygi, vėdinama vieta. Prieiga prie vandens tiekimo reikalinga automatiniams papildymo įrenginiams. Pridėjus priedų paklausos siurblį, įrenginį galima pastatyti atokioje, atokiau nuo kelio esančioje vietoje, o distiliuotas vanduo gali būti pumpuojamas iš rezervuaro į virtuvės maišytuvą, šaldytuvą arba bet kurią jūsų pasirinktą vietą.

 

Kokia priežiūra reikalinga?

 

Įrenginiams reikia mažai priežiūros įprastomis aplinkybėmis. Kartą per savaitę iš virimo indo reikia pašalinti teršalus, kurie buvo pašalinti iš jūsų geriamojo vandens (automatiniai vandens išleidimo įrenginiai tai daro automatiškai). Virimo indą reikia valyti kartą per savaitę, nors tai gali skirtis priklausomai nuo vandens sąlygų jūsų vietovėje. Kiekviename bloke taip pat yra aktyvintos anglies filtras, kurį reikia keisti kas mėnesį.

 

Kur galiu nusipirkti dalių ar reikmenų?

 

Distiliatoriaus dalių ar reikmenų gali įsigyti Invictus Way el.parduotuvėje. Jei kažko nerandi, susisiek el.paštu: info@invictusway.com

 

Ar distiliavimo sistemos yra brangios eksploatuoti? Kokia yra distiliuoto vandens kaina?

Kaip paskaičiuoti, kiek kainuoja 4 litrų vandens distiliavimas

Distiliatorius naudoja 580 W elektros energijos per valandą

Jei distiliavimo procesas trunka 6 val. skaičiuojame

580 W x 6 h = ~3.5 kWh

Imame vienos kilovatvalandės kainą standartiniam vartotojui, neatsižvelgdami į dieninius, naktinius ir savaitgalio ar pan. tarifus (tie kurie moka kitokią kainą, gali prisitaikyti savo tarifą)

1 kWh kaina = 0.13 EUR

3.5 x 0.13 = ~ 0.46 EUR

Taigi paskaičiavome 4 litrų distiliuoto vandens kainą, kai distiliavimo procesas trunka 6 val. Atitinkamai galite pasiskaičiuoti individualaus proceso kaštus.

 

 

 

Ar distiliuotas vanduo išplauna mineralus iš mano kūno?

 

Visiškai ne! Tiesą sakant, ląstelių tyrimų metu buvo nustatyta priešingai. Klaidinga nuomonė, kad geriant gryną distiliuotą vandenį iš gyvų žmogaus audinių sumažėja vertingų mineralų.

 

Yra dviejų rūšių mineralai – organiniai ir neorganiniai. Žmogaus fiziologija turi biologinį giminingumą organiniams mineralams. Dauguma organinių mineralų, reikalingų mūsų kūno funkcijoms, gaunami iš dietinio augalinio maisto. Augantis augalas neorganinius mineralus iš dirvožemio paverčia naudingu organiniu mineralu.

 

Vandentiekio vandenyje yra įvairių neorganinių mineralų, kuriuos mūsų organizmas sunkiai pasisavina. Jų buvimas įtariamas dėl daugybės degeneracinių ligų, tokių kaip arterijų sukietėjimas, artritas, inkstų akmenys, tulžies akmenys, glaukoma, katarakta, klausos praradimas, emfizema, diabetas ir nutukimas. Kokie mineralai yra, ypač „kietame“ vandentiekio vandenyje, yra prastai įsisavinami arba atmetami ląstelių audinių, ir, jei jie nėra evakuoti, gali atsirasti arterijų obstrukcija ir vidinis pažeidimas. Net jei žmogaus audinys staiga išsiugdo gebėjimą absorbuoti neorganinių mineralų iš vandentiekio vandens, prireiktų milžiniško vandens iš čiaupo kiekio, kad būtų tiekiamas tik minimalus mineralų kiekis žmogaus gyvybinėms funkcijoms. Jei (pavyzdžiui) turtingas neorganinių mineralų kiekis vandentiekio vandenyje Kauno mieste būtų pakeistas taip, kad kasdienis kalcio poreikis (RDA) būtų pakeistas iš jo neorganinių kalcio tirpių, jums tektų išgerti 7,4 galono jų vandentiekio vandens!

 

Kai neorganiniai mineralai yra „pašalinami“ iš vandentiekio vandens, paverčiant jį grynu distiliuotu vandeniu, gaunamas puikus biologinis mineralų įsisavinimas tiek sveikatai, tiek maksimaliai medžiagų apykaitai.

 

 

 

Kas yra vandentiekio vandenyje?

 

Štai keletas cheminių medžiagų randama vandentiekio vandenyje:

 

 • Suskystintas chloras
 • Fluorosilicio rūgštis
 • Aliuminio sulfatas
 • Kalcio hidroksidas
 • Natrio siliciofluoridas

 

Vanduo keliauja vandentiekio vamzdžiais. Tada šis vanduo keliauja labai senais vamzdžiais, kartais pakeliui pasiimdamas daugiau medžiagų. Štai keletas teršalų, kurių gali rasti vandenyje iš čiaupo:

 

 • Chloras
 • Fluoro junginiai
 • Trihalometanai (THM)
 • Druskos:
 • arsenas
 • radžio
 • aliuminio
 • varis
 • švinas
 • gyvsidabris
 • kadmis
 • baris
 • Hormonai
 • Nitratai
 • Pesticidai

 

Skanaus!!!

 

 

Atlikite savus tyrimus ir bandymus, kad nuspręstumėte, ar jis jums tinka (ir netikėkite viskuo, ką skaitote)

 

Kaip ir su sveikata susijusiais klausimais ir renkantis, ką daryti su savo kūnu, kuris yra jūsų vertingiausias turtas ir kuriuo reikia rūpintis, siūlau jums patiems atlikti tyrimą.

 

 

Distiliuoto vandens gėrimo privalumai

 

Štai tik keletas distiliuoto vandens gėrimo privalumų. Internete galite rasti daug daugiau, todėl prieš galvodami ar verta atlikti tyrimą, kad įsitikintumėte, jog tai jums tinka.

 

 • Detoksikuojantis – pritrauks ir išlaisvins jūsų kūną nuo visų jam nereikalingų neorganinių mineralų ir medžiagų.
 • Nuostabus skonis – daugybė šaltinių internete, kurie prieštarauja distiliuotam vandeniui, teigia, kad jam trūksta skonio, bet mes nustatėme priešingai! Manome, kad skonis nuostabus. Toks tyras, švarus ir skanus, kai dar šiltas ir ką tik distiliuotas. Vanduo iš čiaupo dabar yra gana bjaurus, palyginti su juo.
 • Mažiau kenksmingų teršalų – lyginant su įprasto vandens iš čiaupo gėrimu, į jūsų kūną nepateks jokių kenksmingų teršalų, galinčių turėti rimtų pasekmių jūsų sveikatai ir netgi sukelti ligas.
 • Sumažinti ligų riziką – daugelis vandens patogenų, sukeliančių ligas, neišgyvens distiliuojant vandenį.
 • Puikūs prietaisai – jei jūsų virdulys, kaip ir mano, dažnai buvo labai užsikimšęs kalkių nuosėdomis, tai naudojant distiliuotą vandenį daugiau to nematysite. Mūsų virdulys atrodo visiškai naujas po aštuonių mėnesių intensyvaus naudojimo.
 • Gali gydyti šlapimo pūslės vėžį – pagal šį žurnalą distiliuotas vanduo buvo toks pat veiksmingas kaip chemoterapija naikinant šlapimo pūslės vėžio ląsteles. Tai gana nuostabu.
 • Vandenį išvalo natūraliai – vandeniui valyti nereikia dėti chemikalų ar abejotinų filtravimo įrenginių. Tai natūraliai daroma verdant vandenį į garus ir kondensuojant jį atgal į vandenį.
 • Mažiau plastiko atliekų – tiek daug butelių mineralinio vandens pirkome prieš distiliuodami ir sudarydavome daug plastiko atliekų. Namuose turėti savo vandens distiliatorių, kad išvalytume savo vandenį, pigiau ir nedidiname plastiko atliekų.
 • Jokių priedų – kai kurie vandens gamintojai prideda kalcio, kuris gali būti problemiškas žmonėms, kenčiantiems nuo inkstų akmenligės. Distiliuotas vanduo akivaizdžiai neturi jokių priedų ir grąžina vandenį į gryną H2O būseną. Distiliuoto vandens gėrimas gali sumažinti inkstų akmenų susidarymo riziką.

 

Galiausiai atlikite savo tyrimą ir išbandykite distiliuotą vandenį. Kai pamatysite rudą likutį distiliatoriuje, aš tikiu, kad niekada neatsigręšite!

 

 

.

Patiko straipsnis ar produktas? Pasidalinkite

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

CBD ALIEJUS NEMIGAI

2022 balandžio12d.

Komentarų: 1

Jau šiandien kalbama, jog 8 iš 10 žmonių susiduria su nekokybišku miegu. Ar CBD gali padėti susitvarkyti su nemiga?

Endokanabinoidinė sistema (ECS) ir kanabidiolis (CBD) | Kanapių aliejus | Sveikata

2022 balandžio8d.

Komentarų: 19

„Atsipalaiduokite, valgykite, miegokite, pamirškite ir būkite saugūs“ (Di Marzo)

Kodėl taip man sunku mylėti save?

2022 balandžio1d.

Komentarų: 0

Tu gimei imperatoriumi, pasitenkinusiu savyje. Bet tavo tėvas nori, kad jį mylėtum, tavo mama nori, kad mylėtum ją. Visi aplinkui nori būti tavo meilės objektu.