APIE MUS

Virtualus miestas kuruojamas INVICTUS WAY įkūrėjo Simono Skužinsko bei partnerių Web Sprendimų Agentūros E-LIETUVA.

 

Šis projektas tapo gyvu dėka keliolikos nuoširdžių žmonių, kurie prisidėjo prie kūrybinių procesų realizavimo finansiškai bei morališkai. Esame labai dėkingi jiems!

ĮKŪRĖJAS

Kodėl Invictus Way?INVICTUS WAY (iš ang.k. Nenugalimo Kelias) yra sveikos gyvensenos projektas, kurio tikslas yra skatinti žmogų augti ir nesustoti savo gyvenimo siekiuose, kurtis pilnavertį gyvenimą ir įprasminti darbus visuomenėje.

Vis dažniau žmonės kalba apie savo sveikatos svarbą ir ieško greičiausių, efektyviausių būdų pagerinti ir palaikyti jų tiek fizinę, tiek dvasinę sveikatą. Nes dideli tempai, streso kupinos dienos darbuose, bei vis silpnėjantis ryšys namuose maigo jų raudoną mygtuką, jog laiku nesustojus, galima greitai perdegti ir vėliau uždirbtus pinigus leisti pagyjimui ir sveikatos atstatymui.

Su mintimi, jog žmonės ieško sprendimo būdų, produktų, edukacinės informacijos, internete, ir nuolat turi naršyti beieškant skirtingų produktų ir tai užima nemažai laiko, nes jie nori gauti daug ką greitai ir kokybiškai, INVICTUS WAY buvo inicijuotas šią nemažą spragą užpildyti.

Tai erdvė, kurioje žmogus gali rasti įvairius produktus sveikai gyvensenai palaikyti, informatyvius straipsnius vertingomis temomis, bei kokybišką ir greitą aptarnavimą svarbiausiais klausimais. Tai lyg Amazon internetinė parduotuvė, kurioje galima rasti beveik viską vienoje vietoje, tik čia viskas sveikos gyvensenos, sveiko žmogaus, kryptimi.

Šiuo metu internetinė parduotuvė turi šias kategorijas:
· Mityba · Natūrali Kūno Priežiūra · Mineralai · Knygos · Laisvalaikis · Natūrali Apranga · Natūrali Medicina · Judėjimas · Jaukūs Namai

Ateities tikslas yra sukurti ir erdvę kursams ir programoms, kuriose žmogus galės tobulėti gaudamas sistemiškai ir tvarkingai sudėliotas žinias ir patirtis žmonių, kurie moko ir dalinasi veikiančiais principais norimiems rezultatams pasiekti.

INVICTUS WAY vadovaujasi žmogiškomis vertybėmis ir principais skatinančiais klestėti tiek vidumi, tiek išore. To pasekoje, ir partneriai, su kuriais bendradarbiaujama (tiekėjai, gamintojai) atspindi šio brand’o kryptį. Tai žmonės, kuriais galima pasitikėti, jog produktas/paslauga yra kokybiška atitinkanti aprašymus ir išvaizdą, galima pasitikėti, jog gamintojo intencija yra švari ir nuoširdi kuriant produktus ir pirkėjas gaus teigiamos energijos tęstinumą perimant produktą į savo rankas, galima pasitikėti, jog “negėda” rekomenduoti draugams ir pažįstamiems šią erdvę, nes žinos, jog ir jais bus pasirūpinta dorai ir užtikrintai.

Esama pirkimų tendencija leidžia suprasti kodėl praleidžia laiko ir resursų šioje erdvėje ir kokią vertę jie gauna. Nes klientai sugrįžta, patenkinti ir nori dar.

Tai žmonės, kurie susiduria su viršsvoriu, energijos stygiumi, nuolatiniu nuovargiu, depresija, emociniu valgymu, virškinimo sutrikimais, emociniu sunkumu, kankinančiu kasdieniu stresu.

INVICTUS WAY diegia ir įprasmina vieną pagrindinį akcentą, suvokimą žmonėms. Tai yra, jog visos ligos ir kliūtys gyvenime yra pasekmė to gyvenimo būdo, kurį žmogus propaguoja.

Mažiau kenkti savo kūnui valgant tinkamą maistą. Mažiau užsisėdėti praeities prisiminimuose, o skirti dėmesį ir energiją tam kas svarbiausia šiandien ir kas bus prasminga rytoj. Mažiau kalbėti apie kitus ir juos teisti, o užsiimti savo visavercio gyvenimo kūrimu ir palikti kitiems kurtis tai ko jie nori.

Tai yra šio projekto MISIJA.

Sveikame kūne – Ramiame prote = Gyvybinga Siela


SIMONAS SKUŽINSKAS, asmeninio augimo treneris, mentorius ir sveikos gyvensenos projekto “INVICTUS WAY” įkūrėjas ir puoselėtojas.

KODĖL MES?

ERDVĖ

Pamatas vertingų idėjų sėkloms sėti ir sudygti.

ĮRANKIAI

produktai, paslaugos, edukacija, žinios reikalingos švariai ir tvarkingai erdvei palaikyti.

BENDRUOMENĖ

apsijungusių žmonių ratas visi vardan visų.

KRYPTIS

šviesaus ir turtingo gyvenimo patirtys.

GYVENIMO BŪDAS

žodžiai, mintys ir veiksmai atspindintys tikro žmogaus vystymosi kelią.

PRINCIPAI

Meilė, Tiesa ir Evoliucija.